Wybrane słowo kluczowe: bmw x3

motoryzacja.interia.pl BMW X3 M40I – PRAWDZIWIE SPORTOWY SUV

X3 po raz pierwszy oferowane jest w usportowionej odmianie, która potrafi naprawdę przyprawić o szybsze bicie serca. To jeszcze nie prawdziwa "emka", ale oznaczenie M40i jasno wskazuje, że chodzi to o coś więcej, niż tylko seryjny pakiet wizualny M Sport. Agresywnie wystylizowane zderzaki, poszerzone progi, dwie duże końcówki wydechu, niebieskie zaciski hamulców oraz seryjnie 20-calowe felgi (w opcji 21 cali) wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z samochodem, który sport ma w genach.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: BMW X3 M40I

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

wyborkierowcow.pl BMW X3 xDrive20d M Sport – TEST

Trzecia generacja X3 przerosła już pierwszą X5, a innowacjami technicznymi dorównuje większym SUV-om BMW. W teście sprawdzamy, czy zmodernizowany napęd xDrive stawia nowe BMW w czołówce najlepiej prowadzących się SUV-ów w klasie i jak w porównaniu z poprzednikiem zmieniła się przestrzeń w środku.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2018

testowany model: BMW X3 xDrive20d M Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

moto.rp.pl Nowe BMW X3. Zupełnie nowa jakość

Na pierwszy rzut oka zmiany nie są wielkie. Najłatwiej nową generację odróżnić po kształcie grilla. Po chwili widać także, że trzecia generacja BMW X3 jest sporo większa. Rozstaw osi wydłużył się o 5,5 cm. Bawarczycy chcą, by teraz samochód był bardziej przestronny i luksusowy.

przejdź do artykułu » data: 24.01.2018

testowany model: BMW X3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.rp.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

flota.com.pl BMW X3: komfort na asfalcie, zabawa na szutrach

To już trzecia generacja BMW X3. Wprowadzony na rynek w 2003 r. SUV średniej klasy premium zaskarbił sobie do tej pory sympatię 1,5 mln nabywców. Sylwetka po zmianach zyskała więcej charakteru i dominującą w przednim pasie wielką atrapę chłodnicy. Choć to samochód, który rzadko będzie opuszczać asfaltowe szlaki, świetnie radzi sobie na wyboistych, szutrowych trasach. Mieliśmy okazję to sprawdzić na drogach w okolicach Sochocina podczas krajowej premiery modelu.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2018

testowany model: BMW X3

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

v10.pl BMW X3 M40i - W stronę X5 - nasza pierwsza jazda

Trzecia generacja kompaktowego SUV-a BMW nie jest żadnym przełomem, ale dzięki szeregowi małych poprawek jest już nieprzyzwoicie bliska perfekcji - albo chociaż większego modelu X5. X3 zadebiutował w 2003 roku jako drugi z SUV-ów w gamie bawarskiego giganta i szybko stał się jednym z filarów jego sprzedaży, osiągając dużą popularność także w Polsce. Przez ostatnie czternaście lat pierwsze dwie generacje modelu znalazły na świecie aż półtora miliona nabywców.

przejdź do artykułu » data: 19.12.2017

testowany model: BMW X3 M40i

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3

moto.trojmiasto.pl Nowe BMW X3 urosło i dojrzało

Na pierwszy rzut oka nowe BMW X3 może przypominać dotychczas produkowaną generację. To jednak tylko pozory, bo trzecia odsłona kompaktowego SUV-a to zupełnie nowe auto. X3 zmieniło się wyraźnie, przede wszystkim urosło i dojrzało stylistycznie. Poznajcie najnowsze X3, które jest swego rodzaju zapowiedzią nowej linii SUV-ów bawarskiego producenta.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2017

testowany model: BMW X3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x3