Wybrane słowo kluczowe: bmw

moto.pl BMW serii 3 E46 vs Audi A4 B6. Pełnokrwiste premium za cztery wypłaty

Niegdyś kosztujące kilkaset tysięcy złotych w bogato wyposażonych wariantach auta marek premium, dziś kupimy za ułamek pierwotnej ceny. Lata trudnej eksploatacji pokazały, że BMW serii 3 E46 i Audi A4 B6 są konstrukcjami trwałymi i godnymi polecenia. Oczywiście, nie we wszystkich wersjach silnikowych.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: BMW serii 3 E46, Audi A4 B6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4, bmw, bmw seria 3

autogaleria.pl BMW M3 Competition ustawia poprzeczkę bardzo wysoko. I to nie jedną - TEST, OPINIA

Niech te wielkie nerki nie przysłonią Wam obrazu sytuacji. BMW M3 Competition okazało się tak dobre, że do opisu potrzebne były dwa teksty. "Wielkie nerki" to hasło odmieniane przez wszystkie przypadki w kontekście nowego BMW serii 4, a także nowych "M-ek". Bo nie sposób nie zauważyć, że M3 dostało przód właśnie od odmiany dwudrzwiowej. Internet płonie od, niekoniecznie pozytywnych, komentarzy. Naszym, redakcyjnym zdaniem, na żywo jest lepiej. W przypadku M3/M4 jest nawet bardzo dobrze. Ale zostawmy wygląd.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: BMW M3 Competition

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m3

motogen.pl BMW R1250RT na 2021: wideo test, film, opinia

BMW R1250RT na 2021 – zobaczcie pierwszy w Polsce wideo test, film, opinię o tegorocznej nowości, o której opowie Piotr “Barry” Baryła… Tym razem przyszedł czas na zapowiadany sprawdzian R1250RT na sezon 2021 w boju, czyli w turystyce. Dlatego zabraliśmy nowego turystyka BMW na wycieczkę na Koniec Świata…

przejdź do artykułu » data: 29.04.2021

testowany model: BMW R1250RT

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw r 1250 rt

autogaleria.pl BMW iX3. Tak to się powinno robić - TEST, OPINIA

BMW iX3 nie budziło mojej ekscytacji. SUV. Bez 4x4, elektryczny i "przerobiony" ze spalinowego. A niesłusznie, bo to niesamowicie dopracowany samochód. Przyznam, że nie jeździłem jeszcze aktualną generacją BMW X3. Ten "władca przedszkolnych parkingów" jakoś zupełnie mnie omijał, a ja i sam nie zabiegałem o niego specjalnie. Kiedy wpadło mi BMW iX3, czyli jego elektryczna wersja, też byłem sceptyczny. Bo samochody elektryczne, które nie są zaprojektowane od zera, nie zawsze wychodzą dobrze. Tymczasem okazało się, że BMW zrobiło niesamowicie kompletną maszynę.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: BMW iX3

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw ix3

autokult.pl Pierwsza jazda BMW M3 (i M4 też). Nawet nerki nie przesłonią prawdy o tym aucie!

Od momentu ukazania się pierwszych zdjęć nowej generacji duetu M3 i M4 rozmowy na temat modeli BMW zdominował wyłącznie jeden detal: nerki. Niesłusznie, bo za nimi kryje się bardzo złożone auto o historycznym wręcz znaczeniu. Kontrowersyjny element przesłonił zalety, ale i pozwolił zatuszować parę innych cech, z którymi mam prawdziwy problem.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: BMW M3, M4

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m3, bmw m4

motogen.pl BMW R 1250 RT, nowość na 2021 – pierwsze wrażenia z jazdy

Nowe BMW R 1250 RT trafiło do naszego redakcyjnego garażu jako pierwszy motocykl w tym roku. Uczestniczyliśmy wprawdzie w kilku testach zagranicznych, jednak… Jednak w przypadku jazdy w sezonie 2021 po drogach krajowych, test R 1250 RT jest tym pierwszym, który otwiera nam nowy sezon.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: BMW R 1250 RT

kategoria: samochody osobowe serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw r 1250 rt