Wybrane słowo kluczowe: fiat punto

namasce.pl Fiat Punto II (1999-2010) – Przyjaciel z Włoch

Włoski reprezentant segmentu B od samego początku rynkowej kariery należał do grona najpopularniejszych europejskich samochodów. Dziś kusi bardzo atrakcyjną ceną i niskimi kosztami eksploatacji. Czy używane Punto II to wciąż dobra propozycja?

przejdź do artykułu » data: 03.12.2014

testowany model: Fiat Punto II (1999-2010)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

moto-opinie.com TEST : Fiat Punto 1.3 MultiJet

Wiedziałem, że mam dostać Punto, ot zwykły szary samochód, który już wiele lat jest na rynku i musi mierzyć się z nową konkurencją. Popularna „kropka” jest już na rynku od 1993 roku i zaskarbiła sobie grono fanów począwszy od pierwszych egzemplarzy wyposażonych w silnik FIRE, a skończywszy na odmianie Abarth.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2014

testowany model: Fiat Punto 1.3 MultiJet

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-opinie.com
słowa kluczowe: fiat, fiat punto

moto.onet.pl Fiat Grande Punto (2005-2012): czarny koń włoskiej krwi. Opinie

Fiat od lat jest jednym z ważniejszych graczy w segmencie B. Nie możecie się zatem dziwić, że pisząc serię testów dotyczącą używanych hatchbacków do miasta nie pominęliśmy modelu Grande Punto. Co przekonuje do zakupu małego Włocha? Niska cena wcale nie jest największym afrodyzjakiem. Sprawdźcie jakie są pozostałe zalety dużej kropki!

przejdź do artykułu » data: 18.10.2014

testowany model: Fiat Grande Punto (2005-2012)

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

autotesty.com.pl Fiat Punto 1,3MJ 75KM Easy

Historia Fiata Punto rozpoczyna się w 1993 roku kiedy bardzo popularne UNO zostało zastąpione pierwszą generacją „kropki”. Auto produkowane było do 1999, kiedy w salonach pojawiła się II generacja. Od 2005 roku klienci mieli wybór pomiędzy dotychczasowym modelem, a całkowicie nowym Grande Punto. W drugiej połowie 2009 roku Fiat do sprzedaży wprowadził zmodyfikowany model o nazwie Punto Evo, nie porzucając przy tym produkcji Grande Punto. Wreszcie nadszedł rok 2012, kiedy to oba modele zostały zastąpione przez produkowane do dziś Punto 2012.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2014

testowany model: Fiat Punto 1,3MJ 75KM Easy

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto

sportstandard.pl JEŹDZILIŚMY: Abarth Punto Evo SuperSport

Mały, szybki, stylowy i bardzo charyzmatyczny. Taki jest Abarth. I to nie tylko „pięćsetka” ale także jej większy brat Punto. Konkretnie Punto Evo SuperSport. Osoba, która wysiada z Punto Evo SuperSport z pewnością ma styl. Ewentualnie jest tanim szpanerem łaknącym uwagi… Niezależnie od kierowcy, w gąszczu zwyczajnych samochodów, a nawet ostrych hothatchy, matowa szarość Abartha połączona z dwoma czarnymi pasami znacznych rozmiarów zdecydowanie przykuwa spojrzenia i wyróżnia się z tłumu.

przejdź do artykułu » data: 27.08.2014

testowany model: Abarth Punto Evo SuperSport

kategoria: samochody osobowe serwis: sportstandard.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto

motogazeta.mojeauto.pl Fiat Punto 1.3 Multijet 75 KM: W oczekiwaniu na następcę

Fiat Punto nie ma łatwego życia, będąc zmuszonym do rywalizacji z dużo młodszymi rywalami. To tak, jakby sześćdziesięciolatek musiał się zmierzyć z kimś o 20-30 lat młodszym. W większości konkurencji nie miałby żadnych szans. Czy jednak Punto stoi na całkowicie straconej pozycji?

przejdź do artykułu » data: 21.08.2014

testowany model: Fiat Punto 1.3 Multijet 75 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto

motopodprad.pl Tanie auto dla studenta

Czy student może sobie pozwolić na kupno dobrego samochodu? Zapytaliśmy o to Grzegorza Łobodę z firmy Autotesto. Okazuje się, że wystarczy 5 tys. złotych, żeby móc cieszyć się względnie sprawnymi własnymi czterema kółkami. Nie szukajcie tu jednak motoryzacyjnych perełek, tylko „wozideł” do codziennej walki z korkami. Zapraszamy!

przejdź do artykułu » data: 10.06.2014

testowany model: Seat Arosa, Fiat Punto II, Nissan Primera P11

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, nissan, nissan primera, nissan primera używane, renault, renault megane, renault megane używane, seat, seat arosa, seat arosa używane, używane