Wybrane słowo kluczowe: chevrolet aveo

moto.onet.pl Używane: Chevrolet Aveo I - american-korean dream

Polacy w 2002 roku mogli przecierać oczy ze zdziwienia. Nad Wisłą zapowiedziana została premiera amerykańskiej legendy. Po początkowym optymizmie emocje kierowców dosyć szybko opadły. Chevrolet wprowadził na rynek nie rasowe Camaro, a miejskiego Aveo z koreańsko-niemieckim rodowodem. Hatchback nigdy nie odniósł spektakularnego sukcesu. Czy zatem dzisiaj warto zawracać sobie nim głowę?

przejdź do artykułu » data: 12.02.2016

testowany model: Chevrolet Aveo I

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo, chevrolet aveo używane, używane

autokrata.pl Czy warto kupić: Chevrolet Aveo 1.4 LTZ

Tańszy niż większość rywali, ale czy gorszy? Chevrolet Aveo to jedno z pierwszych aut koncernu GM skonstruowanych w oparciu o platformę Gamma II. To ta sama płyta podłogowa, w oparciu o którą powstały również Opel Adam i Mokka oraz Chevrolet Trax. Opel wykorzysta ją również do stworzenia nowej generacji Opla Corsy, która pojawi się na rynku w 2014 roku. Oznacza to, że auto Chevroleta, popularnej marki GM-u, dysponuje nowocześniejszą konstrukcją, niż wyżej pozycjonowany Opel.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2013

testowany model: Chevrolet Aveo 1.4 LTZ

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo

auto-strefa.pl Chevrolet Aveo 4d 1.4 LTZ - dobry wybór

Miejskie sedany nigdy nie należały do najpiękniejszych samochodów. Wystarczy przypomnieć sobie o Fiacie Siena czy Renault Thalia I, by przestać spokojnie spać w nocy. Na szczęście segment B ma nowego gracza, który wcale nie wygląda jak hatchback z doklejonym bagażnikiem. Jest nim Chevrolet Aveo Sedan, zmieniający moje zdanie o autach tego typu. Zapraszam na test bogatej wersji LTZ z benzynowym silnikiem o pojemności 1,4 litra!

przejdź do artykułu » data: 12.01.2013

testowany model: Chevrolet Aveo 4d 1.4 LTZ

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo

moto.wp.pl Chevrolet Aveo: początkujący uczeń

Światowy kryzys wymaga od producentów, aby zmieniali przyzwyczajenia i politykę tworzenia samochodów. Klienci chcą modeli oszczędnych, tanich i rozsądnie wyposażonych. Idealnie w te wymagania trafia GM ze swoimi Chevroletami, które cieszą się coraz większą popularnością. Jak w tej grupie wypada miejskie Aveo?

przejdź do artykułu » data: 24.09.2012

testowany model: Chevrolet Aveo

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo

autogaleria.pl Chevrolet Aveo 5d 1.3D 95 KM LT: Mieszczuch z dieslem

Chevrolet Aveo 5d, dzięki zgrabnej sylwetce podkreślonej stylistycznymi akcentami, jest w stanie wyróżnić się z tłumu szerokiego grona konkurencji. Wyposażony w najmocniejszą jednostkę wysokoprężną stawia czoło pytaniu: czy warto w tym segmencie dopłacać do diesla?

przejdź do artykułu » data: 06.09.2012

testowany model: Chevrolet Aveo 5d 1.3D 95 KM LT

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo

autokrata.pl Czy warto kupić: Chevrolet Aveo 1,4

Najmniejszy sedan na rynku. O ile wybór sedanów zbudowanych na bazie najpopularniejszych hatchbakców jest całkiem spory (wystarczy wspomnieć o Hyundaiu Elantrze, Renault Fluence czy Volkswagenie Jetcie), to w naszym kraju praktycznie nie istnieje wybór aut budowanych na mniejszych samochodach miejskich. Co prawda kilka koncernów produkuje takie auta (np. Ford Fiesta sedan albo Toyota Yaris sedan), ale są to pojazdy przeznaczone głównie na rynek wschodni. Chevrolet postanowił więc zaryzykować i obok bardzo udanego modelu Cruze zaoferować u nas czterodrzwiowe Aveo.

przejdź do artykułu » data: 29.05.2012

testowany model: Chevrolet Aveo 1.4

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet aveo