Wybrany serwis: cartesting.pl

cartesting.pl Echo progresu – Volvo V60 D2 Momentum – TEST

Szwedzki koncern samochodowy – Volvo – długo opierał się nowoczesnym trendom. Ich produkty znacząco różniły się od konkurencji. Zachowywały pierwotny charakter, były wierne historii marki, od wielu lat niemal niezmienne. Ponadczasowa stylistyka, która znalazła rzeszę zwolenników doczekała się jednak gruntownej modernizacji. W 2010 roku Volvo zaprezentowało radykalne zmiany jakie inżynierowie przewidzieli dla aut nowej generacji, które miały wpasować się w gusta nowoczesnej klienteli.

przejdź do artykułu » data: 21.09.2012

testowany model: Volvo V60 D2 Momentum

kategoria: samochody osobowe serwis: cartesting.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v60

cartesting.pl Renault Koleos 2,0 dCI Privilege – TEST

Przez długi czas Renault zwlekało z wprowadzeniem na rynek nowoczesnego auta typu SUV. Koleos wjechał do salonów sprzedaży dopiero w 2008 roku, czyli długo po tym, jak ten segment stał się popularny również w naszym kraju. Czy czas na przygotowanie auta do walki z silną konkurencją został spożytkowany właściwie?

przejdź do artykułu » data: 29.06.2012

testowany model: Renault Koleos 2.0 dCI Privilege

kategoria: samochody osobowe serwis: cartesting.pl
słowa kluczowe: renault, renault koleos

cartesting.pl Jeep Wrangler 2.8 CRD Rubicon – TEST

Znana nam dziś motoryzacja usilnie goni za nowoczesnymi rozwiązaniami i technologią, stara się sprzedać potencjalnemu klientowi maksimum komfortu, luksusu, gadżetów i systemów, które spełniłyby oczekiwania wynikające z postępu cywilizacyjnego. Samochód dziś nie stawia nam już żadnych wyzwań. Jest niemal samodzielnym, inteligentnym urządzeniem spełniającym swoje zadanie przy minimalnej ingerencji człowieka. Być może w następnym stuleciu w ogóle nie będzie potrzebował kierowcy. Świat się stale zmienia, a wraz z nim zmienia się motoryzacja.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2012

testowany model: Jeep Wrangler 2.8 CRD Rubicon

kategoria: samochody osobowe serwis: cartesting.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

cartesting.pl Hyundai IX20 1.6 Blue Drive Style – TEST

W dobie XXI wieku, gdy miasta w których mieszkamy stają się coraz bardziej zatłoczone, drogi ciasne a benzyna horrendalnie droga coraz rzadziej przechodzi nam przez głowę myśl, że samochód to wspaniały komfort codziennego życia. Możemy przesiąść się zatem na rower lub komunikację miejską bądź też zainteresować się produktami czterokołowymi z linii Eco. W ofercie niemal każdego koncernu możemy znaleźć bio diesle lub oszczędne, mniej szkodliwe dla środowiska benzyniaki.

przejdź do artykułu » data: 10.02.2012

testowany model: Hyundai IX20 1.6 Blue Drive Style

kategoria: samochody osobowe serwis: cartesting.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai ix20

cartesting.pl Skoda Octavia RS 2.0 TDI 170 KM – TEST

Czeski koncern – Skoda Auto, który kilka lat temu nawiązał współpracę ze słynącym z solidności Volkswagenem nie musi już udowadniać, że jest wartym uwagi producentem. Chociaż rynek motoryzacyjny przeładowany jest świetnymi produktami, Czesi poprzez ciężką pracę, niezawodność, wysoką jakość i niską cenę stali się godnym konkurentem. Dowodem zaangażowania marki są cieszące się popularnością modele takie jak Fabia, czy Octavia.

przejdź do artykułu » data: 23.01.2012

testowany model: Skoda Octavia RS 2.0 TDI 170 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: cartesting.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia