Wybrane słowo kluczowe: citroen ds3

francuskie.pl Test: DS 3 Crossback – oryginał w każdym calu

Nie będę ukrywał – czekałem na możliwość przetestowania tego samochodu. A że trafił on do mnie w bardzo interesującej wersji Grand Chic i tonacji DS Performance Line, więc moja radość była tym większa. Pod maską pracował 155-konny silnik PureTech. Całość więc mogła się podobać. I zdecydowanie się spodobała! Panie i Panowie: oto DS 3 Crossback.

przejdź do artykułu » data: 31.12.2019

testowany model: DS3 Crossback

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

test.auto.pl [TEST] DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155 KM Performance Line+

Wypromowanie nowej marki jest trudne, a wypromowanie marki premium jeszcze trudniejsze. W tym drugim przypadku cena nie zawsze bywa kluczowa więc trzeba czymś się wyróżnić. DS postanowił to zrobić na swój sposób i po pięknym DS 7 Crossback przyszła pora na mniejszego Crossovera, DS 3 Crossback. O ile większy model, zwłaszcza dobrze doposażony można nazwać poniekąd towarem luksusowym, tak DS 3 Crossback jest bardziej kontrowersyjny. To coś co od zawsze Francuzi umieją robić najlepiej. Projektować auta nietypowe i jak się później okazuje ponadczasowe.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2019

testowany model: DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155 KM Performance Line+

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3

projectautomotive.pl DS 3 Crossback 1.2 PureTech 130 KM Performance Line – test

Marka DS jeszcze nie odcisnęła znaczącego piętna na motoryzacyjnym rynku, ale jeśli każdy kolejny model tej firmy będzie się prezentował tak odważnie jak DS 3 Crossback, to Francuzi na pewno szybko zapiszą się nam w pamięci. Nie ulega wątpliwości, że DS stawia na design, ale by konkurować w klasie premium potrzebny jest produkt kompletny.

przejdź do artykułu » data: 05.12.2019

testowany model: DS 3 Crossback 1.2 PureTech 130 KM Performance Line

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds3