Wybrane słowo kluczowe: bmw seria 8

superauto24.se.pl Ponad 5 metrów długości wystarczyło, by pomieścić dwa światy. BMW M850i xDrive Gran Coupe łączy sport z komfortem - TEST, OPINIA

Ma ponad 5 metrów długości, napęd na 4 koła i wystarczająco dużo mocy, by zamiatać tyłem. Mimo maski długości pasa startowego, proporcje są w sam raz. Osiągi wtórują wyglądowi, a wyposażenie prezentuje się adekwatnie do ceny i klasy samochodu. Czy jest więc coś, co BMW serii 8 Gran Coupe robi nie tak? Wad szukałem przez kilka dni. Oto co znalazłem.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: BMW M850i xDrive Gran Coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 8

motocaina.pl Test BMW 850i xDrive Cabrio - błogosławione przekleństwo

Pierwsza myśl skupiona jest wokół zachwytu na stylistyką. Wsiadasz do środka, czujesz zapach skóry i dostrzegasz światło tańczące na desce rozdzielczej. Uruchamiasz silnik, a do twoich uszu dociera przyjemna, basowa melodia 4.4-litrowej jednostki V8. W głowie zostaje już tylko jedna myśl - chyba mogłabym tak żyć. Brzmi jak bajka? Właśnie tak wyglądało nasze spotkanie z BMW Serii 8.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: BMW 850i xDrive Cabrio

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 8

namasce.pl BMW 840d xDrive – Ósemka inaczej

Niektóre marki wykorzystują legendarne nazwy i przywracają je do życia wraz z nowymi samochodami. Nie inaczej jest w przypadku Serii 8, która doczekała się drugiego debiutu w historii BMW. Podobnie jak pierwszy model ukryty pod tym określeniem, jest to gran turismo, dlatego nie ma mowy o profanacji. Już teraz mogę Wam zdradzić, że słowo „kontynuacja” jest tu jednak mniej trafne niż zwrot „Witaj świetna nowości!”.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2019

testowany model: BMW 840d xDrive

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 8