Wybrane słowo kluczowe: citroen c5

namasce.pl Citroen C5 Aircross PHEV – test, dane techniczne, ceny, opinie

Kompaktowy SUV z Francji oferuje wersję hybrydową typu plug-in. Kto powinien zainteresować się tą nowoczesną konfiguracją? Citroen C5 Aicross PHEV zadebiutował 5 lat temu, ale tego nie widać. Odważna stylistyka świetnie ukrywa zmarszczki, dlatego wciąż możemy mówić o nowoczesnym projekcie stylistycznym. Auto naprawdę wyróżnia się na tle konkurentów. I to cieszy.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Citroen C5 Aircross PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

wyborkierowcow.pl Citroen C5 X – TEST

Wraz z debiutem Citroena C5 X francuski producent powraca do rywalizacji w klasie średniej. Podczas pierwszych jazd testowych sprawdziliśmy, czym nowy model chce przekonać do siebie klientów. Od kilku lat w gamie Citroena wyraźnie brakowało flagowego modelu. Po zakończeniu produkcji C5 w 2017 roku francuska marka całkowicie wycofała się z segmentu D, a największym autem w ofercie został przedstawiony rok później kompaktowy SUV C5 Aircross.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Citroen C5 X

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

francuskie.pl Citroën C5 Exclusive 2.7 HDi – najbardziej komfortowy samochód klasy D?

Citroën C5 Exclusive 2.7 HDi biturbo trafił do testów w naszej redakcji. Na nasze jazdy zabieraliśmy najróżniejsze osoby, które po kilku kilometrach przejażdżki już nie za bardzo chciały wysiadać. Nic dziwnego, bo Citroen C5 po prostu się podoba. To rasowa, piękna limuzyna, zaprojektowana tak, by dawać dużo radości z jazdy i sporą dawkę citroënowego komfortu. Na to właśnie czekaliśmy i było warto. Ten samochód odniesie sukces.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2021

testowany model: Citroën C5 Exclusive 2.7 HDi

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

namasce.pl Kompaktowy SUV francuskiej marki doczekał się wariantu hybrydowego typu plug-in. Czy warto zainteresować się taką konfiguracją?

Citroen C5 Aircross został zaprezentowany cztery lata temu, ale kompletnie tego nie widać. Samochód wciąż prezentuje się świeżo i okazale, co jest zasługą bardzo fajnie zaprojektowanych detali. Styliści zaszczepili w tym modelu sporo indywidualizmu, ale na szczęście nie przesadzili, dlatego nie ma mowy o szybkim procesie starzenia. Wręcz przeciwnie, wszystko jest zgrabnie komponowane i nie budzi najmniejszych kontrowersji.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2021

testowany model: Citroen C5 Aircross

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

autokult.pl Test: Citroën C5 Aircross 1.2 PureTech 131 KM - świetna propozycja dla rodziny, ale nie z tym silnikiem

Każdy znajdzie jakiś element współczesnej motoryzacji, na który będzie narzekał. Jak nie elektryczny napęd, to downsizing, szeroko pojęta cyfryzacja czy 3-cylindrowe silniki. Staram się nigdy nie skreślać czegoś, dopóki tego dobrze nie poznam. Tak było też w przypadku ostatniego z wymienionych przykładów. Mniej cylindrów nie zawsze jest synonimem "gorzej", choć znajdą się wyjątki. A jednym z nich, jest właśnie Citroën C5 Aircross.

przejdź do artykułu » data: 03.02.2021

testowany model: Citroën C5 Aircross 1.2 PureTech 131 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

superauto24.se.pl Mięciutko i cichutko. Obudźcie mnie na miejscu. TEST, OPINIA - Citroen C5 Aircross Hybrid

Citroen C5 zmienił się nie do poznania. Po dużym i wygodnym sedanie nie pozostał już nawet ślad. Od jakiegoś czasu, „cytryniarze” muszą godzić się z tym, że model o oznaczeniu C5 jest SUV-em. Dobra wiadomość jest taka, że to spory i komfortowy SUV, a od niedawna dostępny również w 225-konnej hybrydowej odmianie. Jaki jest Citroen C5 Aircross Hybrid?

przejdź do artykułu » data: 11.01.2021

testowany model: Citroen C5 Aircross Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5