Wybrany serwis: cartests.pl

cartests.pl TEST: BMW X7 xDrive 40i – czy to już przesada?

Oto największy, najbardziej luksusowy i najdroższy SUV jaki kiedykolwiek wyprodukowało BMW. Czy ma on jednak sens? BMW wkroczyło w zupełnie nowy segment. Po tym, jak wielokrotnie mówiono, że nie powstanie większy model niż X5/X6, po kilku latach mamy w ofercie nowego największego SUV-a. X7 to samochód, który najprościej jest klasyfikować według amerykańskiego nazewnictwa. Jest on reprezentantem “Full-size luxury SUV”, czyli segmentu SUV F, do którego zaliczają się takie modele jak Range Rover, Mercedes-Benz GLS, czy Lexus LX.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2019

testowany model: BMW X7 xDrive 40i

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x7

cartests.pl Lexus LX570 – kocham i rozumiem

Oto przed wami samochód cudotwórca, który sprawił, że pokochałem SUV-y i dodatkowo zrozumiałem kobiety. Od kilku już lat na rynku motoryzacyjnym panuje moda na SUV-y i nie zapowiada się, aby nadchodzące lata miały to zmienić. Każdy zwykły zjadacz chleba musi się z tym po prostu pogodzić. Osobiście znam kilka osób, które szaleją za dużymi samochodami oraz grono, które naturalnie jest im przeciwne. Niemniej jednak czytając komentarze pod postami czy artykułami dotyczącymi właśnie takich pojazdów, wydaje się, że polskim petrolheadom SUV-y zwykle nie podchodzą.

przejdź do artykułu » data: 28.07.2019

testowany model: Lexus LX570

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lx

cartests.pl Skoda Scala – wrażenia z pierwszych jazd w Chorwacji

Jako jedna z pierwszych redakcji na świecie mieliśmy okazję sprawdzić jaka jest nowa Skoda Scala. W nasze ręce trafiły wersję 1.0 TSI oraz 1.5 TSI. Skoda rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii. Po paśmie sukcesów we wprowadzaniu odświeżonych modeli oraz debiucie w segmencie SUV, przyszedł czas na poważne zmiany. Pierwszym autem nowej generacji jest zupełnie nowy hatchback, który ma za zadanie zrobić niemałe zamieszanie w segmencie C.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2019

testowany model: Skoda Scala

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda scala

cartests.pl Lexus RC 300h po facelifttingu – z koniecznymi poprawkami [pierwszy test w Polsce]

W nasze ręce jako trafił Lexus RC po faceliftingu. Jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję sprawdzić go na naszych drogach w pełnym teście. Po 4 lat na rynku Lexus RC otrzymał wyczekiwany lifting. Auto zostało dostosowane do aktualnego języka projektowego poprzez zmianę wyglądu przednich świateł i zaprojektowaniu na nowo tylnych kloszy. Pojawiły się też nowe zderzaki z przodu i z tyłu, jednak zmiany są niemalże niezauważalnie, a linia boczna pozostała bez zmian.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2019

testowany model: Lexus RC 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc

cartests.pl Peugeot 308 Allure 1.2 PureTech 130 KM – wciąż Peugeot, ale bardzo dobry

Czy mały, miejski hatchback ze znaczkiem lwa może zachwycić? W naszym dzisiejszym teście odświeżony Peugeot 308. Peugeot nie jest aktualnie marką motoryzacyjną, która mogłaby poszczycić się szczególnie dobrą sławą. Pomimo premiery genialnej nowej generacji 508 oraz przejęciu niemieckiego Opla, firma ta wydaje się być dalej traktowana z niechęcią i przymrużeniem oka przez dziennikarzy motoryzacyjnych.

przejdź do artykułu » data: 02.02.2019

testowany model: Peugeot 308 Allure 1.2 PureTech 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308