Wybrane słowo kluczowe: citroen c5 używane

namasce.pl Citroen C5 I (2001-2008) – Komfort za grosze?

Znudzeni Passatami, Vectrami czy Mondeo? Nie jesteście fanami samochodów japońskich i włoskich? Cenicie sobie gładką, płynną jazdę? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiadacie zdecydowanym skinieniem głowy, prawdopodobnie powinniście zainteresować się Citroenem C5. Sprawdzamy, czy przestronna „Cytrynka” jest godna zaufania.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2016

testowany model: Citroen C5 I (2001-2008)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, używane

moto.onet.pl Citroen C5 - konkurent modeli niemieckich (test używanego)

W dzisiejszym programie "z drugiej ręki" sprawdzimy, czy po pięciu latach od premiery, zaawansowana francuska jest na tyle niezawodna, że po pierwsze obali mit litery F, a po drugie zadowoli konserwatywnego Polaka, który umiłował sobie używane niemieckie samochody. Oto Citroen C5 drugiej generacji.

przejdź do artykułu » data: 08.02.2015

testowany model: Citroen C5

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, używane

auto-motor-i-sport.pl 10 modeli, których nie warto kupować

Oto lista dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Większość aut trafiła na nią, bo psują się ponadprzeciętnie często albo z powodu wysokich kosztów eksploatacji. Przeczytaj, zanim handlarz zacznie Cię przekonywać, że „Niemiec płakał, jak sprzedawał”. No, chyba że ze szczęścia...

przejdź do artykułu » data: 03.10.2014

testowany model: Mazda 6, Fiat Stilo, Volkswagen Passat, Jaguar X-type, Chrysler PT Cruiser, Alfa Romeo 147, Nissan Navara, Saab 9-5, Citroen C5, Smart ForTwo

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo 147, alfa romeo 147 używane, chrysler, chrysler pt cruiser, chrysler pt cruiser używane, citroen, citroen c5, citroen c5 używane, fiat, fiat stilo, fiat stilo używane, jaguar, jaguar x-type, jaguar x-type używane, mazda, mazda 6, mazda 6 używane, nissan, nissan navara, nissan navara używane, saab, saab 9-5, saab 9-5 używane, smart, smart fortwo, smart fortwo używane, volkswagen, volkswagen passat, volkswagen passat używane, używane

motofakty.pl Mazda 626 (1997–2002)

„Średniak” Mazdy nie jest samochodem do oglądania. Prezentuje się banalnie, ale ma wiele innych, cennych zalet. Japońskie auta jeszcze w latach dziewięćdziesiątych pod względem estetyki mocno odstawały od europejskiej konkurencji. Mazda 626, na niektórych rynkach zwana Capella lub Cronos, nie jest wyjątkiem. Nie imponuje ani kształtami nadwozia, ani wyglądem wnętrza. Za to niezawodnością bije na głowę większość rywali w klasie.

przejdź do artykułu » data: 29.06.2013

testowany model: Citroen C5 2.0 HDi

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, używane

mojafirma.infor.pl Używane „francuzy” klasy średniej: Peugeot 407 i Citroen C5

Volkswagen Passat, Ford Mondeo czy Toyota Avensis – te auta klasy średniej są najbardziej cenione przez klientów w Polsce. Przestronne wnętrze, dobre silniki, wysokie pozycje w rankingach niezawodności. Oprócz myśli technicznej Niemców, Japończyków i Amerykanów są jeszcze…auta francuskie. Jak sprawują się kilkuletnie Citroeny C5 i Peugeoty 407?

przejdź do artykułu » data: 23.01.2012

testowany model: Peugeot 407, Citroen C5

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, peugeot, peugeot 407, peugeot 407 używane, używane

mojafirma.infor.pl Używany Citroen C5 I generacji: kosztowny komfort

Citroen C5 został zaprezentowany w 2000 roku. Był następcą wysłużonego, produkowanego od początku lat 90-tych modelu Xantia. Mimo że auto było już reprezentantem technologii XXI wieku, nie ustrzegło się wielu problemów, jakie nękają auta francuskiego producenta. Odwdzięcza się za to komfortem, z którego słynie Citroen.

przejdź do artykułu » data: 06.12.2011

testowany model: Citroen C5

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, używane

mojafirma.infor.pl Peugeot 406 czy Citroen C5?

Auta na F, a w tym pojęciu mieszczą się również „francuskie” nie mają w Polsce najlepszej opinii, szczególnie psują ją różne ludowe podania. A szkoda… Szkoda, bo wiele francuskich aut, mimo, że miejscami przekombinowanych i udziwnionych, zasługuje na uwagę. A Peugeot 406 i Citroen C5 szczególnie. Gdyby miały choć połowę z tych problemów, o jakich głośno, na drogach nie powinno być już ani jednej sztuki. A są, co ciekawsze – służą również jako taksówki.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2010

testowany model: Peugeot 406, Citroen C5

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5, citroen c5 używane, peugeot, peugeot 406, peugeot 406 używane, używane