Wybrane słowo kluczowe: cupra leon

namasce.pl CUPRA Leon 2.0 TSI udowadnia, że bez hybrydy jest lepiej – taniej, lżej, szybciej i praktyczniej!

Hiszpańska marka oferuje ten model w czterech wariantach. Czy najmocniejszy z nich jest tym najlepszym? CUPRA Leon w hybrydzie – brzmi dziwnie. Fakty są jednak takie, że producent wypuścił na rynek taki wariant. Konserwatywni fani mogli kręcić nosem, dlatego do gamy trafiła też konfiguracja z konwencjonalnym układem napędowym. I wszystko wróciło do normy. Teraz mamy do czynienia z pełnoprawnym sportowym kompaktem, który niczego nie udaje.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2021

testowany model: Hiszpańska marka oferuje ten model w czterech wariantach. Czy najmocniejszy z nich jest tym najlepszym?

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: cupra, cupra leon

moto-przestrzen.pl Cupra Leon 1.4 TSI e-Hybrid 245 KM DSG6

Cupra to marka produkująca samochody sportowe, jednak w obecnych czasach nawet producenci takich samochodów muszą dostosować się do norm emisji spalin, co wiąże się z elektryfikacją. Czy Cupra Leon w wydaniu z hybrydą plug-in ma jakikolwiek sens? Jeśli ktoś szuka sportowego samochodu, ale myśli również o ekonomicznej i komfortowej codziennej eksploatacji to jest to zaskakująco dobry wybór. O tym jak jeździ się hybrydową Cuprą dowiecie się z naszego testu.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2021

testowany model: Cupra Leon 1.4 TSI e-Hybrid 245 KM DSG6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: cupra, cupra leon

motohigh.pl TEST | Cupra Leon Hatchback 2.0 TSI 300 KM – jest nieźle, ale bez Woow

Cupra Leon Hatchback w nowym wydaniu gościła u nas po raz pierwszy. W przeszłości obcowaliśmy z Seatem Leonem ST Cuprą, który reprezentował jeszcze poprzednią generację. Na pewno teraz wizualnie samochód zyskał sporo sportowych akcentów, co uczyniło go bardziej… drapieżnym. Frajda z jazdy małym, 300-konnym hatchbackiem oczywiście była, ale poczuliśmy mały niedosyt. O co chodzi? O tym w teście.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Cupra Leon Hatchback 2.0 TSI 300 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: cupra, cupra leon

motopodprad.pl Test Cupra Leon e-hybrid – szybka hybryda?

Dopisek Cupra podnosi emocje fanów szybkich kompaktów od lat. Teraz jako osobna marka próbuje ona podbić serca nowych klientów. Po innowacyjnej Atece przyszedł czas na ważniejszy model – teraz to Cupra Leon będzie biła się o miano najlepszego hothatcha. Czy z hybrydą pod maską może się to udać?

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Cupra Leon e-hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: cupra, cupra leon