Wybrane słowo kluczowe: fiat punto używane

namasce.pl Fiat Punto II (1999-2010) – Przyjaciel z Włoch

Włoski reprezentant segmentu B od samego początku rynkowej kariery należał do grona najpopularniejszych europejskich samochodów. Dziś kusi bardzo atrakcyjną ceną i niskimi kosztami eksploatacji. Czy używane Punto II to wciąż dobra propozycja?

przejdź do artykułu » data: 03.12.2014

testowany model: Fiat Punto II (1999-2010)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

moto.onet.pl Fiat Grande Punto (2005-2012): czarny koń włoskiej krwi. Opinie

Fiat od lat jest jednym z ważniejszych graczy w segmencie B. Nie możecie się zatem dziwić, że pisząc serię testów dotyczącą używanych hatchbacków do miasta nie pominęliśmy modelu Grande Punto. Co przekonuje do zakupu małego Włocha? Niska cena wcale nie jest największym afrodyzjakiem. Sprawdźcie jakie są pozostałe zalety dużej kropki!

przejdź do artykułu » data: 18.10.2014

testowany model: Fiat Grande Punto (2005-2012)

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

motopodprad.pl Tanie auto dla studenta

Czy student może sobie pozwolić na kupno dobrego samochodu? Zapytaliśmy o to Grzegorza Łobodę z firmy Autotesto. Okazuje się, że wystarczy 5 tys. złotych, żeby móc cieszyć się względnie sprawnymi własnymi czterema kółkami. Nie szukajcie tu jednak motoryzacyjnych perełek, tylko „wozideł” do codziennej walki z korkami. Zapraszamy!

przejdź do artykułu » data: 10.06.2014

testowany model: Seat Arosa, Fiat Punto II, Nissan Primera P11

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, nissan, nissan primera, nissan primera używane, renault, renault megane, renault megane używane, seat, seat arosa, seat arosa używane, używane

moto.pl Fiat Punto (1999-2005)

Punto drugiej generacji dyskontowało sukces rynkowy swojego poprzednika. W swoim czasie, był to jeden z najchętniej kupowanych samochodów na rynku wtórnym. Fiat wykorzystał prezentację pierwszego Punto w 1993 r. do ogłoszenia nowej strategii budowania samochodów. Delikatne Fiaty miały być odtąd bardziej niezawodne i trwałe. Cel udało się osiągnąć w połowie - samochód spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i świetnie się sprzedawał (był nawet europejskim liderem), ale od strony awaryjności można mu było sporo zarzucić.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2012

testowany model: Fiat Punto (1999-2005)

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

mojafirma.infor.pl Fiat Punto I: włoska kropka

W tym roku Fiat Punto I stał się „pełnoletni”. Minęło dokładnie 18 lat od premiery następcy Uno. Mimo tylu lat, włoski maluch nadal jest atrakcyjną ofertą na rynku aut używanych. Małe samochody to wizytówka włoskiego producenta. Zazwyczaj każdy wyprodukowany model jest skazany na sukces. Do tego auta są funkcjonalne i radzą sobie w różnych warunkach, nawet jeśli nie zostały do nich przystosowane. Przez 18 lat polska rzeczywistość zdołała zweryfikować niezawodność i funkcjonalność tego samochodu. Oferta na rynku aut używanych jest wystarczająco duża.

przejdź do artykułu » data: 11.11.2011

testowany model: Fiat Punto I

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

motogazeta.mojeauto.pl Czy warto kupić: Fiat Punto II (1999-2005)

Wśród kierowców czterech kółek znajdzie się duże grono takich dla których samochód to tylko narzędzie pozwalające przemieszczać się z punktu A do punktu B. Ma być tanie w eksploatacji, niewiele kosztować i być do tego solidne. Czy taki właśnie jest Fiat Punto drugiej generacji?

przejdź do artykułu » data: 30.07.2011

testowany model: Fiat Punto II (1999-2005)

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, używane

mojafirma.infor.pl Punto HGT czy Peugeot 206RC?

Liceum to specyficzny okres w życiu młodych ludzi. Poza nauką, jest to również czas na nieskrępowaną zabawę, pierwszą miłości i pierwszy samochód. Oto kandydaci: Peugeot 206 RC i Punto HGT. Peugeot 206 od swojego debiutu w 1998 zjednał sobie rzesze fanów. Zgrabna sylwetka, zarówno w wersji 3 jak i 5-drzwiowej, zwraca uwagę nawet po 12 latach od premiery. Również wnętrze zostało nowocześnie wystylizowane, choć materiały z których je wykonano mogłyby być lepsze.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2010

testowany model: Punto HGT czy Peugeot 206RC

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat punto, fiat punto używane, peugeot, peugeot 206, peugeot 206 używane, używane