Wybrane słowo kluczowe: dacia

francuskie.pl Test: Nowa Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe – małe serce, wielka dusza. Do miasta i nie tylko

Dacia Sandero jest najlepiej sprzedającym się modelem marki w Europie. W Polsce najlepiej „idzie” Duster, ale to Sandero dzierży palmę pierwszeństwa na Starym Kontynencie. W pierwszej połowie września do naszej redakcji trafiła Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe. Czy 90-konny silnik o trzech cylindrach i pojemności skokowej niewiele większej od butelki Coca-Coli daje sobie radę z napędzeniem tego crossovera? Sprawdziliśmy to w tygodniowym teście.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2019

testowany model: Dacia Sandero Stepway 0.9 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

mototrendy.pl Dacia Duster 1,5 dCI 110 KM – Zmiany na plus

Renault wkroczył do rumuńskiej motoryzacji na początku lat 60-tych. Efektem były dwa udane auta. Najpierw, budowane na licencji Renaulta 8 – Dacia 1100. Potem, budowana na licencji Renaulta 12; Dacia 1300. Ale w latach przełomu producent samochodów z Pitesti, znalazł się w dramatycznych tarapatach finansowych. Kilka samodzielnych projektów na bazie przestarzałych konstrukcji, nie podbiło rynku. Nawet wewnętrznego. Na ratunek ruszyli… Francuzi z Renault.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Dacia Duster 1,5 dCI 110 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

moto-przestrzen.pl Dacia Duster 1.3 TCe 150 Prestige

Może niektórzy będą tym zaskoczeni, ale Dacia Duster jest obecnie najchętniej kupowanym, nowym samochodem w Polsce. Mowa oczywiście o klientach indywidualnych, którzy pokochali nową generację Duster i szczerze mówiąc to nie ma się co temu dziwić. Za rozsądne pieniądze można kupić nowy, funkcjonalny, przestronny, nieźle wykończony i naprawdę atrakcyjnie wyglądający samochód.

przejdź do artykułu » data: 06.09.2019

testowany model: Dacia Duster 1.3 TCe 150 Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

autoblog24.pl DACIA SANDERO STEPWAY 0.9 TCE 90 KM LAUREATE – TEST

Dacia to idealny przykład na to, że powiedzenie “cena czyni cuda” nie jest oderwane od rzeczywistości. Samochody tej marki w Polsce wybierane są przez klientów bardzo chętnie, a ja miałem okazję sprawdzić czym kusi ich podwyższona wersja modelu Sandero.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2019

testowany model: DACIA SANDERO STEPWAY 0.9 TCE 90 KM LAUREATE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

motopodprad.pl Test: Dacia Dokker VAN – mobilny serwis szybkiego reagowania

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. My siedzimy w najtańszym vanie na rynku. Przed Państwem Dacia Dokker 1.5 Dci w wersji Comfort. Dacia to jedna z tańszych, o ile nie najtańsza marka na rynku. Nic więc dziwnego, że nie możemy spodziewać się wyposażenia z górnej półki, designu, który łapie za serce, silnika i osiągów, które przyspieszą bicie serca. Ma być tanio i ekonomicznie – słowem dla ciebie i dla biznesu.

przejdź do artykułu » data: 03.06.2019

testowany model: Dacia Dokker VAN

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia dokker