Wybrane słowo kluczowe: daewoo leganza

resmoto.com Daewoo Leganza luksus na nieduże pieniądze

Firma Daewoo do grona swoich dotychczasowych modeli postanowiło wprowadzić do sprzedaży samochód inny niż do tej pory. Stworzono Leganze, samochód najbardziej luksusowy z koreańskiej marki. Auto trafiło do sprzedaży w 1997 roku. Celem producenta było ukoronowania gamy modeli, aby poprawić prestiż marki.

przejdź do artykułu » data: 20.03.2007

testowany model: Daewoo Leganza

kategoria: samochody osobowe serwis: resmoto.com
słowa kluczowe: daewoo, daewoo leganza, daewoo leganza używane, używane

motoryzacja.interia.pl Testujemy używane: Daewoo leganza

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. To, co kiedyś wydawało się być wystarczające, z biegiem czasu staje się ciasne i niewygodne. Ewolucja potrzeb to naturalna kolej rzeczy. Marzący o własnych czterech kółkach studenci wzdychają na widok Tico, młode małżeństwa wertują ogłoszenia w poszukiwaniu Lanosów, a rodziny z większym bagażem szczęścia rozglądają się za pojemną Nubirą. Zależność jest prosta - im człowiek starszy, tym bardziej wymagający. Owa dojrzałość objawia się w łatwy do zauważenia sposób, zaczynamy marudzić?

przejdź do artykułu » data: 11.04.2006

testowany model: Daewoo Leganza

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo leganza, daewoo leganza używane, używane

admoto.pl Rodzinne "okręty"

Nowoczesny, atrakcyjny wizualnie samochód klasy średniej wyższej, z mocną jednostką napędową oraz przyzwoitym wyposażeniem zwiększającym bezpieczeństwo i komfort to motoryzacyjne marzenie wielu polskich rodzin. Żeby je spełnić i wejść w posiadanie np. używanego Daewoo Leganzy, Mitsubishi Galanta czy VW Passata obecnie wystarczy dysponować kwotą ok. 22-32 tys. zł.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2004

testowany model: Daewoo Leganza, Mitsubishi Galant, Volkswagen Passat

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo leganza, daewoo leganza używane, mitsubishi, mitsubishi galant, mitsubishi galant używane, volkswagen, volkswagen passat, volkswagen passat używane, używane

admoto.pl Elegancka, silna i komfortowa, ale jeszcze nie prestiżowa

Ludzie z zaciekawieniem oglądali na parkingach stojącą limuzynę, często zaglądali do środka. Jest to pierwsze auto z klasy wyższej średniej, produkowane w Polsce i - jak się okazuje - dobrze sprzedające się. Niektórzy jeszcze zastanawiają się, jak taki pojazd będzie się sprawdzał na dłuższą metę, czy będzie "trzymał" cenę przy odsprzedaży... Niemniej pojawiła się kusząca możliwość zafundowania sobie w miarę luksusowej limuzyny za cenę porównywalną z ceną aut o klasę niższych.

przejdź do artykułu » data: 31.07.1998

testowany model: Daewoo Leganza CDX

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo leganza