Wybrane słowo kluczowe: chrysler voyager

moto.onet.pl Używane: Chrysler Voyager IV - prawnuk pioniera z USA

Dzisiaj w teście pojawi się ojciec klasy minivanów. Voyager jako pierwszy pokazał, że karoseria normalnie wykorzystywana do przewozu towarów, może się stać sprzyjającym i komfortowym miejscem do rodzinnych podróży. Czwarta generacja Chryslera jest całkiem nowoczesna, przestronna i tania. Tylko czy ten wybór ma sens?

przejdź do artykułu » data: 04.05.2016

testowany model: Chrysler Voyager IV

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, używane

motogazeta.mojeauto.pl Czy warto kupić: Chrysler Voyager (1995-2000)

Jeżeli lubimy długie podróże w komfortowych warunkach to żaden samochód nie spełni naszych oczekiwań prócz vana. Mówiąc ściślej musi to być w dodatku samochód amerykański lub francuski. Tym razem przyglądamy się legendzie jeśli chodzi o rodzinne podróże. Oto Chrysler Voyager.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2012

testowany model: Chrysler Voyager (1995-2000)

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, używane

mojafirma.infor.pl Chrysler Voyager (2000-2007)

Przestronny? Mało powiedziane! Wygodny? Tak, wręcz komfortowy. Niedopracowany i awaryjny? Być może – sprawdźmy to. Voyager to pierwszy prawdziwy minivan. Wytyczył szlak dla wszystkich innych aut, które zasługują na miano w pełni rodzinnych. Nie mówimy o SUV-ach, MPV, mikrovanach, tylko o małych autobusach. Prawie 30 lat temu w fabrykach Chryslera powstał model, który wygodnie pomieści 7 osób, sporo bagażu i przy tym nie będzie się prowadził jak dostawczak. Od tamtej pory koncepcja i rozwiązania są ciągle udoskonalane.

przejdź do artykułu » data: 10.12.2010

testowany model: Chrysler Voyager (2000-2007)

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, używane

moto.pl Auto za 5 tys. zł

Czy w cenie dużej lodówki albo telewizora można kupić wygodny, a przede wszystkim godny zaufania samochód? Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia da się znaleźć nie tylko zwyczajny środek transportu, ale nawet coś ze sportową nutą. Należy jednak pamiętać, że starsze samochody niosą za sobą ryzyko nieopłacalnych w naprawie awarii, a ząb czasu objawia się nie tylko zużyciem elementów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim korozją nadwozia.

przejdź do artykułu » data: 16.03.2010

testowany model: Opel Calibra, Honda Accord, Daewoo Tico, Ford Probe, BMW seria 5 (E34), Mercedes 190 (W201), Mazda 323F, Chrysler Voyager, Opel Omega, Nissan Micra

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 5, bmw seria 5 używane, chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, ford, ford probe, ford probe używane, honda, honda accord, honda accord używane, mazda, mazda 323f, mazda 323f używane, mercedes, mercedes 190, mercedes 190 używane, nissan, nissan micra, nissan micra używane, opel, opel calibra, opel calibra używane, opel omega, opel omega używane, używane

motocaina.pl Megaburger - test Chryslera Voyagera

25 lat temu, po dwóch stronach oceanu pojawiły się samochody, stanowiące motoryzacyjną odpowiedź na zjawisko Baby-Boom i rozwijające się potrzeby rodzin. Chrysler Voyager - Big Mac - i Renault Espace - Le Big Mac - zapoczątkowały nowy segment rynku: minivany. Zastanawiamy się, co takiego jest w amerykańskich krążownikach, że chce się je mieć?

przejdź do artykułu » data: 02.07.2009

testowany model: Chrysler Voyager

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager

motofakty.pl Chrysler Voyager III (1995 - 2000)

Chrysler Voyager to samochód do długich i wygodnych podroży z rodziną lub znajomymi. Chrysler Voyager należy do najpopularniejszych modeli na świecie. Pierwsze Voyagery zjechały z linii produkcyjnej w 1983 r. i postawiły koncern na ?nogi?. Od 1991 r. rozpoczęto wytwarzanie modelu w Europie, w fabryce w Austrii.

przejdź do artykułu » data: 13.02.2006

testowany model: Chrysler Voyager III

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager

motofakty.pl Lancia Phedra kontra Chrysler Voyager

Wydawało się, że tylko Amerykanie umieją produkować luksusowe vany, takie jak np. Chrysler Voyager. Okazało się, że włoska Lancia Phedra też jest luksusowa, nie tylko z powodu pełnego wyposażenia. Chrysler Voyager to prekursor i niedościgniony wzorzec pojazdu typu van. Na naszym rynku ma niekwestionowaną pozycję. Fiat i koncern PSA (Peugeot-Citroen) połączyły wysiłki, by sprostać konkurencji zza oceanu.

przejdź do artykułu » data: 21.11.2005

testowany model: Lancia Phedra 2.2 JTD, Chrysler Voyager 2.5 CRD

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: chrysler, chrysler voyager, lancia, lancia phedra, van