Wybrane słowo kluczowe: fiat fiorino

namasce.pl Fiat Fiorino 1.3 MultiJet Adventure – Pracowity maluch

Pierwsze wcielenie Fiata Fiorino świat poznał w 1977 roku. Później do salonów wjechały II (od 1988) i III generacja (od 2007). Ta ostatnia przeszła w tym roku lifting. Auto przez prawie 40 lat zdobyło rzeszę wiernych użytkowników. I coś mi się wydaje, że na aktualnie oferowanym Fiorino historia tego modelu się nie skończy…

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Fiat Fiorino 1.3 MultiJet Adventure

kategoria: samochody użytkowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino

namasce.pl Fiat Fiorino 1.3 MultiJet Adventure – Pracowite pudełko

Połączenie samochodu użytkowego z miejskim to trudna sztuka. Niewielkie gabaryty muszą skrywać wystarczająco wygodną kabinę i sporą przestrzeń załadunkową. Wszystko po to, by przewieźć jak najwięcej i… zmieścić się na zatłoczonym parkingu. Tego typu konstrukcje są idealne dla małych przedsiębiorców, dlatego często widujemy je na naszych drogach. Jednym z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku jest Fiat Fiorino.

przejdź do artykułu » data: 18.03.2015

testowany model: Fiat Fiorino 1.3 MultiJet Adventure

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino

40ton.net Test 40ton.net – Fiat Fiorino Adventure 1.3 MultiJet – wycieczka do Czech bardzo dzielnym maluchem

Fiat Fiorino liczy zaledwie 3,8 metra długości, siedzi się w nim stosunkowo wysoko, a pokaźnych rozmiarów lusterka ułatwiają manewrowanie. Do tego dochodzi jeszcze bardzo niskie spalanie w miejskich korkach, oscylujące wokół 6 l/100 km, system Start&Stop oraz dynamiczny silnik, dzięki któremu najmniejszą propozycję z gamy Fiat Professional śmiało można nazwać królem miejskich dróg.

przejdź do artykułu » data: 07.06.2014

testowany model: Fiat Fiorino Adventure 1.3 MultiJet

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino

mojafirma.infor.pl Porównanie lekkich aut dostawczych

W tym porównaniu przedstawiamy porównanie małych aut dostawczych. Są to auta większe od tzw. city vanów, specjalnie zaprojektowane i produkowane pod potrzeby małych i średnich przedsiębiorców. W niniejszym zestawieniu znalazły się auta klasyfikowane jako lekkie/małe auto dostawcze, do prowadzenia których wystarczy prawo jazdy kategorii B (czyli o wadze nie przekraczającej 3,5 tony).

przejdź do artykułu » data: 21.11.2012

testowany model: Peugeot Bipper, Citroen Nemo, Fiat Fiorino, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Renault Kangoo Express, Opel Combo, Fiat Doblo, Volkswagen Caddy, Dacia Logan Van

kategoria: samochody użytkowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo, citroen nemo, dacia, dacia logan, fiat, fiat doblo, fiat fiorino, opel, opel combo, peugeot, peugeot partner, renault, renault kangoo, volkswagen, volkswagen caddy

auto-strefa.pl Fiat Fiorino Kombi 1.3 Multijet Elegant - Mini-Maxi dostawczak

Są takie auta na które wystarczy spojrzeć, by się w nich zakochać. Nie trzeba do nich nawet wsiadać, (nie mówiąc o krótkiej przejażdżce) by stwierdzić: takie auto chciałbym mieć. Z Fiatem Fiorino jest odwrotnie: Na pierwszy rzut oka wydawał mi się koszmarnie nudny. Ot, kolejna blaszana puszka na kołach – do tego niezbyt zgrabna. Dopiero gdy dłużej nim pojeździłem uporczywie zaczęła powracać jedna myśl: przydałby mi się taki sprzęt.

przejdź do artykułu » data: 16.08.2010

testowany model: Fiat Fiorino Kombi 1.3 Multijet Elegant

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino

motoforum.pl Osobowa ciężarówka - Fiat Fiorino Kombi

Producenci aut starają się stworzyć pojazdy jak najbardziej uniwersalne, a wymyślanie nowych klas jest już na porządku dziennym. Połączenie auta dostawczego z osobowym również ma swoich wiernych zwolenników. Kiedyś dostawczy samochód kojarzył się jednoznacznie. Miał zabrać na swój pokład jak najwięcej towarów i być stosunkowo tani w eksploatacji. Z czasem producenci zrozumieli jednak, że takie samochody można z powodzeniem przerobić na rodzinnege środki codziennego transportu.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2010

testowany model: Fiat Fiorino Kombi 1.3 Multijet 75 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motoforum.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino

motogazeta.mojeauto.pl Fiat Fiorino: Nie taki znowu maluch

Ruch miejski i związane z tym korki, wąskie uliczki czy też problemy z parkowaniem to naturalne środowisko dla małych aut. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Czy jednak tak samo jest i z małymi autami dostawczymi, których głównym zadaniem jest jednak dostarczenie na czas i na miejsce ładunku?

przejdź do artykułu » data: 27.11.2008

testowany model: Fiat Fiorino 1.3

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fiorino