Wybrane słowo kluczowe: bmw m4

trends.com.pl SZALONE BMW M4 CABRIO!

Każdy z nas, patrząc kiedyś na bardzo seksowną kobietę, czy w przypadku kobiet na przystojnego faceta, dostał gęsiej skórki i poczuł motyle w brzuchu. Damy sobie rękę uciąć, że nie ma miłośnika motoryzacji, który nie poczuł tego samego na widok ulubionego auta lub motocykla.

przejdź do artykułu » data: 15.04.2019

testowany model: BMW M4 CABRIO!

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m4

premiummoto.pl BMW M4 Cabrio F83 Comp M Performance – test i opinia

BMW M4 Cabrio po doposażeniu w dodatki M Performance oraz pakiet M Competition najlepiej spośród wszystkich BMW wpisuje się w hasło „frajda z jazdy”. W dodatku jeździ lepiej niż wersja coupe. Zaskoczeni? Już spieszę z wyjaśnieniami. Zapraszam na test BMW M4 Cabrio M Competition z dodatkami M Performance.

przejdź do artykułu » data: 27.10.2018

testowany model: BMW M4 Cabrio F83 Comp M Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m4

trends.com.pl TEST BMW M4 COMPETITION PACKAGE. JESZCZE SZYBSZE M?

BMW M4 nie miało łatwego debiutu. Musiało zmierzyć się ze sceptycznym nastawieniem fanów marki. Wiadomość o umieszczeniu pod maską sześciocylindrowego silnika o pojemności trzech litrów z podwójnym turbodoładowaniem była dużym rozczarowaniem. Emka z turbo? Tego jeszcze w historii marki nie było. Kultowe M od początku słynęło z imponującej mocy, generowanej przez wolnossący motor.

przejdź do artykułu » data: 23.07.2018

testowany model: BMW M4 COMPETITION PACKAGE

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m4

forzamagazine.pl Wurst, hamburger, sushi? – BMW M4 vs. FORD MUSTANG GT vs. LEXUS RCF / video

Budzisz się z myślą, że chcesz kupić uniwersalne auto do jazdy na co dzień i weekendowych uciech. Budżet odgrywa sporą rolę, ale i charakter auta ma istotne znaczenie. Co począć? Historia motoryzacji rzadko kiedy kreśli taki rys na swych kartach. Oto przed wami trzy, konkurencyjne konstrukcje z trzech zupełnie innych półek. Być może należą do zbliżonej klasy (szeroko pojęte GT), ale już przeznaczenie, sposób dawkowania emocji, no i cena – to zupełnie inne bajki.

przejdź do artykułu » data: 16.06.2016

testowany model: BMW M4, FORD MUSTANG GT, LEXUS RCF

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m4, ford, ford mustang, lexus, lexus rc f

autowizja.pl M3 E46 vs M3 E92 vs M4 F82 – PORÓWNANIE

Gdybym miał na szybko opisać trzy ostatnie generacje rodziny M, to nawiązałbym do siłowni. Najstarsze z zestawienie czyli M3 E46 jest jak młody sportowiec, który ma wyrysowaną muskulaturę, ma już podstawową wiedzę, jednak brakuje jeszcze nieco siły i techniki. Jego następca czyli M3 E92 jest właśnie tym samym sportowcem tylko kilka lat później. Mięśnie są zdecydowanie większe, tak samo jak i lepsza technika , a moc jest już naprawdę imponująca. BMW M4 to natomiast ten sam młody sportowiec co w przypadku M3 E46 z tą różnicą, że po spożyciu sterydów.

przejdź do artykułu » data: 28.11.2015

testowany model: bmw M3 E46, bmw M3 E92, bmw M4 F82

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m3, bmw m4