Wybrane słowo kluczowe: daewoo tico

motogazeta.mojeauto.pl Czy warto kupić: Daewoo Tico (1991-2001)

Najmniejszy, najtańszy i najprostszy konstrukcyjnie model Daewoo, jaki pojawił się w sprzedaży nad Wisłą, jeszcze dziś, a więc dziesięć lat po zakończeniu produkcji, jest dość częstym widokiem na naszych ulicach. Duża popularność tego modelu pod koniec ubiegłego stulecia nie wynikała tylko z faktu, że był wytwarzany na Żeraniu.

przejdź do artykułu » data: 04.11.2011

testowany model: Daewoo Tico (1991-2001)

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, używane

moto.pl Auto za 5 tys. zł

Czy w cenie dużej lodówki albo telewizora można kupić wygodny, a przede wszystkim godny zaufania samochód? Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia da się znaleźć nie tylko zwyczajny środek transportu, ale nawet coś ze sportową nutą. Należy jednak pamiętać, że starsze samochody niosą za sobą ryzyko nieopłacalnych w naprawie awarii, a ząb czasu objawia się nie tylko zużyciem elementów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim korozją nadwozia.

przejdź do artykułu » data: 16.03.2010

testowany model: Opel Calibra, Honda Accord, Daewoo Tico, Ford Probe, BMW seria 5 (E34), Mercedes 190 (W201), Mazda 323F, Chrysler Voyager, Opel Omega, Nissan Micra

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 5, bmw seria 5 używane, chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, ford, ford probe, ford probe używane, honda, honda accord, honda accord używane, mazda, mazda 323f, mazda 323f używane, mercedes, mercedes 190, mercedes 190 używane, nissan, nissan micra, nissan micra używane, opel, opel calibra, opel calibra używane, opel omega, opel omega używane, używane

resmoto.com Daewoo Tico nie aż taki mały

Samochód zaraz po pojawieniu się na rynku budził spore zainteresowanie. Daewoo Tico w latach dziewięćdziesiątych oferował wszystko czego potrzebowali przeciętni kierowcy, miał pięciodrzwiowe nadwozie, oszczędny silnik i był tani w zakupie. Auto szybko stało się głównym środkiem lokomocji wielu rodzin. Mimo iż był najmniejszym pięciodrzwiowym samochodem, przestrzeń w środku była zadowalająca dla pasażerów. Jednak tylko dla czterech dorosłych osób.

przejdź do artykułu » data: 20.03.2007

testowany model: Daewoo Tico

kategoria: samochody osobowe serwis: resmoto.com
słowa kluczowe: daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, używane

motoryzacja.interia.pl Małe i tanie... ale które lepsze?

Ogromny napływ (w większości wyeksploatowanych) tanich pojazdów z Zachodu poskutkował tym, że dzisiaj na samochód pozwolić może sobie niemal każdy. Niestety, cena, jaką będziemy zmuszeni zapłacić za pojazd, to dopiero początek. Często marzenia pryskają, gdy tylko zaczynamy liczyć. Galopujące ceny paliw i narastająca lawina kosztów związanych z utrzymaniem auta sprawia, że zwłaszcza ci mniej zamożni zmuszeni są dokładnie zastanowić się nad każdą złotówką, zanim podejmą decyzję o zakupie konkretnego wozu.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2006

testowany model: Fiat Cinquecento, Daewoo Tico

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, fiat, fiat cinquecento, fiat cinquecento używane, używane

motoryzacja.interia.pl Testujemy używane: Tico

Określenie tego samochodu mianem auta rodzinnego ma w sobie tyle samo prawdy, co nazwanie słonia zwierzątkiem domowym. Samochód dysponuje wprawdzie pięciorga drzwiami i kawałkiem bagażnika, ale naprawdę trzeba było mieć jaja by twierdzić, że w środku wygodnie pomieszczą się chociażby cztery osoby. Oczywiście nie mamy za złe specom z Daewoo, że w taki właśnie sposób reklamowali oni ten wynalazek. Autko faktycznie było precedensem w swojej klasie i podobnie jak niegdyś maluch, walnie przyczyniło się do zmotoryzowania znacznej ilości rodaków.

przejdź do artykułu » data: 20.08.2005

testowany model: Daewoo Tico

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, używane

admoto.pl Coś za niewiele

Czy dysponując kwotą od pięciu do 10 tysięcy złotych można kupić samochód wyprodukowany w latach 90., który na dodatek będzie tani w utrzymaniu? Auta, które porównujemy w tym artykule, to przykład na to, że tak. Wszystkie prezentowane pojazdy mają wiele zalet i tyle samo wad, ale wciąż cieszą się uznaniem klientów. Postanowiliśmy sprawdzić, która z propozycji jest najciekawsza.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2004

testowany model: Citroen AX, Daewoo Tico, Fiat Cinquecento

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ax, citroen ax używane, daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, fiat, fiat cinquecento, fiat cinquecento używane, używane

motofakty.pl Daewoo Tico kontra Fiat Uno

Tico to samochód zbudowany przez koreański koncern na licencji Suzuki. Jest produkowany od 1988 r. Uno debiutował w 1983 r. 6 lat później przeszedł modernizację. Tico, mimo że ma mniejszy silnik, jest autem szybszym. Prędkość maksymalna "koreańczyka" jest o 3 km/h większa niż uno. Jest też bardziej elastyczny. Na 4. biegu od 60 do 100 km/h rozpędza się o 4 s. szybciej.

przejdź do artykułu » data: 05.06.2000

testowany model: Daewoo Tico, Fiat Uno

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo tico, fiat, fiat uno