Wybrane słowo kluczowe: fiat ducato

flota.com.pl Fiat Ducato 2.3 Multijet2 – 180 KM bez AdBlue

Fiat Ducato od 10 lat jest liderem polskiego rynku aut dostawczych. Czym przekonuje do siebie furgon L4H2 z nowym silnikiem 2.3 Multijet2 o mocy 180 KM? Jego historia sięga 1981 r., a dokładniej 23 października 1981 r. Wtedy to pierwszy egzemplarz opuścił włoską fabrykę SEVEL (Società Europea Veicoli Leggeri). Od tamtej pory minęło przeszło 35 lat, a Fiat oferuje obecnie VI generację tego użytkowego modelu, chociaż należy się tutaj małe wyjaśnienie.

przejdź do artykułu » data: 25.09.2017

testowany model: Fiat Ducato 2.3 Multijet2

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat ducato

dostawczakiem.pl Test: Fiat Ducato 2.3 Multijet2 – 180 KM bez AdBlue (wideo, zdjęcia)

Fiat Ducato od 10 lat jest liderem polskiego rynku aut dostawczych. Czym przekonuje do siebie furgon L4H2 z nowym silnikiem 2.3 Multijet2 o mocy 180 KM? Historia Ducato sięga 1981 roku, a dokładniej 23 października 1981 roku. Wtedy to pierwszy egzemplarz opuścił włoską fabrykę SEVEL (Società Europea Veicoli Leggeri). Od tamtej pory minęło przeszło 35 lat, a Fiat oferuje obecnie VI generację tego użytkowego modelu, chociaż należy się tutaj małe wyjaśnienie.

przejdź do artykułu » data: 03.04.2017

testowany model: Fiat Ducato 2.3 Multijet2 180 KM

kategoria: samochody użytkowe serwis: dostawczakiem.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat ducato

namasce.pl Fiat Ducato Panorama 2.3 MultiJet Comfort-Matic – W trasę i do miasta

Historia Ducato, wspólnego dzieła Fiata i PSA sięga 1981 roku. Miało być ponadczasowe i ze wszech miar nowoczesne. I… było. Powstało w myśl technologii „all forward”, czyli wszystko z przodu. Włosi (wspólnie z Francuzami) postanowili w aucie sensu stricte użytkowym sprawić, że kabina, miejsce pracy kierowcy, a często omalże jego drugi dom, nie będzie szara, niewygodna i siermiężna. I przez całe dekady Ducato, bez względu na wersję nadwoziową było wzorcem, jak powinno to wszystko wyglądać.

przejdź do artykułu » data: 07.06.2016

testowany model: Fiat Ducato Panorama 2.3 MultiJet Comfort-Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat ducato

strefatestow.pl Fiat Ducato vs Renault Master – porównanie wagi półciężkiej | TEST

Odświeżone wersje Fiata Ducato i Renault Mastera zdążyły zadomowić się już na polskim rynku flotowym, kusząc nowymi jednostkami napędowymi i technologiami z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, niedostępnymi wcześniej dla samochodów tego typu. Czy najpopularniejsze auto dostawcze w Polsce – Fiat Ducato, zyskało konkurenta mogącego zdetronizować go w najbliższych latach?

przejdź do artykułu » data: 21.02.2016

testowany model: Fiat Ducato, Renault Master

kategoria: samochody osobowe serwis: strefatestow.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat ducato, renault, renault master

40ton.net Fiat Ducato L3H2 Multijet II 150 – test 40ton.net – lider rynku, który okazuje się wcale nie być takim liderem

Fiat Ducato od kilku lat dumnie dzierży tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu dostawczego w Polsce. Włosko-francuskie auto zobaczymy w naszym kraju na dosłownie każdym rogu i to w każdej możliwej postaci, od kurierskiego furgonu, poprzez karetki pogotowia, aż po wersje długodystansowe z kabinami sypialnymi. Dlaczego jednak Fiat tak skutecznie dominuje na rynku? Czy wynika to z wyjątkowego dopracowania tej konstrukcji, a może Ducato jest po prostu tanie i trwałe? Na to pytanie spróbuję odpowiedzieć poniższym testem Fiata Ducato L3H2 Multijet II 150.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2014

testowany model: Fiat Ducato L3H2 Multijet II 150

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: fiat, fiat ducato