Wybrane słowo kluczowe: bmw

motocaina.pl Test BMW 850i xDrive Cabrio - błogosławione przekleństwo

Pierwsza myśl skupiona jest wokół zachwytu na stylistyką. Wsiadasz do środka, czujesz zapach skóry i dostrzegasz światło tańczące na desce rozdzielczej. Uruchamiasz silnik, a do twoich uszu dociera przyjemna, basowa melodia 4.4-litrowej jednostki V8. W głowie zostaje już tylko jedna myśl - chyba mogłabym tak żyć. Brzmi jak bajka? Właśnie tak wyglądało nasze spotkanie z BMW Serii 8.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: BMW 850i xDrive Cabrio

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 8

trends.com.pl TEST BMW X1 28I: WSTĘP DO ARCHIWUM X

To miał być zwykły test nie do końca zwyczajnego samochodu. Nikt z nas nie przewidywał, że tak się zakończy… W słoneczny czerwcowy dzień w doskonałych humorach stawiliśmy sięw warszawskiej siedzibie BMW po odbiór testowego X1 xDrive 28i. Dwulitrowy turbodoładowany silnik benzynowy generujący 245 KM był obietnicą mocnych wrażeń. Nie zakładaliśmy, że będą aż tak mocne…

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: BMW X1 28I

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

trends.com.pl ELEGANCKA ZABAWA W TERENIE Z BMW X1

Kto nie chciałby czasem wjechać w błoto i pochlapać się, niczym na rajdach terenowych, a co najważniejsze – później bez problemu z tego błota wyjechać, szybko umyć auto i zajechać pod filharmonię w centrum miasta, wzbudzając przy tym zainteresowanie przechodniów. Nowe X1 F48, niby niepozorny i najmniejszy crossover w rodzinie BMW, pozwala właśnie tak się zabawić.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: BMW X1

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

cartests.pl TEST: BMW X7 xDrive 40i – czy to już przesada?

Oto największy, najbardziej luksusowy i najdroższy SUV jaki kiedykolwiek wyprodukowało BMW. Czy ma on jednak sens? BMW wkroczyło w zupełnie nowy segment. Po tym, jak wielokrotnie mówiono, że nie powstanie większy model niż X5/X6, po kilku latach mamy w ofercie nowego największego SUV-a. X7 to samochód, który najprościej jest klasyfikować według amerykańskiego nazewnictwa. Jest on reprezentantem “Full-size luxury SUV”, czyli segmentu SUV F, do którego zaliczają się takie modele jak Range Rover, Mercedes-Benz GLS, czy Lexus LX.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2019

testowany model: BMW X7 xDrive 40i

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x7