Wybrane słowo kluczowe: citroen c4

francuskie.pl Używany Citroen C4 II generacja – solidny kompakt dla każdego

Używany Citroen C4 to dobry wybór dla osób, które szukają solidnego, niedrogiego kompaktu. Jego zaletą jest bardzo solidne wykonanie, wygodne wnętrze i klasyczny wygląd, który podoba się wielu osobom. Citroen C4 z rocznika 2010 i nowszy to druga generacja, charakteryzująca się poprawioną niezawodnością i ciekawymi silnikami.

przejdź do artykułu » data: 06.07.2018

testowany model: Citroen C4 II

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4, citroen c4 picasso używane, używane

motonauczyciel.pl Test Citroën C4 – tak powinien wyglądać minivan

Minivan to projekt europejski, przystosowujący modele VAN do potrzeb użytkowników na Starym Kontynencie. Jest bowiem oczywiste, że w Ameryce i Europie mamy różne potrzeby komunikacyjne i związane z tym różne wymagania odnośnie samochodów. Przekonał się o tym koncern Renault, który w roku 1984 wprowadził na rynek model Espace. Ten duży (jak na ówczesne wersje) pojazd miał wszystkie innowacje zgodne z modelami VAN: wygodne indywidualne fotele, uniwersalność zagospodarowania wnętrza, komfort podróżowania. Słowem samochód podróżnika.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2017

testowany model: Citroën C4

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

testysamochodowe.pl Citroen C4 1.2 130 PureTech More Life – TEST

Wielu z nas, kierowców nań narzeka. Uważamy, że przez niego ginie prawdziwa motoryzacja. Zarzucamy mu, że zmniejsza trwałość silników i pozbawia je rasowego brzmienia. Mówimy, że generalnie poza tym, że dzięki niemu silniki spełniają coraz surowsze normy czystości spalin, nic dobrego do życia nie wnosi. Jednak downsizing – bo o nim mowa, na stałe zagościł w świecie czterech kółek i póki co nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło mu zagrozić.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2016

testowany model: Citroen C4 1.2 130 PureTech More Life

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

autotesty.com.pl Citroen C4 1.6 BlueHDI 120 KM Feel Edition

Każde z aut Citroena w jakiś sposób mnie zaskakiwało. Jak nie ponadczasowym wyglądem, to kosmicznym wnętrzem, albo wprowadzaną technologią. Facelifting C4-ki nie wniósł zbyt wiele do wizualnej kreacji auta. Tutaj Francuzi postawili na coś innego. Coś, co bardziej podpasuje raczej dojrzałej klienteli. Przestronność, stonowany wygląd i zastosowanie samych najistotniejszych wynalazków technologicznych. Poza tym oszczędność. Co wy na to?

przejdź do artykułu » data: 24.07.2016

testowany model: Citroen C4 1.6 BlueHDI 120 KM Feel Edition

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

namasce.pl Citroen C4 1.2 PureTech More Life – Im starszy, tym lepszy…?

Życie jednej generacji konkretnego modelu staje się coraz krótsze. Producenci samochodów decydują się na szybsze wprowadzanie kolejnych wcieleń, by nie odstawać od konkurencji. Sześć lat na rynku to wręcz poziom motoryzacyjnego emeryta, szczególnie w segmencie C, który uchodzi za najważniejszy w Europie. Z Citroenem C4 jest jednak nieco inaczej. Właśnie po tylu latach stał się bardzo ciekawą alternatywą dla znacznie nowszych kompaktów.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2016

testowany model: Citroen C4 1.2 PureTech More Life

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

exoticcars.pl Test: Citroen C4 1.2 PureTech 130 Shine

Downsizing w klasie kompakt stał się już naturalnym zjawiskiem. Sprawdźmy zatem, jak w ten trend wpisuje się najbardziej awangardowy francuski producent samochodów. Citroen swoje pierwsze auto kompaktowe zaprezentował w 1991 roku, czyli wszedł od razu na teren, na którym dość mocno panoszyli się już niemieccy producenci. Trzeba jednak zaznaczyć, że debiut był dość udany, ponieważ model ZX zdobył z marszu miejsce na podium w konkursie na Europejski Samochód Roku 1992, przegrywając z – jakżeby inaczej – Golfem III generacji oraz Astrą F.

przejdź do artykułu » data: 24.02.2016

testowany model: Citroen C4 1.2 PureTech 130 Shine

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4