Wybrany serwis: carburator.pl

carburator.pl Skoda Octavia Combi L&K – Test

Co ciekawego można napisać o jednym z najczęściej spotykanych aut na polskich drogach? Miejmy to z głowy. Octavia JEST nudnym autem. Nie porywa w żaden sposób, chyba że Twoją pasją jest bagażowy Tetris i efektywne zarządzanie przestrzenią we wnętrzu. Testowana wersja to Laurin & Klement – topowa i najbardziej prestiżowa. Nie zmienia to jednak faktu, że Octavię trudno pokochać, nawet jeśli ma ładną tapicerkę i przyzwoitej wielkości felgi.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2018

testowany model: Skoda Octavia Combi L&K

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

carburator.pl Renault Clio RS Trophy – Test

Emblemat Renault Sport zawsze świetnie się mi się kojarzył.Ma nieco dłuższą historię niż fordowskie ST, czy oplowskie OPC. W ogóle, Renault Sport Techonologies zostało założone w roku 1976, a więc wtedy, gdy na rynku pojawił się pierwszy Golf GTI. Miejskie wozidła przerobione na zabójczą broń do walki na torze i na ulicy. A do tego niezbyt ostentacyjne i dyskretnie ukrywające ogromny potencjał. Któż z nas nie marzył o przejażdżce Clio V6? Ale schodząc na ziemię – tak, Clio RS zawsze miało to coś, co mnie przyciągało.

przejdź do artykułu » data: 25.11.2017

testowany model: Renault Clio RS Trophy

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

carburator.pl Jaskrawy lakier, bezkompromisowe osiągi i… znaczek Skody na grillu.

Tak, ta kombinacja nie jest codziennością. Gdy odbiera się testowe auto w jaskrawym kolorze, o którym wiadomo, że będzie szybsze niż 95% poruszających się po Warszawie samochodów, Skoda nie jest marką, która przychodzi na myśl. A w tym przypadku właśnie tak miało być.

przejdź do artykułu » data: 29.07.2017

testowany model: Skoda Superb Sportline

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

carburator.pl SKODA SUPERB SPORTLINE – TEST

Jaskrawy lakier, bezkompromisowe osiągi i… znaczek Skody na grillu. Tak, ta kombinacja nie jest codziennością. Gdy odbiera się testowe auto w jaskrawym kolorze, o którym wiadomo, że będzie szybsze niż 95% poruszających się po Warszawie samochodów, Skoda nie jest marką, która przychodzi na myśl. A w tym przypadku właśnie tak miało być.

przejdź do artykułu » data: 24.07.2017

testowany model: SKODA SUPERB SPORTLINE

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

carburator.pl MITSUBISHI ASX – TEST

Choć Mitsubishi ASX nie jest klasykiem, można śmiało powiedzieć „takich samochodów już nie ma”. No, prawie – ostało się ich na rynku bardzo mało. Pytanie czy to bardziej zarzut czy pochwała? O zaletach i wadach typowo japońskiej konstrukcji napiszę już za chwilę. Zacznijmy od wyglądu – tego co najbardziej zmieniło się przy okazji niedawnego liftingu.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: MITSUBISHI ASX

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

carburator.pl SKODA SUPERB COMBI – TEST

Koncepcja Superba podobała mi się od pierwszej generacji. Auto dobrze wyposażone, komfortowe, a przede wszystkim duże i relatywnie niedrogie. Takie, któremu trudno znaleźć konkurenta bo Mondeo czy Passat są mniejsze, a BMW 5 czy Audi A6 zbyt „prestiżowe”. Zresztą pisałem już kiedyś o tym, przy okazji testu poprzedniej generacji.

przejdź do artykułu » data: 08.06.2017

testowany model: SKODA SUPERB COMBI

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb