Wybrane słowo kluczowe: bmw x3

motocaina.pl Test BMW X3 M Competition - Wściekły jak byk, potulny jak baranek

Tytuł artykułu mówi wszystko - właśnie takie jest BMW X3 M Competition. Jak to możliwe, że auto dysponujące wielką mocą, a przy tym duże i ważące tyle, co przeciętny Polak tuż po świętach Bożego Narodzenia, da się prowadzić tak precyzyjnie i pewnie? Zastanawiałam się nad tym przez cały okres trwania testu i szczerze mówiąc, nadal jestem lekko zdumiona.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: BMW X3 M Competition

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

trends.com.pl CZY BMW X3 TO IDEALNY SUV?- TESTY

BMW X3 najnowszej generacji z wysokoprężnym silnikiem pod maską wydaje się bardzo rozsądnym i reprezentacyjnym SUV-em. Atrakcyjna linia nadwozia, dobre osiągi połączone z niezbyt dużym apetytem na paliwo oraz bogate wyposażenie są cechami SUV-a idealnego. Czy tak jest w rzeczywistości? Mówię: sprawdzam i biorę najnowsze X3 25d w obroty!

przejdź do artykułu » data: 23.12.2019

testowany model: BMW X3

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

motoryzacja.interia.pl BMW X3 M40I – PRAWDZIWIE SPORTOWY SUV

X3 po raz pierwszy oferowane jest w usportowionej odmianie, która potrafi naprawdę przyprawić o szybsze bicie serca. To jeszcze nie prawdziwa "emka", ale oznaczenie M40i jasno wskazuje, że chodzi to o coś więcej, niż tylko seryjny pakiet wizualny M Sport. Agresywnie wystylizowane zderzaki, poszerzone progi, dwie duże końcówki wydechu, niebieskie zaciski hamulców oraz seryjnie 20-calowe felgi (w opcji 21 cali) wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z samochodem, który sport ma w genach.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: BMW X3 M40I

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

wyborkierowcow.pl BMW X3 xDrive20d M Sport – TEST

Trzecia generacja X3 przerosła już pierwszą X5, a innowacjami technicznymi dorównuje większym SUV-om BMW. W teście sprawdzamy, czy zmodernizowany napęd xDrive stawia nowe BMW w czołówce najlepiej prowadzących się SUV-ów w klasie i jak w porównaniu z poprzednikiem zmieniła się przestrzeń w środku.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2018

testowany model: BMW X3 xDrive20d M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

moto.rp.pl Nowe BMW X3. Zupełnie nowa jakość

Na pierwszy rzut oka zmiany nie są wielkie. Najłatwiej nową generację odróżnić po kształcie grilla. Po chwili widać także, że trzecia generacja BMW X3 jest sporo większa. Rozstaw osi wydłużył się o 5,5 cm. Bawarczycy chcą, by teraz samochód był bardziej przestronny i luksusowy.

przejdź do artykułu » data: 24.01.2018

testowany model: BMW X3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.rp.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3