Wybrane słowo kluczowe: bmw

menworld.pl BMW 330I XDRIVE TOURING G21 – CZY KOMBI MUSI BYĆ NUDNE? [TEST]

Nie jeden z nas w życiu stanie przed dylematem zmiany samochodu na większy bądź bardziej praktyczny. Często spowodowane będzie to powiększeniem rodziny, innym razem potrzebą większej przestrzeni bagażowej. Wielu z nas pewnie zdecyduje się na SUVa, bądź minivana, ale czy to jedyny wybór jaki nam zostaje? Otóż nie i tutaj pojawia się właśnie propozycja od BMW, czyli seria 3 „Touring”. Czy BMW 330i xDrive Touring G21 będzie równie dobrym wyborem?

przejdź do artykułu » data: 23.06.2020

testowany model: BMW 330I XDRIVE TOURING G21

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

motopodprad.pl Test: BMW 135i xDrive – czy udźwignął wielkość poprzednika?

Nowa jedynka to auto wprowadzające BMW na zupełnie nową drogę. Mam wrażenie, że Bawarczycy za bardzo nasłuchali się, że w klasie premium konkurować warto tylko z Mercedesem A-klasą. Trochę smutno, trochę żal, ale 306 KM to moc nie w kij dmuchał. Czy warto zatem zastanowić się nad takim przecinakiem?

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: BMW 135i xDrive

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

wyborkierowcow.pl BMW serii 1, Mazda 3 – PORÓWNANIE – opinie, spalanie, wymiary, dane techniczne

W najnowszej odsłonie seria 1 zamieniła tylny napęd na przedni i przestała wyróżniać się na tle pozostałych kompaktów charakterystyczną sylwetką z długą maską i cofniętą kabiną. Przy okazji pojawiły się głosy, że w ten sposób BMW zrównało się z popularnymi modelami tego segmentu. Żeby to zweryfikować, porównaliśmy „jedynkę” z „trójką”, czyli Mazdą 3 – kompaktem z popularnej półki, któremu wyjątkowo blisko do klasy premium.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2020

testowany model: BMW serii 1, Mazda 3

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1, mazda, mazda 3

scigacz.pl BMW R nineT /5 - test, opis, opinia, cena, pierwsze wrażenia

Specjalne okazje wymagają specjalnej oprawy. BMW Motorrad obchodziło w zeszłym roku okrągłą, 50 rocznicę przeniesienia produkcji do Berlina i wypuszczenia na rynek modeli z serii /5, które okazały się dużym sukcesem i zbudowały stabilną pozycję firmy. Na tę okoliczność przygotowano jubileuszowy motocykl R nineT /5, który jak się okazuje równie dobrze wygląda, co jeździ.

przejdź do artykułu » data: 14.04.2020

testowany model: BMW R nineT /5

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw r ninet