Wybrane słowo kluczowe: fiat

menworld.pl Fiat Tipo SW S-Design – kompakt… premium?

Masz pewną kwotę do wydania na samochód. Postanowiłeś, że będzie to auto nowe. Nie żaden sprowadzany pojazd z niepewną historią. Wolisz wyjechać z salonu osobiście. Wybór pada na jakieś auto kompaktowe. Czy takim jest Fiat Tipo SW S-Design? Z jednej strony tak, bo możemy je kupić za około 50 tysięcy. Z drugiej jednak niekoniecznie, jeśli mówimy o bohaterze testu. Dlaczego? Kosztuje ponad sto tysięcy złotych.

przejdź do artykułu » data: 13.09.2019

testowany model: Fiat Tipo SW S-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

projectautomotive.pl Fiat 500 Collezione 1.2 8V 69 KM – test

Po raz drugi spotykamy się z autem, które słynie głównie z tego, że wzbudza wszechobecną sympatię. Fiat 500 to chyba najbardziej udana reinkarnacja modelu z przeszłości i choć może nowe wcielenie nie ma takiego wpływu na motoryzację jak legendarny poprzednik, to także współczesne wydanie włoskiego malucha będzie długo pamiętane.

przejdź do artykułu » data: 06.09.2019

testowany model: Fiat 500 Collezione 1.2 8V 69 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500

jedz-bezpiecznie.pl Dziecko w Abarth 124 Spider - wyposażenie samochodu

Roadster Abarth 124 Spider wyposażony został prawie w komplet rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo i komfort dziecka, jaki może znaleźć się w dwuosobowym aucie. Na plus zaskakuje w nim sposób rozwiązania dezaktywacji przedniej i bocznej poduszki powietrznej pasażera.

przejdź do artykułu » data: 09.08.2019

testowany model: Abarth 124 Spider

kategoria: samochody osobowe serwis: jedz-bezpiecznie.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat abarth

autotesty.com.pl TEST - Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120 KM S-Design

Pod maską, najmocniejszy 120-konny silnik benzynowy 1.4 T-JET 16V. Auto z zewnątrz prezentuje się naprawdę nieźle – trzeba przyznać, Tipo zostało pięknie narysowane przez Włochów. Duży grill, na którym prezentuje się znaczek Fiata, ładna linia nadwozia i tłoczenia na masce, które mają dodać sportowej charyzmy.

przejdź do artykułu » data: 17.06.2019

testowany model: Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120 KM S-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

superauto24.se.pl Czy budżetowe auto za ponad 90 000 zł ma sens? Fiat Tipo 1.6 Multijet 120 KM 6MT Lounge – TEST, OPINIA, WIDEO

Nowe samochody zaliczane do tak zwanej grupy aut budżetowych charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do oferowanej jakości. Próżno w nich szukać pokładów fantazji oraz zapachu klasy premium, ale szeroko pojęty rozsądek jest już dawkowany w ilościach hurtowych. Jednym z takich aut jest Fiat Tipo, którego kupimy już za 44 900 zł. Można też za Fiata Tipo zapłacić ponad 90 000 zł, ale czy tak doposażone budżetowe auto ma sens?

przejdź do artykułu » data: 25.05.2019

testowany model: Fiat Tipo 1.6 Multijet 120 KM 6MT Lounge

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo