Wybrany serwis: blog.pgd.pl

blog.pgd.pl Test Suzuki Ignis – to minicrossover nie zabaweczka

-Jeżdżąc Suzuki Ignis przypomniała mi się sytuacja gdy w połowie lat 90-tych XX wieku wybrałem się w plener aby zrobić zdjęcia najpierw Oplem Frontera, a następnie Suzuki Samuraj. Opel Frontera –pięciodrzwiowy, wygodny model, na dużych kołach- zapewniał komfort jazdy na trasie, jak prawdziwa limuzyna. Jednakże na drodze gruntowej, z koleinami zrobionymi przez traktor w rozmoczonej ziemi i zaschniętymi po wysuszeniu, nie dał sobie rady. Za duży rozstaw osi sprawiał, że nie byłem w stanie tam przejechać.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Suzuki Ignis

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki ignis

blog.pgd.pl Test Ford Puma – mieszczuch o wyglądzie Macho

Samochody miejskie muszą mieć wygląd wzbudzający zainteresowanie innych użytkowników dróg, a jednocześnie wzbudzać sympatię „wesołą mordką”. A jaki powinien być mały crossover? Oto recepta Forda… Styliści Forda bardzo starannie przygotowali się do tego projektu, gdyż pojazdy klasy SUV/crossover stanowią teraz ponad 1/5 samochodów marki Ford sprzedanych w Europie. Ich sprzedaż w samym roku 2018 wzrosła o ponad 19%.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Ford Puma

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: ford, ford puma

blog.pgd.pl Test Suzuki Swift Sport – Sportowe oblicze małego samuraja

Małe samochodziki ze sportowym zawieszeniem zawsze mnie fascynowały. To fantastyczne przeżycie gdy jedziemy na zakrętach z prędkościami które dla innych są już walką o utrzymanie toru jazdy. Oto jeden z takich modeli… Suzuki Swift to kultowy model miejski, który łączy charakterystyczny styl, z przyjemnością prowadzenia. Trzeba przyznać, że konstruktorom Suzuki udało się pogodzić dwa aspekty.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Suzuki Swift Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

blog.pgd.pl Test Seata Ateca, czyli dlaczego to nie jest „plażowa terenówka”

Seata Ateca opisywaliśmy podczas jazd testowych w październiku 2020. Jednakże osobiście uważam, że dopiero dwa/trzy testy pozwalają na wyrażenie pełnej i wartościowej opinii o modelu. Pierwszy test to zazwyczaj tylko wizualna ocena. Zatem dzisiaj oceniamy silnik i systemy asystujące…

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Seat Ateca

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: seat, seat ateca