Wybrane słowo kluczowe: dacia sandero

motocaina.pl Dacia Sandero – test, opinia, dane techniczne, cena. Bardziej funkcjonalna niż się wydaje

Od powstania w 1968 roku, poprzez wykupienie przez Renault Group w 1999 roku aż do dziś receptą na sukces tej „małej rumuńskiej marki”, która stała się międzynarodowa, było oferowanie tego, co najważniejsze w samochodzie w jak najlepszej cenie. Patrząc na drogi, można odnieść wrażenie, że pomysł ten sprawdza się idealnie. Wyjście z domu i niespotkanie Dacii graniczy niemal z cudem. Czy nowa Dacia Sandero również będzie stałym elementem polskich dróg?

przejdź do artykułu » data: 16.09.2021

testowany model: Dacia Sandero

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

francuskie.pl Nowa Dacia Sandero Stepway 90 KM: ile naprawdę pali i jak jeździ? Godny konkurent takich aut jak Toyota Yaris czy Skoda Fabia

Nowa Dacia Sandero Stepway to zgrabny crossover, który z powodzeniem może pełnić rolę samochodu miejskiego jak i na wypady poza miasto a nawet dalsze wyjazdy. Przetestowaliśmy go na dystansie ponad tysiąca kilometrów, sprawdzając m.in. ile pali oraz jak się zachowuje na różnego rodzaju drogach, w szczególności na autostradzie i drogach szybkiego ruchu oraz w mieście i w terenie.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2021

testowany model: Dacia Sandero Stepway 90 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

menworld.pl DACIA SANDERO 1.0 TCE – TANIO I W DOBRĄ STRONĘ!

“Tanio” to w tym przypadku słowo klucz. Dacia Sandero 1.0 TCe to samochód, który dostaniecie już za 60 tys zł. I to nie pół, ćwierć czy auto bez kół – po prostu cały samochód, w pełnym wyposażeniu, na gwarancji a w dodatku z instalacją LPG. Tym ostatnim chyba was przekonałem, co? Zapraszam na test!

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: DACIA SANDERO 1.0 TCE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

francuskie.pl Dacia Sandero 1.0 SCe to tani i pojemny samochód z oszczędnym silnikiem

Dacia Sandero jest modelem, w którym na próżno możemy szukać mnogości systemów bezpieczeństwa i niekoniecznie potrzebnych nam gadżetów, ale nie oznacza to wcale, że samochód nie ma nam nic do zaoferowania. Sandero jest propozycją prostą i praktyczną, a do tego najtańszym na rynku modelem w segmencie B. Do testów otrzymaliśmy wersję z bazową jednostką 1.0 SCe o mocy 75 KM.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Dacia Sandero 1.0 SCe to tani i pojemny samochód z oszczędnym silnikiem

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

swiataut.net TEST: Dacia Sandero Stepway Comfort TCe 90

Już pierwszy rzut oka na nowe Sandero Stepway pozwala stwierdzić, że auto stało się bardziej eleganckie i po prostu ładniejsze. Z przodu znalazły się ładne, po części LED-owe reflektory i nowa, atrakcyjna atrapa chłodnicy. LED-owe światła mijania i światła do jazdy dziennej są standardem dla każdej wersji wyposażenia. Z tyłu Dacii Sandero Stepway reflektory zyskały nowy kształt, a z klapy bagażnika zniknął archaiczny, szpecący ją przycisk do otwierania.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2021

testowany model: Dacia Sandero Stepway Comfort TCe 90

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

moto-przestrzen.pl Dacia Sandero Stepway TCe 90

Z perspektywy przysłowiowego Kowalskiego, który niespecjalnie interesuje się motoryzacją, ale chciałby kupić sobie nowy samochód w rozsądnych pieniądzach, tegoroczna premiera nowej Dacia Sandero jest naprawdę ważnym wydarzeniem. Dacia to jedna z najpopularniejszych marek wśród klientów indywidualnych i trudno się temu dziwić, ponieważ oferuje proste oraz tanie w zakupie i eksploatacji samochody. Dla wielu klientów są to aspekty decydujące o wyborze nowego samochodu.

przejdź do artykułu » data: 23.06.2021

testowany model: Dacia Sandero Stepway TCe 90

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia sandero

moto.pl Opinie Moto.pl: Dacia Logan i Sandero z gazem. Pojechałem nimi w trasę i na działkę

Niedawno zadebiutowały dwa nowe interesujące modele samochodów. Dlaczego warto na nie zwrócić uwagę? To jedne z najtańszych aut na polskim rynku, w dodatku są wyposażone w fabryczne instalacje gazowe objęte gwarancją producenta. Postanowiliśmy sprawdzić, czy nowe Dacie Sandero oraz Logan są pełnowartościowymi samochodami.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: Dacia Logan, Sandero

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: dacia, dacia logan, dacia sandero