Wybrane słowo kluczowe: dacia

motocaina.pl Dacia Sandero – test, opinia, dane techniczne, cena. Bardziej funkcjonalna niż się wydaje

Od powstania w 1968 roku, poprzez wykupienie przez Renault Group w 1999 roku aż do dziś receptą na sukces tej „małej rumuńskiej marki”, która stała się międzynarodowa, było oferowanie tego, co najważniejsze w samochodzie w jak najlepszej cenie. Patrząc na drogi, można odnieść wrażenie, że pomysł ten sprawdza się idealnie. Wyjście z domu i niespotkanie Dacii graniczy niemal z cudem. Czy nowa Dacia Sandero również będzie stałym elementem polskich dróg?

przejdź do artykułu » data: 16.09.2021

testowany model: Dacia Sandero

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

motofakty.pl Dacia Duster. Jeździmy wersją po liftingu. Czy nadal będzie odmiana na LPG?

Po czterech latach obecności na rynku Dacia odświeżyła aktualną, drugą generację swojego bestsellerowego modelu Duster. Przypomnijmy, że debiut tego samochodu miał miejsce w roku 2010 i dotychczas został sprzedany w liczbie prawie 2 milionów egzemplarzy. Podobnie jak poprzednie pokolenia tego modelu, również nowy Duster jest wciąż skierowany zarówno do kierowców poszukujących relatywnie taniego SUV-a o atrakcyjnym wyglądzie, jak i do tych, którzy potrzebują wszechstronnego i wytrzymałego samochodu z napędem na wszystkie koła.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2021

testowany model: Dacia Duster

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

francuskie.pl Dacia Duster II phase II – raport z jazd nowym wcieleniem popularnego SUV-a

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność wziąć udział w jazdach testowych Dacią Duster II phase II, które odbyły się pod Paryżem. Organizatorzy udostępnili nam dwie wersje tego najpopularniejszego na pierwotnym rynku w Polsce SUV-a. Ja wybrałem sobie na początek odmianę ze 100-konnym silnikiem dwupaliwowym (benzyna + LPG) i manualną sześciobiegową skrzynią, zaś na drugą część jazd wziąłem auto ze 150-konnym silnikiem TCe współpracującym z dwusprzęgłową przekładnią automatyczną.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2021

testowany model: Dacia Duster II phase II

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

francuskie.pl Nowa Dacia Sandero Stepway 90 KM: ile naprawdę pali i jak jeździ? Godny konkurent takich aut jak Toyota Yaris czy Skoda Fabia

Nowa Dacia Sandero Stepway to zgrabny crossover, który z powodzeniem może pełnić rolę samochodu miejskiego jak i na wypady poza miasto a nawet dalsze wyjazdy. Przetestowaliśmy go na dystansie ponad tysiąca kilometrów, sprawdzając m.in. ile pali oraz jak się zachowuje na różnego rodzaju drogach, w szczególności na autostradzie i drogach szybkiego ruchu oraz w mieście i w terenie.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2021

testowany model: Dacia Sandero Stepway 90 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

francuskie.pl Test: Nowa Dacia Duster 1.3 TCe 150 KM – czy warto kupić?

Nowa Dacia Duster 1.3 TCe z silnikiem o mocy 150 KM kosztuje 70 tysięcy złotych. Jest to najmocniejszy Duster na rynku. Przejechaliśmy nim po różnych drogach blisko 1.500 kilometrów. Jeździliśmy w mieście, pod miastem, w lesie, na drogach szybkiego ruchu i po autostradach. Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie czy warto kupić Dustera w takiej wersji.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: Dacia Duster 1.3 TCe 150 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

menworld.pl DACIA SANDERO 1.0 TCE – TANIO I W DOBRĄ STRONĘ!

“Tanio” to w tym przypadku słowo klucz. Dacia Sandero 1.0 TCe to samochód, który dostaniecie już za 60 tys zł. I to nie pół, ćwierć czy auto bez kół – po prostu cały samochód, w pełnym wyposażeniu, na gwarancji a w dodatku z instalacją LPG. Tym ostatnim chyba was przekonałem, co? Zapraszam na test!

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: DACIA SANDERO 1.0 TCE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

francuskie.pl Dacia Sandero 1.0 SCe to tani i pojemny samochód z oszczędnym silnikiem

Dacia Sandero jest modelem, w którym na próżno możemy szukać mnogości systemów bezpieczeństwa i niekoniecznie potrzebnych nam gadżetów, ale nie oznacza to wcale, że samochód nie ma nam nic do zaoferowania. Sandero jest propozycją prostą i praktyczną, a do tego najtańszym na rynku modelem w segmencie B. Do testów otrzymaliśmy wersję z bazową jednostką 1.0 SCe o mocy 75 KM.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Dacia Sandero 1.0 SCe to tani i pojemny samochód z oszczędnym silnikiem

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero