Wybrane słowo kluczowe: can-am

motocaina.pl Test BRP Can Am Spyder - relacja z Austrii

Kojarzycie trójkołowce Can Am? Na zaproszenie firmy Rotax poleciałyśmy do Austrii, gdzie zaprezentowano nowe pojazdy BRP. Prezentacja odbyła się w fabryce Rotax Power w Wels, w Austrii. Właśnie tam, marka BRP produkuje swoje flagowe trajki Can Am Spyder oraz pojazdy Sea Doo. Z taśm tej fabryki zjeżdżają również niektóre modele BMW oraz małe samoloty sportowo-turystyczne, czy helikoptery.

przejdź do artykułu » data: 13.04.2017

testowany model: Can Am Spyder

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am spyder

motogen.pl Can-Am DS 450 EFI Xmx – czarna wścieklizna

Sportowe quady 450 cm3 są najbardziej popularną i najszybciej rozwijającą się klasą pojemnościową tego rodzaju pojazdów. Na rynku zdominowanym przez japońskie konstrukcje ciekawymi rozwiązaniami i nieco innym podejściem wybija się Can-Am, będący częścią firmy Bombardier. Czy zatem popularne u nas Raptory, QuadRacery i TRX`y mogą czuć się zagrożone?

przejdź do artykułu » data: 28.09.2010

testowany model: Can-Am DS 450 EFI Xmx

kategoria: quady serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am ds 450

quadzik.pl Can-am Outlander 800R EFI XT-P MAX – „bombowa” jazda we dwoje?

Outlander 800R XT-P w wersji MAX przeznaczony jest do długich wycieczek w dwie osoby. Jego zastosowanie może być tak różne, jak różne są potrzeby użytkowników. Od romantycznych wypadów w środek niczego, po patrole leśne czy wspólne wypady na biwak, bądź na ryby. Możliwości holownicze tego quada (590 kg) pozwalają także na zabranie większej ilości bagażu i zaszycie się w głuszy na dłużej.

przejdź do artykułu » data: 28.08.2010

testowany model: Can-am Outlander 800R EFI XT-P MAX

kategoria: quady serwis: quadzik.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am outlander 800

scigacz.pl Can-am Spyder 990 - nietypowa trajka

Fakt, że Can-Am potrafi produkować jedne z najlepszych quadów na rynku, jest bezsprzeczny. Jednak kilka lat temu koncern BRP spróbował wyruszyć także na szosy i to w bardziej, niż odważny sposób. Na rynek trafił trójkołowiec, który wielu określiło zabawką dla dużych dzieci. Spróbujcie to powiedzieć komuś, kto przejechał się na Spyderze!

przejdź do artykułu » data: 24.07.2009

testowany model: Can-am Spyder 990

kategoria: quady serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am spyder

quadzik.pl Can-Am DS 450 - Brzydula Betty...

Quady sportowe to cały czas rozwijający się rynek. Can-Am stanął przed nie lada zadaniem. Stworzył od podstaw produkt, który nie tyle ma nadążać za konkurencją w najbardziej sportowej klasie 450, ale ma wyprzedzać ją swoimi rozwiąza­niami. Ogólna budowa DS 450 nie odchodzi znacznie od utartych kanonów.

przejdź do artykułu » data: 03.02.2009

testowany model: Can-Am DS 450

kategoria: quady serwis: quadzik.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am ds 450

quadzik.pl Teraphosa apophysis – test Can-am SPYDER

Ptaszniki żyją na drzewach, w dziuplach, w szczelinach skalnych lub w norkach wykopanych w ziemi. Zazwyczaj nie budują sieci łownych, polują aktywnie, głównie w nocy. Można je spotkać zarówno na terenach półpustynnych, jak i w chłodniejszych rejonach górzystych, naukowcy przewidują jednak, że wkrótce pojawią się w mniej przyjaznym klimacie.

przejdź do artykułu » data: 12.11.2008

testowany model: Can-am SPYDER

kategoria: quady serwis: quadzik.pl
słowa kluczowe: can-am, can-am spyder