Wybrane słowo kluczowe: dacia duster

motoryzacyjnyblog.pl Test używanej Dacii Duster 4×4 1.3 TCe w terenie

Dacia Duster to popularny zarówno w Polsce, jak i wielu innych krajach SUV. Niewątpliwie wpływa na to ma niska cena, gdyż jest jednym z najtańszych nowych samochodów 4×4, jaki można kupić w Europie. Poza tym Duster jest całkiem atrakcyjny wizualnie i zbudowany na sprawdzonych podzespołach Renault. Niska cena pociąga za sobą jednak pewne kompromisy, jakie zastosowali konstruktorzy. Sprawdźmy zatem w teście używaną Dacie Duster 4×4. Czy może pełnić funkcję taniej terenówki? Jak sprawdzi się w terenie?

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Dacia Duster 4×4 1.3 TCe

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacyjnyblog.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster, dacia duster używane, używane

swiataut.net TEST: Dacia Duster 1.0 TCe LPG - lepsza niz leasing

Do niedawna podstawowym motorem w Dusterze był wolnossący 1.6 wywodzący się z Nissana. Czasy mamy jednak takie, a nie inne. Teraz na jego miejsce trafia jako podstawowy wariant zaledwie litrowy, 3 cylindrowy silnik TCe z turbosprężarką i setką koni mocy. Ale uwaga, na tej pustyni nowoczesności jest oaza klasyki: na pokładzie mamy wtrysk pośredni, a w cenniku tanią, fabryczną instalacją LPG. Zainteresowani jak to się sprawuje? To czytajcie, ja już wiem.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

moto-przestrzen.pl Dacia Duster TCe 100 LPG

Dacia Duster to najtańszy SUV na naszym rynku, który jeszcze kilka lat temu kojarzył się z prostą konstrukcją, niską ceną zakupu, tanią eksploatacją i nie owijając w bawełnę – tandetnym wykończeniem i ubogim wyposażeniem. Druga generacja Dustera przeszła ogromną metamorfozę – jest bardziej atrakcyjna, nowoczesna i zdecydowanie lepiej wyposażona, dzięki czemu Dacia Duster jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów przez klientów indywidualnych.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2020

testowany model: Dacia Duster TCe 100 LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration – Nie da się oszczędniej!

Duster to najtańszy SUV na rynku. W podobnej cenie można mieć bazowo wyposażone auto miejskie, dlatego wysoki popyt na ten model nie powinien nikogo dziwić. Korzystny zakup to jednak połowa sukcesu. Istotna jest także tania eksploatacja. A właśnie taką zapewnia instalacja LPG, która może znaleźć się fabrycznie w popularnej Dacii.

przejdź do artykułu » data: 10.07.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

wyborkierowcow.pl Dacia Duster – TEST wersji 1.0 TCe 100 z instalacją LPG

Trudno o bardziej rozsądny wybór SUV-a (a także samochodu jako takiego) niż Dacia Duster z benzynowym silnikiem 1.0 TCe o mocy 100 KM i fabryczną instalacją gazową LPG. Wydaje się, że połączenie Dacia-instalacja LPG wręcz stworzono dla naszego rynku, przynajmniej z dwóch powodów. W Polsce rumuńska marka jest bardzo lubiana (w 2019 r. uplasowała się na 5. miejscu najchętniej kupowanych, a Duster został bestsellerem wśród SUV-ów, zaś ogólnie był 4.).

przejdź do artykułu » data: 29.06.2020

testowany model: Dacia Duster

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.3 TCe 4WD Prestige – Mocniej i szybciej

Duster to jeden z najczęściej wybieranych samochodów wśród klientów indywidualnych w Polsce. Rumuńsko-francuski SUV ma świetny stosunek ceny do wyposażenia i sprawdzoną technologię Renault. Kojarzy się także ze swobodą zjeżdżania z asfaltu. Nikt jednak nie utożsamia go z dynamiką. Teraz jednak może to się zmienić, bo do oferty dołączyła wersja z 1.3 TCe pod maską.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2020

testowany model: Dacia Duster 1.3 TCe 4WD Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.0 TCe Prestige – Solidna podstawa

Polacy pokochali Dustera – należy do najpopularniejszych samochodów wśród klientów indywidualnych. Jednym z największych argumentów przemawiających za tym modelem jest bardzo rozsądnie skalkulowany cennik. Postanowiłem sprawdzić, czy już w bazowej wersji silnikowej ma wystarczająco dużo zalet, by zasługiwać na pozytywną ocenę.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster