Wybrane słowo kluczowe: bmw

superauto24.se.pl Ponad 5 metrów długości wystarczyło, by pomieścić dwa światy. BMW M850i xDrive Gran Coupe łączy sport z komfortem - TEST, OPINIA

Ma ponad 5 metrów długości, napęd na 4 koła i wystarczająco dużo mocy, by zamiatać tyłem. Mimo maski długości pasa startowego, proporcje są w sam raz. Osiągi wtórują wyglądowi, a wyposażenie prezentuje się adekwatnie do ceny i klasy samochodu. Czy jest więc coś, co BMW serii 8 Gran Coupe robi nie tak? Wad szukałem przez kilka dni. Oto co znalazłem.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: BMW M850i xDrive Gran Coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 8

motopodprad.pl 5 minut z… BMW M5

Chłodne marcowe popołudnie. Stoję pod salonem BMW i odbieram kluczyki do nowiutkiego BMW M5 F90 w najostrzejszej odmianie Competition. Jest to najmocniejsze (i najszybsze) M5 w historii, a także pierwsze BMW M, które zostało wyposażone w napęd na cztery koła. Nie spotkamy tu jednak standardowego xDrive znanego nam z innych modeli. Poza przewagą przekazywanego momentu na tylne koła możemy również całkowicie odłączyć napędzanie przednich kół i cieszyć się tylnonapędowym M5. Brzmi ciekawie?

przejdź do artykułu » data: 26.02.2020

testowany model: BMW M5

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m5

motoryzacyjnyblog.pl Test BMW Serii 3 320d xDrive G20

BMW Serii 3 G20 to bez wątpienia samochód, który ma dawać przyjemność z prowadzenia. Jednocześnie nowa trójka jest nowoczesna i bezpieczna. Niezaprzeczalnie spełnia te założenia znakomicie. Test BMW Serii 3 G20 pokazał, że jest to samochód niemal kompletny. Oczywiście w ramach jakich został stworzony.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2020

testowany model: BMW Seria 3 320d xDrive G20

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacyjnyblog.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

motocaina.pl Test BMW X3 M Competition - Wściekły jak byk, potulny jak baranek

Tytuł artykułu mówi wszystko - właśnie takie jest BMW X3 M Competition. Jak to możliwe, że auto dysponujące wielką mocą, a przy tym duże i ważące tyle, co przeciętny Polak tuż po świętach Bożego Narodzenia, da się prowadzić tak precyzyjnie i pewnie? Zastanawiałam się nad tym przez cały okres trwania testu i szczerze mówiąc, nadal jestem lekko zdumiona.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: BMW X3 M Competition

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

autocentrum.pl BMW 320d Touring – podobno G20 ma jeździć jak za starych dobrych czasów. Sprawdziłem!

Starsze lepsze? Jak jest w przypadku BMW Serii 3? Mówiąc o jeździe BMW, można często usłyszeć, że im starsze, tym lepsze. E90 jeździło lepiej od F30, E46 lepiej od E90, E36 lepiej od E46, a E30 lepiej od E36. Ile w tym prawdy? I jak to wygląda dzisiaj?

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: BMW 320d Touring

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

trends.com.pl KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY W BMW 430I GRAN COUPÉ – TEST

W Bawarii muszą mieć fantazję… albo dostęp do świetnych halucynogenów – pomyślałem na widok testowego BMW 430i Gran Coupé wyjeżdżającego z podziemnego parkingu. Dla jednego z najlepiej zaprojektowanych nadwozi wybrano kolor wzbudzający konsternację. Zapowiadał się ciekawy dzień…

przejdź do artykułu » data: 10.02.2020

testowany model: BMW 430I GRAN COUPÉ

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 4

motoryzacja.interia.pl BMW X6 M50I – OSTENTACYJNIE WSPANIAŁE

Pierwsze X6 wzbudziło sporo kontrowersji i wywołało dyskusje na temat tego, czy ma sens SUV stawiający na dynamiczną linię nadwozia, a nie na przestronność wnętrza. Czy warto dopłacać do niego, skoro za mniejsze pieniądze można było kupić bliźniacze, znacznie praktyczniejsze, X5. Klienci uznali, że jak najbardziej to ma sens i X6 stało się bestsellerem, również w Polsce.

przejdź do artykułu » data: 03.02.2020

testowany model: BMW X6 M50I

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x6