Wybrane słowo kluczowe: ducati hypermotard

motogen.pl Ducati Hypermotard na torze i na szosie [wideo]

Od kilku dni możecie czytać test nowego Ducati Hypermotarda 939 (także w wersji SP). Warto jednak też zobaczyć, jak ten motocykl zachowuje się na torze i na szosie, a także posłuchać, jak na gorąco Szymon Dziawer komentował jego zalety, i przekonać się, czy może jednak coś mu się w nowym Hypermotardzie nie spodobało.

przejdź do artykułu » data: 10.03.2016

testowany model: Ducati Hypermotard

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: ducati, ducati hypermotard

motogen.pl Ducati Hypermotard 796 - mały Hipek

Wraz z nadejściem wiosny do redakcyjnego laboratorium trafił produkowany od 2010 r. Ducati Hypermotard. Z redakcyjnego parkingu wszystkie hardcorowe motocykle znikają szybciej niż programy naukowe z anteny telewizji publicznej, a starszy brat o pojemności 1100 ccm ma opinię ostrego zawodnika. Do jazdy modelem 796 nie trzeba było więc nikogo długo namawiać.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2012

testowany model: Ducati Hypermotard 796

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: ducati, ducati hypermotard

moto.pl Ducati Hypermotard 796

Hypermotard 796 jest doskonałym przykładem na to, że sprzęt osiągający skromne w dzisiejszych czasach 80 KM może cieszyć nie mniej niż dużo mocniejsze, sportowe maszyny. Słabszy brat Hypermotarda 1100 jest tańszy, skromniej wyposażony, ale wcale niepozbawiony charakteru. Jest to motocykl w zamyśle przeznaczony bardziej dla początkujących jeźdźców. Ukłonem w ich stronę jest też siedzenie niższe o 20 mm, co docenią dziewczyny. Bo kto powiedział, że płeć piękna nie może śmigać takim sprzętem?

przejdź do artykułu » data: 08.10.2011

testowany model: Ducati Hypermotard 796

kategoria: motocykle serwis: moto.pl
słowa kluczowe: ducati, ducati hypermotard

scigacz.pl Ducati Hypermotard 796 i BMW F800R - z detonatorem w ręku

Znudziła Ci się japońszczyzna? Nic strasznego, jest w czym wybierać! Znudziła Ci się japońszczyzna? Masz przyzwoity budżet na miejską maszynę, najlepiej klasy średniej. Ma być poręczna, lekka, a przy tym na tyle mocna, aby się nie nudziło. Najlepiej przy tym, aby był to sprzęt oryginalny, nietuzinkowy i przyciągający uwagę. Rzut oka w katalogi i twoją uwagę natychmiast przyciągają dwie 800-tki. Obie Made in EU, obie dwucylindrowe, obie generalnie przeznaczone do jazdy po mieście, no i wreszcie obie w porównywalnej cenie.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2010

testowany model: Ducati Hypermotard 796, BMW F800R

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw f 800 r, ducati, ducati hypermotard