Wybrane słowo kluczowe: dacia lodgy

namasce.pl Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway – oto najszybszy model w gamie!

Lodgy to najbardziej praktyczny model Dacii. W wersji Stepway ma nawiązywać do crossoverów, co stanowi ukłon w stronę panujących trendów. Sporą niespodzianką jest jednak dynamika. Z silnikiem 1.3 TCe pod maską, to najlepiej przyspieszający samochód w gamie rumuńsko-francuskiego producenta.

przejdź do artykułu » data: 22.09.2020

testowany model: Dacia Lodgy 1.3 TCe Stepway

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

moto-przestrzen.pl Dacia Lodgy 1.3 TCe 130 KM

Kiedy odbieraliśmy do testu Dacię Lodgy 1.3 TCe 130 KM, w cennikach i konfiguratorze na próżno było szukać takiego wariantu. Krótka historia turbodoładowanego benzyniaka na naszym rynku dobiegała końca, stąd w oficjalnych cennikach widnieje obecnie jedynie jeden silnik wysokoprężny. Jeśli jesteście zainteresowani wersją 1.3 TCe 130 KM to wciąż taki wariant można znaleźć, ale wyłącznie na placach dealerów.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2020

testowany model: Dacia Lodgy 1.3 TCe 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

menworld.pl DACIA LODGY STEPWAY – TANI 7-OSOBOWY VAN DLA RODZINY

Potrzebny jest Ci tani 7-osobowy van dla rodziny. Ewentualnie oferujesz usługi taksówkarskie i chciałbyś kupić niedrogi samochód, który również będzie generował niski koszt utrzymania. Nie zależy Ci na wysokiej jakości materiałach, na super wyciszeniu czy komforcie jazdy. Po prostu, ma być nowy i tani. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, myślę, że powinieneś czytać dalszą część tego tekstu, bowiem Dacia Lodgy Stepway będzie dla Ciebie bardzo interesującym samochodem.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2020

testowany model: DACIA LODGY STEPWAY

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

arturlawnik.wordpress.com Dacia Lodgy 1,3 TCe 130KM Stepway – oczami Damiana

Trochę mi się zeszło z opisaniem tego auta. Najpierw był entuzjazm a później rozszalała się histeria związana z jednym z wielu milionów wirusów i humor trochę mi się popsuł. Kolejne idiotyczne zakazy, ograniczenie swobód, cięcia w pracy. Na pewne sprawy zaczyna się patrzeć z innej perspektywy. I może właśnie to spojrzenie spowoduje, że tak jak we Francji, tak u nas Dacia wskoczy kilka pozycji wyżej w statystykach sprzedaży.

przejdź do artykułu » data: 06.05.2020

testowany model: Dacia Lodgy 1,3 TCe 130KM Stepway

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

namasce.pl Dacia Lodgy Blue dCi Stepway – Duże auto, mały wydatek

Teoria wskazuje, że Dacia ma na rynku dużą konkurencję – w każdym segmencie, w którym oferuje jakiś model jest wiele alternatyw. W praktyce okazuje się jednak, że… jest sama na polu bitwy o klienta. Wszystko za sprawą bardzo niskich cen stawiających rumuńsko-francuskie auta znacznie bliżej portfeli typowego Kowalskiego. Świetnym tego przykładem może być Lodgy, czyli naprawdę duży samochód za uczciwe pieniądze.

przejdź do artykułu » data: 27.11.2019

testowany model: Dacia Lodgy Blue dCi Stepway

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

francuskie.pl Test: Dacia Lodgy Stepway – niedoceniana, a interesująca

Tuż po tym, jak oddałem do parku prasowego Renault Polska Dacię Sandero Stepway, odebrałem inny model tej marki. W takim samym kolorze, z tej samej gamy wyposażeniowej, za to wyraźnie bardziej praktyczny. Dacia Lodgy Stepway, to samochód, który designem może nie zachwyca, ale nie o to chodzi w autach tej marki. Nie da się jednak ukryć, że choć Dacia Lodgy jest u nas niedoceniana, to jednak pozostaje bardzo interesująca. Postaram się Wam napisać, dlaczego tak sądzę.

przejdź do artykułu » data: 22.10.2019

testowany model: Dacia Lodgy Stepway

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

moto-przestrzen.pl Dacia Lodgy SCe 110 LPG

Dacia oferuje najtańsze samochody na naszym rynku, które przez wiele lat kojarzyły się głównie z przestarzałymi technologiami i co tutaj dużo mówić – tandetą. W naszej redakcji niejednokrotnie gościliśmy Dacie i przekonaliśmy się, że z każdym kolejnym modelem ich jakość jest coraz lepsza. Tym razem do testu wybraliśmy Dacię Lodgy w wersji siedmioosobowej i z fabrycznie montowaną instalacją LPG, która ceną bije rywali na głowę. Czy pomimo pewnych minusów warto zdecydować się na zakup właśnie takiego modelu?

przejdź do artykułu » data: 27.03.2019

testowany model: Dacia Lodgy SCe 110 LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

swiataut.net TEST: Dacia Lodgy Laureate SCe 100 LPG

Dacia Lodgy wychodzi obecnie z zupełnie innym silnikiem 1.6, niż na początku swojej rynkowej kariery. Pierwsze 1.6 8v o mocy niespełna 90 KM było starą, dobrą konstrukcją ze znanej rodziny silników Renault, której przedstawiciele idealnie nadawali się do montażu LPG. W pewnym momencie wprowadzono jednak mocniejszy 1.6 16v o mocy 102 KM, w którym jednak montaż LPG okazał się trudniejszy. Na tyle, że na oficjalne pojawienie się auta z fabrycznym LPG w salonach czekaliśmy bardzo długo. Ale jest! Zapraszamy na test.

przejdź do artykułu » data: 09.12.2018

testowany model: Dacia Lodgy Laureate SCe 100 LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy

superauto24.se.pl TEST Dacia Lodgy 1.6 Sce 100 S&S LPG Laureate: taniej się nie da

Czy to najtańszy na rynku samochód w segmencie dużych osobówek? Zdecydowanie tak! Dacia Lodgy nawet w wersji oferującej siedem miejsc jest cenowo bezkonkurencyjna. Dodatkowo rumuński producent budżetowych samochodów kusi fabrycznie montowaną instalacją LPG, pozwalającą w znaczny sposób obniżyć koszty eksploatacji.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2018

testowany model: Dacia Lodgy 1.6 Sce 100 S&S LPG Laureate

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia lodgy