Wybrane słowo kluczowe: citroen ds3

menworld.pl TEST DS3 CROSSBACK – STYL PRZEZ DUŻE S

Kto, jak nie francuskie marki potrafią zaskakiwać wyróżniającymi się z tłumu projektami samochodów. Szczególnie fantazja ponosi markę DS, która tworzy nietuzinkowe auta, pełne stylowych gadżetów. Poprzednio testowany przeze mnie samochód tej marki, czyli DS7 Crossback zaskoczył mnie wieloma przepięknymi dodatkami, przez które auto zwracało na siebie uwagę. Czy test DS3 Crossback sprawi, że jeszcze bardziej utwierdzę się w przekonaniu, że nie ma bardziej stylowej marki? Sprawdźmy to.

przejdź do artykułu » data: 28.01.2020

testowany model: DS3 CROSSBACK

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

francuskie.pl Test: DS 3 Crossback – oryginał w każdym calu

Nie będę ukrywał – czekałem na możliwość przetestowania tego samochodu. A że trafił on do mnie w bardzo interesującej wersji Grand Chic i tonacji DS Performance Line, więc moja radość była tym większa. Pod maską pracował 155-konny silnik PureTech. Całość więc mogła się podobać. I zdecydowanie się spodobała! Panie i Panowie: oto DS 3 Crossback.

przejdź do artykułu » data: 31.12.2019

testowany model: DS3 Crossback

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

test.auto.pl [TEST] DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155 KM Performance Line+

Wypromowanie nowej marki jest trudne, a wypromowanie marki premium jeszcze trudniejsze. W tym drugim przypadku cena nie zawsze bywa kluczowa więc trzeba czymś się wyróżnić. DS postanowił to zrobić na swój sposób i po pięknym DS 7 Crossback przyszła pora na mniejszego Crossovera, DS 3 Crossback. O ile większy model, zwłaszcza dobrze doposażony można nazwać poniekąd towarem luksusowym, tak DS 3 Crossback jest bardziej kontrowersyjny. To coś co od zawsze Francuzi umieją robić najlepiej. Projektować auta nietypowe i jak się później okazuje ponadczasowe.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2019

testowany model: DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155 KM Performance Line+

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

projectautomotive.pl DS 3 Crossback 1.2 PureTech 130 KM Performance Line – test

Marka DS jeszcze nie odcisnęła znaczącego piętna na motoryzacyjnym rynku, ale jeśli każdy kolejny model tej firmy będzie się prezentował tak odważnie jak DS 3 Crossback, to Francuzi na pewno szybko zapiszą się nam w pamięci. Nie ulega wątpliwości, że DS stawia na design, ale by konkurować w klasie premium potrzebny jest produkt kompletny.

przejdź do artykułu » data: 05.12.2019

testowany model: DS 3 Crossback 1.2 PureTech 130 KM Performance Line

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3