Wybrane słowo kluczowe: bmw x1

moto.onet.pl BMW X1 xDrive 25d – im większy grill, tym bardziej premium?

Po niedawnym liftingu BMW X1 zyskało nowy przód z jeszcze większymi „nerkami”. Jednym się podoba, inni twierdzą, że auto zostało oszpecone. Sprawdziliśmy, co poza kontrowersyjną urodą model ten ma do zaoferowania i czy rzeczywiście jest aż tak „premium”, jak sugeruje to jego marka i cena.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2020

testowany model: BMW X1 xDrive 25d

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

trends.com.pl TEST BMW X1 28I: WSTĘP DO ARCHIWUM X

To miał być zwykły test nie do końca zwyczajnego samochodu. Nikt z nas nie przewidywał, że tak się zakończy… W słoneczny czerwcowy dzień w doskonałych humorach stawiliśmy sięw warszawskiej siedzibie BMW po odbiór testowego X1 xDrive 28i. Dwulitrowy turbodoładowany silnik benzynowy generujący 245 KM był obietnicą mocnych wrażeń. Nie zakładaliśmy, że będą aż tak mocne…

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: BMW X1 28I

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

trends.com.pl ELEGANCKA ZABAWA W TERENIE Z BMW X1

Kto nie chciałby czasem wjechać w błoto i pochlapać się, niczym na rajdach terenowych, a co najważniejsze – później bez problemu z tego błota wyjechać, szybko umyć auto i zajechać pod filharmonię w centrum miasta, wzbudzając przy tym zainteresowanie przechodniów. Nowe X1 F48, niby niepozorny i najmniejszy crossover w rodzinie BMW, pozwala właśnie tak się zabawić.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: BMW X1

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

testysamochodowe.pl BMW X1 xDrive25i M Sport – TEST

Pierwsza generacja BMW X1 nie była zbyt urodziwa i nie jest to tylko moja opinia. Aktualny model (w sprzedaży od października 2015) wygląda znacznie lepiej, a testowany egzemplarz wyposażony w pakiet stylistyczny M Sport i pokryty znakomitym lakierem „A83 srebrny Glacier metallic” potrafi przyciągnąć niejedno spojrzenie. Czy jeździ tak samo dobrze jak wygląda?

przejdź do artykułu » data: 13.06.2017

testowany model: BMW X1 xDrive25i M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

motofilm.pl BMW X1 xDrive25i [test]

BMW X1 drugiej generacji daje kierowcy jeszcze więcej jako kompaktowy crossover. Jest jeszcze bardziej praktyczny i oferuje większy poziom komfortu niż swój poprzednik. Sprawdziliśmy dla Was nowe BMW X1 w najmocniejszej odmianie benzynowej.

przejdź do artykułu » data: 15.04.2017

testowany model: BMW X1 xDrive25i

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1

superauto24.se.pl TEST BMW X1 sDrive16d xLine: zupełnie nowa strona serii X

Licząca sobie już przeszło 17 lat seria X należąca do bawarskiego producenta aut, stale się rozrasta i co jakiś czas zadziwia motoryzacyjny świat. Najmniejsze BMW X1 drugiej już generacji nie jest co prawda tak przebojowe, jak szokujące niemal 10 lat temu X6, ale zmieniło się do tego stopnia, że kreśli nowy rozdział w historii niemieckiej marki. To pierwszy X z zaledwie 3-cylindrowym silnikiem i napędem tylko na przednie koła!

przejdź do artykułu » data: 09.01.2017

testowany model: BMW X1 sDrive16d xLine

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x1