Wybrane słowo kluczowe: bmw i8

menworld.pl Test BMW i8 coupe – przyszłość już dziś

Istnieją auta, które potrafią wzbudzić wiele emocji. Zachwyt, fascynacja, zainteresowanie, ale także zazdrość. Jednym z takich samochodów jest BMW i8. Patrząc na niego mogłoby się wydawać, że to przybysz z przyszłości. Co kryje się pod tą jakże ciekawą bryłą? Czy rzeczywiście można połączyć ekologię i sportowy charakter? Przekonajmy się, czym jest ten pojazd, który według producenta potrafi w rekordowym tempie przenieść się w przyszłość.

przejdź do artykułu » data: 19.10.2018

testowany model: BMW i8 coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8

autocentrum.pl BMW i8 Roadster – supersamochód bez dachu i z trzema cylindrami

Są samochody, których zakup można określić jako nierozsądny. Są też takie, których nierozsądnie jest nie kupować, choć ze zdrowym rozsądkiem nie mają zbyt wiele wspólnego. Ale praktycznie każdy, choć raz, chciałby się przejechać autem, które wzbudzi zainteresowanie wszystkich. Takim właśnie jest BMW i8 Roadster.

przejdź do artykułu » data: 04.06.2018

testowany model: BMW i8 Roadster

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8

autokult.pl Porsche Cayman vs BMW i8: jaka jest przyszłość samochodów sportowych?

Obydwa uderzają w nasze najniższe instynkty niską sylwetką i wysokimi osiągami, ale każdy z nich ratuje świat silnikiem wielkości tych spotykanych w przeciętnym kompakcie. Składniki samochodów sportowych zaczynają się dramatycznie zmieniać na naszych oczach. Jak będzie wyglądała ich przyszłość i czy mamy na co czekać, odpowiada konfrontacja z tą najbardziej obiecującą dwójką.

przejdź do artykułu » data: 06.01.2018

testowany model: Porsche Cayman, BMW i8

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8, porsche, porsche cayman

moto.onet.pl Auta bez ściemy - BMW i8 i Citroen C-Elysee, czyli dwa sposoby na oszczędne auto

Tym razem zadanie było proste: każdy z nas miał przyjechać na plan oszczednym samochodem. Piotr wybrał Citroena C-Elysee z instalacją LPG, natomiast Robert postawił na nowoczesność i niemiecką supertechnologię, czyli BMW i8. Ciekawi, który z modeli przypadł im bardziej do gustu?

przejdź do artykułu » data: 20.11.2017

testowany model: BMW i8 i Citroen C-Elysee

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8

carsmag.pl TEST - BMW i8

Ma dwa silniki, dwie skrzynie biegów i dwa układy chłodzenia. Kosztuje ponad 600 tys. zł. i dzięki niesamowitym drzwiom otwieranym do góry, w zasadzie nie da się z niego korzystać na co dzień. Tak w skrócie można opisać hybrydowe BMW i8 – samochód, któremu trudno znaleźć rynkowego konkurenta.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2017

testowany model: BMW i8

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8

autogaleria.pl BMW i8: Abstrakcja

W ludzkiej głowie pewne pojęcia są sensownie “katalogowane”. Przykładowo – gdy myślimy o zwyczajnym, dość nudnym samochodzie służącym do przemieszczania się z punktu A do punktu B w komfortowych warunkach, to przed oczami widzimy ot chociażby Skodę Fabię. Wybierając zaś hasło “superauto” automatycznie wizualizujemy sobie Lamborghini lub McLarena, przypominając sobie jednocześnie ich elektryzujące brzmienie. I gdy wszystko zdaje się być poukładane i logicznie połączone pojawia się on.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2016

testowany model: BMW i8

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw i8

motoryzacjafilipa.wordpress.com 107# Kosmiczna Hybryda BMW

„i ósemka” niespełna dwa lata temu debiutując na światowym rynku motoryzacyjnym wywołała małe „trzęsienie ziemi” z pośród wszystkich miłośników czterech kółek, a w szczególności wśród fanów marki BMW. Teraz w chwili obecnej pojawienie się tego ekologicznego o kosmicznej stylistyce samochodu na drodze wywołuje, to samo uczucie co w momencie premiery w 2014 roku. Przejażdżka nim, to niesamowite uczucie, które warte jest każdej minuty…

przejdź do artykułu » data: 08.09.2016

testowany model: BMW i8

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: bmw, bmw i8