Wybrane słowo kluczowe: ford edge

autotesty.com.pl TEST - Ford Edge ST- Line 2.0 238 KM EcoBlue 4×4 (2019)

Od 2015 roku na europejskim rynku, Edge oferuje niezwykły kompromis między konkurentami z segmentu C, takimi jak Honda CR-V, a klasą premium aut, takich jak Audi Q5. Ford Edge został zaktualizowany w 2019 roku i jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie SUV-em marki. Przód został delikatnie odświeżony, a jego trapezoidalna osłona chłodnicy nie łączy się już z przednimi lampami, które również zostały zaprojektowane na nowo. Co do tylnej części nadwozia, zdania są dość mocno podzielone.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2019

testowany model: Ford Edge ST- Line 2.0 238 KM EcoBlue 4×4 (2019)

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

motopodprad.pl Test: Ford Edge Vignale – kanapa na kołach

Ten samochód jest żywcem wyjęty z amerykańskich realiów, ale nie jest uważany za typowego amcara. Czym więc jest Ford Edge w wersji Vignale? Są takie auta, które ciężko umiejscowić na mapie rynku motoryzacyjnego. Producenci często lawirują między segmentami i szukają niszy dla swojego produktu. Sztandarowym przykładem niech będzie Skoda Octavia, która wymiarami wyrosła ponad kompakty, ale nie jest też w klasie średniej. Z innej beczki są takie konstrukcje jak Peugeot 508, który z kolei chciałby być premium, ale jeszcze mu do tego trochę brakuje.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2019

testowany model: Ford Edge Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

pablosgarage.pl Ford Edge 2.0 Titanium 238 KM 450 Nm – Amerykański prawie do szpiku kości

Jeśli niedawne zniesienie wiz do USA nie miałoby miejsca, z pewnością to auto za sprawą swojego charakteru mogłoby urzeczywistnić niejeden american dream. Nie do końca potrafię określić czy brak europejskości jest atutem czy wadą, zdecydowanie jednak stwierdzam, że obcowanie z Fordem Edge natychmiast przenosi nas kilka tysięcy kilometrów za wielką wodę. Dobra prezencja, masywna sylwetka i wystarczająco miejsca wewnątrz, aby pomieścić 4 osobową rodzinę z pełnym ekwipunkiem.

przejdź do artykułu » data: 28.10.2019

testowany model: Ford Edge 2.0 Titanium 238 KM 450 Nm

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

cartests.pl TEST: Ford Edge Vignale 2.0 EcoBlue TwinTurbo 238 KM – Europejczyk w amerykańskim stylu

Ford Edge przeszedł niedawno kilka modyfikacji. W naszym teście topowa wersja Vignale z topowym, 238-konnym silnikiem diesla i napędem na wszystkie koła. Ford Edge jest z nami już od 2006 roku i jest to średniej wielkości SUV, który w Europie klasyfikowany jest w segmencie D. Początkowo był on oferowany wyłącznie na rynki północnoamerykańskie i dopiero druga generacja z 2014 roku wprowadziła model do oferty międzynarodowej.

przejdź do artykułu » data: 22.10.2019

testowany model: Ford Edge Vignale 2.0 EcoBlue TwinTurbo 238 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

arturlawnik.wordpress.com Ford Edge 2,0 EcoBlue 240KM ST-Line & Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD 250KM Overland

Osoby mnie dobrze znające wiedzą, że nie jestem fanem mody na SUVy i crossovery. Jednak od każdej reguły zawsze są jakieś odstępstwa i nie inaczej jest też w tej kwestii. Jeep Grand Cherokee od jakiegoś czasu jest takim wyjątkiem, zdecydowanie mógłbym mieć takie auto. Teraz do listy dołączył właśnie kolejny SUV i tak się złożyło, że jest nim również „Amerykanin”, Ford Edge. Zapraszam na porównanie.

przejdź do artykułu » data: 06.10.2019

testowany model: Ford Edge 2,0 EcoBlue 240KM ST-Line, Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD 250KM Overland

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: ford, ford edge, jeep, jeep grand cherokee

superauto24.se.pl To najbardziej komfortowy Ford, jakiego możesz kupić w Polsce. Ford Edge 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 238 KM AT8 AWD ST-Line - TEST, O

Do czasu debiutu nowego Explorera największym i zarazem topowym SUV-em w europejskiej ofercie Forda pozostaje Edge. Kilka miesięcy temu to amerykańskie auto przeszło lifting starając się jeszcze bardziej dopasować do klientów ze Starego Kontynentu. Czy odświeżony Edge ma szanse na odniesienie sprzedażowego sukcesu na naszym rodzimym rynku?

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: Ford Edge 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 238 KM AT8 AWD ST-Line

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

magazynmotomi.pl Test Forda Edge – Amerykański SUV w Europie

Samochody wyróżniające rynek USA to przede wszystkim wersje muscle car, VAN-y, pick up’y i duże SUV-y. W Europie auta typu muscle car nadal są wprawdzie motoryzacyjną ciekawostką, ale samochody pick up, oraz modele VAN i SUV są często spotykane. Tyle tylko, ze o ile wersje pick up to modele identyczne na całym świecie, to samochody VAN i SUV zostały zaadoptowane na potrzeby klienta europejskiego.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2019

testowany model: Ford Edge

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge