Wybrane słowo kluczowe: chevrolet orlando

namasce.pl Używane: Chevrolet Orlando (2010-) – opinie, problemy, awarie

W 2015 roku Chevrolet wycofał się z rynków europejskich. Powodem takiej decyzji była najprawdopodobniej wewnętrzna konkurencja, którą stanowił dla Opla. Dziś zainteresowani tymi samochodami mogą liczyć jedynie na rynek wtórny. Który model warto polecić? Jednym z najbardziej udanych jest z pewnością Orlando.

przejdź do artykułu » data: 05.06.2017

testowany model: Chevrolet Orlando (2010-)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando, chevrolet orlando uzywane, używane

auto-strefa.pl Chevrolet Orlando 1.4T LT+ vs Dacia Lodgy 1.2 TCE Prestige – 80% stawia na jakość

Kryzys gospodarczy to piękny czas dla każdego konsumenta. Co prawda z niektórych rzeczy trzeba zrezygnować, ale jeszcze gorzej mają producenci i sprzedawcy, którzy zwłaszcza teraz muszą się naprawdę postarać żeby zachęcić nas do pozostawienia u nich swoich pieniędzy. Najpierw było łatwo, wystarczyło po prostu zaoferować tani produkt i interes sam się kręcił. Do czasu. W opublikowanych niedawno badaniach firmy Nielsen okazało się, że 80% z nas dokonując zakupu zwraca przede wszystkim uwagę na jakość.

przejdź do artykułu » data: 02.09.2013

testowany model: Chevrolet Orlando 1.4T LT+, Dacia Lodgy 1.2 TCE Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando, dacia, dacia lodgy

autokult.pl Chevrolet Orlando 1,4T LT+ – z duchem czasu

Chevrolet dość długo i skutecznie bronił się przed downsizingiem. Pod maską takich aut jak Cruze czy Orlando próżno było szukać małych benzynowych silników wspomaganych turbosprężarką. Jednak niespełna rok temu sytuacja się zmieniła. Pod maski aut z logo Chevroleta trafiła benzynowa jednostka 1,4 Turbo.

przejdź do artykułu » data: 02.09.2013

testowany model: Chevrolet Orlando 1.4T LT+

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

autokrata.pl Minivan idealny na rodzinny wyjazd?

Zabieramy Chevroleta Orlando nad morze. Wakacje to szczególny okres roku. Między innymi dlatego, że dla większości z nas to jedyny czas, kiedy faktycznie wykorzystujemy możliwości przewozowe „rodzinnych” samochodów. Nie oszukujmy się bowiem – kupując auto patrzymy na jego przestrzeń bagażową nie pod kątem kilkudniowych zakupów i weekendowej wycieczki za miasto, ale 2-tygodniowego wyjazdu nad morze. Dlatego też wiele osób, którym marzy się przepastny minivan, pozostaje przy zwykłym kombi.

przejdź do artykułu » data: 24.08.2013

testowany model: Chevrolet Orlando

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

autokrata.pl 7-osobowy van w cenie kompaktowego kombi

Testujemy Chevroleta Orlando z nowym silnikiem. Chevrolet Orlando to jedna z najciekawszych propozycji dla osób szukających 7-osobowego auta w rozsądnej cenie. 61 tys. zł za mierzącego 465 cm minivana to niemalże okazja, zwłaszcza, że pod maską takiego auta znajdziemy 141-konny silnik benzynowy. Niestety, Orlando w niego wyposażone, zwłaszcza po zapakowaniu do niego rodziny na wakacyjny wyjazd, ma dość słabą dynamikę. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wybranie wersji wysokoprężnej, ale trzeba do niej dopłacić przynajmniej 9 tys. zł.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2013

testowany model: Chevrolet Orlando 1.4 T LT+

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

autowizja.pl American Beauty

MPV to wielozadaniowy pojazd (Multi-Purpose Vehicle), potocznie nazywany minivanem. Moda na powiększone osobówki przyszła zza wielkiej wody, gdzie ludzie pokochali możliwość załadowania całej rodziny, łącznie z psem oraz bagażami. Duża funkcjonalność, ogrom miejsca w środku i niekiedy możliwość przewozu więcej niż 5 osób to ideał nie tylko dla dużych rodzin czy taksówkarzy. Również młodzi ludzie zaczęli interesować się takimi pojazdami w celach zwiedzania świata z paczką znajomych.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2013

testowany model: Chevrolet Orlando 2.0D LT+

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

autokrata.pl Czy warto kupić: Chevrolet Orlando 2.0 D

Rodzinny "autobus" w dobrej cenie. Jak dobrze przetestować siedmiomiejscowy rodzinny samochód? Proste: bierzesz szóstkę znajomych, zajmujecie wszystkie fotele i gdzieś jedziecie. Co powiecie na nocny wypad do Poznania? OK, załatwione. Mniej więcej tak wyglądał mój test Chevroleta Orlando. Po co się ograniczać, skoro otrzymałem auto tych rozmiarów?

przejdź do artykułu » data: 27.12.2012

testowany model: Chevrolet Orlando 2.0 D

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

motofilm.pl Chevrolet Orlando LTZ 2.0D - bez fajerwerków do celu

Kocham samochody, zawsze staram się patrzeć na każdy jak na coś więcej niż tylko maszynę. Wierzę, że gdzieś pod blachą i plastikiem kryją duszę. Tym łatwiej jest to zauważyć w samochodach nieracjonalnych, które sprawiają wrażenie kapryśnych, obrażalskich i niedoskonałych – przecież to ludzkie cechy.

przejdź do artykułu » data: 17.12.2012

testowany model: Chevrolet Orlando LTZ 2.0D

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando

autowizja.pl Dla Ciebie, dla rodziny

Chevrolet dość dynamicznie wkroczył na polski rynek. Jeszcze niespełna dekadę temu była to w naszym kraju egzotyczna marka, kojarzona z typowo amerykańskimi muscle-carami lub wielkimi vanami. Ekspansja na światowe rynki, również w Europie to okres prezentowania samochodów bardziej uniwersalnych, dostosowanych do naszych oczekiwań, mniejszych, tańszych, oszczędnych i nowoczesnych. Poza typowo miejskimi Sparkiem i Aveo oraz popularnym rodzinnym Cruze, rosnącą sprzedaż notuje oferowany od 2011 roku mini van – Orlando. Czym przyciąga klientów?

przejdź do artykułu » data: 04.10.2012

testowany model: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: chevrolet, chevrolet orlando