Wybrane słowo kluczowe: dacia

motoryzacyjnyblog.pl Test używanej Dacii Duster 4×4 1.3 TCe w terenie

Dacia Duster to popularny zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach SUV. Niewątpliwie wpływa na to ma niska cena, gdyż jest jednym z najtańszych nowych samochodów 4×4, jaki można kupić w Europie. Poza tym Duster jest całkiem atrakcyjny wizualnie i zbudowany na sprawdzonych podzespołach Renault. Niska cena pociąga za sobą jednak pewne kompromisy, jakie zastosowali konstruktorzy. Sprawdźmy zatem w teście używaną Dacie Duster 4×4. Czy może pełnić funkcję taniej terenówki? Jak sprawdzi się w terenie?

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Dacia Duster 4×4 1.3 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacyjnyblog.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster, dacia duster używane, używane

swiataut.net TEST: Dacia Duster 1.0 TCe LPG - lepsza niz leasing

Do niedawna podstawowym motorem w Dusterze był wolnossący 1.6 wywodzący się z Nissana. Czasy mamy jednak takie, a nie inne. Teraz na jego miejsce trafia jako podstawowy wariant zaledwie litrowy, 3 cylindrowy silnik TCe z turbosprężarką i setką koni mocy. Ale uwaga, na tej pustyni nowoczesności jest oaza klasyki: na pokładzie mamy wtrysk pośredni, a w cenniku tanią, fabryczną instalacją LPG. Zainteresowani jak to się sprawuje? To czytajcie, ja już wiem.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

moto-przestrzen.pl Dacia Duster TCe 100 LPG

Dacia Duster to najtańszy SUV na naszym rynku, który jeszcze kilka lat temu kojarzył się z prostą konstrukcją, niską ceną zakupu, tanią eksploatacją i nie owijając w bawełnę – tandetnym wykończeniem i ubogim wyposażeniem. Druga generacja Dustera przeszła ogromną metamorfozę – jest bardziej atrakcyjna, nowoczesna i zdecydowanie lepiej wyposażona, dzięki czemu Dacia Duster jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów przez klientów indywidualnych.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2020

testowany model: Dacia Duster TCe 100 LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway – oto najszybszy model w gamie!

Lodgy to najbardziej praktyczny model Dacii. W wersji Stepway ma nawiązywać do crossoverów, co stanowi ukłon w stronę panujących trendów. Sporą niespodzianką jest jednak dynamika. Z silnikiem 1.3 TCe pod maską, to najlepiej przyspieszający samochód w gamie rumuńsko-francuskiego producenta.

przejdź do artykułu » data: 22.09.2020

testowany model: Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

moto-przestrzen.pl Dacia Lodgy 1.3 TCe 130 KM

Kiedy odbieraliśmy do testu Dacię Lodgy 1.3 TCe 130 KM, w cennikach i konfiguratorze na próżno było szukać takiego wariantu. Krótka historia turbodoładowanego benzyniaka na naszym rynku dobiegała końca, stąd w oficjalnych cennikach widnieje obecnie jedynie jeden silnik wysokoprężny. Jeśli jesteście zainteresowani wersją 1.3 TCe 130 KM to wciąż taki wariant można znaleźć, ale wyłącznie na placach dealerów.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2020

testowany model: Dacia Lodgy 1.3 TCe 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

menworld.pl DACIA LODGY STEPWAY – TANI 7-OSOBOWY VAN DLA RODZINY

Potrzebny jest Ci tani 7-osobowy van dla rodziny. Ewentualnie oferujesz usługi taksówkarskie i chciałbyś kupić niedrogi samochód, który również będzie generował niski koszt utrzymania. Nie zależy Ci na wysokiej jakości materiałach, na super wyciszeniu czy komforcie jazdy. Po prostu, ma być nowy i tani. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, myślę, że powinieneś czytać dalszą część tego tekstu, bowiem Dacia Lodgy Stepway będzie dla Ciebie bardzo interesującym samochodem.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2020

testowany model: DACIA LODGY STEPWAY

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

namasce.pl Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration – Nie da się oszczędniej!

Duster to najtańszy SUV na rynku. W podobnej cenie można mieć bazowo wyposażone auto miejskie, dlatego wysoki popyt na ten model nie powinien nikogo dziwić. Korzystny zakup to jednak połowa sukcesu. Istotna jest także tania eksploatacja. A właśnie taką zapewnia instalacja LPG, która może znaleźć się fabrycznie w popularnej Dacii.

przejdź do artykułu » data: 10.07.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster