Wybrane słowo kluczowe: ford

superauto24.se.pl To pierwszy taki Ford. Nowa Kuga jest hybrydą, ma wtyczkę i jest oszczędna - TEST, OPINIA

Ford Kuga doczekał trzeciej generacji. Kompaktowy SUV korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, został zaprojektowany według języka stylistycznego znanego już z Focusa i stanowi ważny element strategii elektryfikacji pojazdów Forda. W topowej odmianie Kuga jest autem typu PHEV, co oznacza nic innego, jak hybrydę ładowaną z gniazdka. Model ten nie zachwyca nadzwyczajnymi osiągami, ale za to potrafi być oszczędny.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

namasce.pl Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line – Powrót inaczej

Transformacja czy reinkarnacja? Określenie nie ma większego znaczenia… Najważniejsze, że Puma wróciła do „świata żywych”, choć w nieco innej postaci, niż ta pierwotna. Zamiast coupe mamy miejskiego crossovera, co nie jest żadnym zaskoczeniem. Trendy rynkowe wskazują jednoznacznie, że właśnie taki typ nadwozia trafia w gusta szeroko pojętej klienteli. Czy jednak nowość Forda poradzi sobie w mocno obsadzonym segmencie?

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford puma

mototrendy.pl Ford Focus Kombi Titanium 1,5 EcoBoost 182 KM MT6 – Rodzinne rozwiązanie

Jak ten czas leci. Zdaje mi się, że nie tak dawno ekscytowałem się I generacją Forda Focusa. Aż tu nagle wtem następca Escorta skończył 22 lata. W takim wieku fircykiem być nie wypada. IV generacja, która miała wielkie entree w 2018 roku pozbyła się wad wieku płochego a nabyła zalet godnych dojrzałości. Krótko mówiąc, Focus IV generacji jest ładny. Nawet ładny bardzo!

przejdź do artykułu » data: 28.05.2020

testowany model: Ford Focus Kombi Titanium 1,5 EcoBoost 182 KM MT6

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

moto.onet.pl Nowy Ford Puma – pięć rzeczy, które mogą się spodobać

Muskularna, ale jednocześnie dynamiczna linia nadwozia, do tego praktyczne wnętrze, pojemny bagażnik i zwiększony prześwit. Nowa Puma nie jest już małym autem o sportowej stylizacji, stała się całkiem pojemnym miejskim crossoverem. Mieliśmy okazję sprawdzić jej najmocniejszą wersję 1.0 Ecoboost Hybrid 155 KM opakowaną w sportową „odzież” wersji ST-Line. Przedstawiamy pięć rzeczy, które w niej polubiliśmy.

przejdź do artykułu » data: 28.05.2020

testowany model: Ford Puma

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: ford, ford puma

superauto24.se.pl Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 vs. Lexus RC F Carbon 5.0 V8 - PORÓWNANIE, OPINIA. Niedługo zatęsknimy za takimi autami

Żyjemy w czasach, w których prawdziwa śmierdząca spalinami i benzyną motoryzacja odchodzi do lamusa. Downsizing, ekologia oraz wszelkiego rodzaju normy emisji spalin zbierają swoje żniwo. Na szczęście są jeszcze producenci, którzy wbrew wszelkiej poprawności oferują auta zbudowane w zgodzie ze starą szkołą. Lexus RC F w wersji Carbon oraz Ford Mustang Bullitt to obrońcy ostatniego bastionu. Auta zupełnie różne, ale zarazem pod wieloma względami bardzo podobne. Poznajcie je z bliska.

przejdź do artykułu » data: 21.05.2020

testowany model: Ford Mustang Bullitt 5.0 V8, Lexus RC F Carbon 5.0 V8

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford mustang, lexus, lexus rc

motoryzacja.interia.pl FORD KUGA. SIEDEM LAT PO...

Poprzednią, drugą generację tego modelu Forda poznaliśmy bliżej na początku 2013 r. w Hiszpanii, podczas zorganizowanej z dużym rozmachem międzynarodowej prezentacji dziennikarskiej. Minęło ponad 7 lat, czasy się zmieniły, rozszalała pandemia koronawirusa i przedstawiciel generacji trzeciej przyjechał do nas, na lawecie. Błyszczał nowością i efektowną czerwienią nadwozia. Miał też niemieckie numery rejestracyjne - z herbem Stadt Köln, czyli miasta, będącego europejską siedzibą słynnego amerykańskiego koncernu samochodowego.

przejdź do artykułu » data: 13.05.2020

testowany model: FORD KUGA

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga