Wybrane słowo kluczowe: fiat

superauto24.se.pl Fiat Scudo i e-Scudo. Poznałem "nowych" profesjonalistów z Turynu

Do rodziny Fiata dołączyło dwóch "nowych" profesjonalistów. Mowa tu o Scudo, które od teraz jest także dostępne w pełni elektrycznej wersji e-Scudo. Modele te nie wyróżniają się niczym specjalnym na tle konkurencji, ale też niczego im nie brakuje, by Włosi mogli zgarnąć swój kawałek przysłowiowego tortu w segmencie aut użytkowych.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Fiat Scudo, e-Scudo

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat e-scudo, fiat scudo

wyborkierowcow.pl Fiat 500, Honda e – PORÓWNANIE

Na podbój miasta w wielkim stylu – dwa elektryczne maluchy, czyli Fiat 500 oraz Honda e, w teście porównawczym. Samochody elektryczne odmienia się dziś przez wszystkie przypadki, ale odchodzenie od paliw kopalnych to niejedyna epokowa zmiana, jaka następuje właśnie w motoryzacji. Są jeszcze SUV-y, jest cyfryzacja, no i ceny nowych aut nie przestają rosnąć… Owszem, przyczyniły się do tego pandemia i kryzys półprzewodników, a ostatnio również dramat wojny w Ukrainie.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Fiat 500, Honda e

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500, honda, honda e

wyborkierowcow.pl Fiat 500 1.0 70 KM Hybrid – TEST

Z prądem zmian – zelektryfikowany zespół napędowy sprawia, że Fiat 500 Hybrid wcale nie musi jeszcze myśleć o emeryturze. Aż trudno uwierzyć, że współczesna „500” ma tyle samo lat, co… iPhone. Ich debiut przypadł na 2007 r. Mały Fiat, tak jak popularny smartfon, znacząco się jednak od tamtej pory zmienił – i dzięki regularnym modernizacjom wciąż nie ma sobie równych w segmencie miejskich aut. Dość wspomnieć, że od lat Fiat 500 rokrocznie znajduje w Europie blisko 200 tys. nabywców, a zeszły rok nie był tu wyjątkiem.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Fiat 500 1.0 70 KM Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500

motofakty.pl Fiat 500 (Red) 42 kWh 118 KM. Test, wrażenia z jazdy, zasięg i ceny

Są auta, które zawsze budzą sympatię i zainteresowanie. Nawet Fiat 500 poprzedniej generacji z początku produkcji, jeśli jest zadbany i w ładnej wersji, wzbudzi zainteresowanie. A jak jest z najnowszą generacją, która w chwili obecnej jest dostępna tylko w elektrycznej odmianie? Jak spisuje się odmiana z mocniejszym układem napędowym w ciekawej wersji (Red)?

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Fiat 500 (Red) 42 kWh 118 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500

motohigh.pl TEST | Fiat Tipo Cross 1.0 Turbo 100 KM – Coś Więcej Niż Mieszczuch

Pierwszy test Fiata Tipo u nas i to od razu wersja Cross. Nowy crossover włoskiej marki na bazie hatchbacka budził ciekawość wielu osób i nie inaczej było z nami. Generalnie sam sprawdzian samochodu wypadł dobrze, ale też naszą wątpliwość budzi cena, która jest znacznie wyższa niż przy innych wersjach Tipo tj. sedan, hatchback czy kombi. Pora więc wam co nieco opowiedzieć o tym, czy warto kupić Crossa.

przejdź do artykułu » data: 02.03.2022

testowany model: Fiat Tipo Cross 1.0 Turbo 100 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

mototrendy.pl Fiat 500 Hybrid Launch Edition 1,0 70 KM 6MT – Coś elektrycznego

Można zaryzykować twierdzenie, że Włosi przespali początki elektromobilizacji. Fiat do niedawna nie miał w ofercie nawet miękkiej hybrydy. Na szczęście, włodarze włoskiego giganta w porę się połapali. Elektryfikację gamy zaczęli od Fiata 500. Hybrydowa „pięćsetka” wygląda tak, jak każda inna „pięćsetka”. Ale, ma wreszcie to coś. Konkretnie, coś elektrycznego…

przejdź do artykułu » data: 15.02.2022

testowany model: Fiat 500 Hybrid Launch Edition 1,0 70 KM 6MT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500

autogaleria.pl Abarth 595 Competizione stał się jeszcze lepszy. To robi wrażenie - TEST, OPINIA

595 Competizione może i jest na rynku od wielu lat, ale wciąż potrafi zaskoczyć. Mam wrażenie, że Włosi znowu poprawili swój mały pocisk. Moim prywatnym autem kilka miesięcy temu stał się Abarth 595 w wersji Turismo. Mały, szybki, skuteczny i zadziwiająco wygodny. Sprawdza się zarówno w mieście, jak i w długich podróżach, których mu nie szczędzę. Na przykład regularnie ze mną jeździ do Włoch, a tak długą trasę pokonuje bez zająknięcia.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2021

testowany model: Abarth 595 Competizione

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat abarth 595