Wybrane słowo kluczowe: dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration – Nie da się oszczędniej!

Duster to najtańszy SUV na rynku. W podobnej cenie można mieć bazowo wyposażone auto miejskie, dlatego wysoki popyt na ten model nie powinien nikogo dziwić. Korzystny zakup to jednak połowa sukcesu. Istotna jest także tania eksploatacja. A właśnie taką zapewnia instalacja LPG, która może znaleźć się fabrycznie w popularnej Dacii.

przejdź do artykułu » data: 10.07.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe LPG SL Celebration

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

wyborkierowcow.pl Dacia Duster – TEST wersji 1.0 TCe 100 z instalacją LPG

Trudno o bardziej rozsądny wybór SUV-a (a także samochodu jako takiego) niż Dacia Duster z benzynowym silnikiem 1.0 TCe o mocy 100 KM i fabryczną instalacją gazową LPG. Wydaje się, że połączenie Dacia-instalacja LPG wręcz stworzono dla naszego rynku, przynajmniej z dwóch powodów. W Polsce rumuńska marka jest bardzo lubiana (w 2019 r. uplasowała się na 5. miejscu najchętniej kupowanych, a Duster został bestsellerem wśród SUV-ów, zaś ogólnie był 4.).

przejdź do artykułu » data: 29.06.2020

testowany model: Dacia Duster

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.3 TCe 4WD Prestige – Mocniej i szybciej

Duster to jeden z najczęściej wybieranych samochodów wśród klientów indywidualnych w Polsce. Rumuńsko-francuski SUV ma świetny stosunek ceny do wyposażenia i sprawdzoną technologię Renault. Kojarzy się także ze swobodą zjeżdżania z asfaltu. Nikt jednak nie utożsamia go z dynamiką. Teraz jednak może to się zmienić, bo do oferty dołączyła wersja z 1.3 TCe pod maską.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2020

testowany model: Dacia Duster 1.3 TCe 4WD Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

namasce.pl Dacia Duster 1.0 TCe Prestige – Solidna podstawa

Polacy pokochali Dustera – należy do najpopularniejszych samochodów wśród klientów indywidualnych. Jednym z największych argumentów przemawiających za tym modelem jest bardzo rozsądnie skalkulowany cennik. Postanowiłem sprawdzić, czy już w bazowej wersji silnikowej ma wystarczająco dużo zalet, by zasługiwać na pozytywną ocenę.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

motopodprad.pl Test: Dacia Duster 1.0 TCe Prestige – na ryby i na grzyby

Przy Dacii Duster warto zadać sobie pytanie ‘czy cena czyni cuda?’ Chyba jestem za bardzo rozpieszczony. W tym momencie nie wyobrażam sobie nowego samochodu bez pewnych elementów, które normalnym ludziom nie przyszłyby do głowy. Rzadko też przejmuję się tym ile auto kosztuje lub ile wynosi jego rata leasingowa. Po prostu podchodzę do testów na zasadzie “to mi się podoba, a to już nie”, niezależnie czy autem jest Citroen C1 czy Mercedes S560. Mam też wrodzoną alergię na przeciętne samochody, więc test Dacii Duster był sporym wyzwaniem.

przejdź do artykułu » data: 17.01.2020

testowany model: Dacia Duster 1.0 TCe Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

moto.onet.pl Dacia Duster TCe 100 - głos rozsądku

Rumuński crossover bije rekordy popularności wśród klientów indywidualnych w Polsce. W 2019 r. był w ogóle najcześciej kupowanym samochodem przez osoby prywatne. Trudno się temu dziwić, bo Dacia Duster to nadal jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Do tego już w podstawowej wersji silnikowej okazuje się sprawym środkiem transportu

przejdź do artykułu » data: 14.01.2020

testowany model: Dacia Duster TCe 100

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster

wyborkierowcow.pl Dacia Duster 1.3 TCe 150 4WD – TEST

Dacia Duster ze 150-konnym silnikiem benzynowym 1.3 TCe i napędem 4×4 to już nie samochód budżetowy, ale całkiem „poważny” SUV. A przy tym nadal ma bezkonkurencyjną cenę. Dacia Duster jest prawdziwym przebojem, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. W 2019 roku znalazła w naszym kraju ponad 15 tys. nabywców, notując rekordowy wzrost popularności rok do roku (+56%). W rankingu najchętniej wybieranych modeli samochodów zajęła czwarte miejsce, ale jeśli uwzględnić tylko nabywców indywidualnych – była niekwestionowanym numerem 1 (9140 egz., +74% r/r).

przejdź do artykułu » data: 06.01.2020

testowany model: Dacia Duster 1.3 TCe 150 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia duster