Wybrane słowo kluczowe: bmw i3

trends.com.pl TEST BMW I3 – WIĘCEJ PRĄDU W PRĄDZIE

Najpopularniejszym samochodem elektrycznym Europy jest BMW i3. Teraz zainteresowanie nim może być jeszcze większe, bo producent popracował nad zasięgiem – wydłużył go do przeszło 200 km. BMW najpoważniej ze wszystkich wiodących marek potraktowało kwestię samochodów elektrycznych. Koncern odszedł od klasycznych hybryd – zbyt mało wydajnych, by spełnić oczekiwania wymagających klientów, jak również by zapewnić im pełne zniżki i udogodnienia z tytułu eksploatacji niskoemisyjnego auta.

przejdź do artykułu » data: 04.08.2018

testowany model: BMW I3

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i3

motopodprad.pl Minitest: BMW i3 – krótki lot w kosmos

Kilkadziesiąt lat temu ludzie wyobrażali sobie, że samochody przyszłości będą latały, a przynajmniej unosiły się kawałek nad ziemią, a taki wymysł jak koła nie będzie już nam za bardzo potrzebny. Cóż, technologia poszła trochę w inną stronę. Samochody nadal mają przeważnie cztery koła, poruszają się po drogach, zazwyczaj też potrzebują kierowcy. Jednak coś się zmieniło…

przejdź do artykułu » data: 07.10.2017

testowany model: BMW i3

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i3

carsmag.pl TEST - BMW i3 94Ah

Przyszłość puka do naszych drzwi. To zdanie brzmi banalnie i może być hasłem reklamowym lodówki albo telewizora, ale wierzcie mi – trudno go nie wypowiedzieć przejechawszy się BMW i3. Trendy rynkowe ostatnich lat przyniosły marce z Monachium prawdziwą rewolucję kierując ją na tory motoryzacji elektrycznej. To chyba ostatnie, czego można się było spodziewać po BMW jeszcze dekadę temu. A jednak!

przejdź do artykułu » data: 17.02.2017

testowany model: BMW i3 94Ah

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i3

v10.pl BMW i3 94Ah - Rewolucjoniści się nie starzeją - nasz test

Blisko cztery lata po debiucie elektryczny miejski model BMW nie jest ani trochę mniej szokujący i przyszłościowy. Zmienia się za to rynek - nawet ten w Polsce jest już coraz bardziej gotowy na samochody tego typu. Po ostatniej modernizacji największy problem i3 też jest już mniej dokuczliwy.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2017

testowany model: BMW i3 94Ah

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i3

superauto24.se.pl TEST BMW i3 z baterią 94 Ah: cudak na kilowatogodziny

Samochody hybrydowe coraz odważniej zaczynają szturmować polskie ulice, czego nie da się jeszcze powiedzieć o autach elektrycznych. Pojazdy zasilane niebieską energią nieśmiało wychodzą z cienia, a gdy już tylko się pojawią, to w towarzystwie wielkomiejskiego krajobrazu. Na zmianę takiego stanu mają pozwolić pojemniejsze baterie, czego przykładem jest poprawione BMW i3. Jak daleko da się zajechać nową wersją 94 Ah?

przejdź do artykułu » data: 09.11.2016

testowany model: BMW i3 94 Ah

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i3

auto-motor-i-sport.pl BMW i3 kontra Audi A3 e-tron: Drogo, żeby tanio

BMW i3 oraz Audi A3 e-tron - obydwa mają po dwa silniki – po jednym spalinowym i jednym elektrycznym, ale Audi jest hybrydą plug-in, a BMW „autem elektrycznym o zwiększonym zasięgu”. Sprawdzamy, który z pomysłów na ekologiczne auto okazuje się lepszy na co dzień – w mieście i poza nim.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2015

testowany model: BMW i3, Audi A3 e-tron

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3, bmw, bmw i3