Wybrane słowo kluczowe: ford fiesta

motofakty.pl Ford Focus Sedan 1.0 EcoBoost 125 KM. Test, wrażenia z jazdy, spalanie i ceny

Ford Focus obecnej generacji jest na rynku już od 2018 roku i wkrótce doczeka się pierwszego liftingu. Znają go wszyscy i z pewnością doceniają niezwykłą elastyczność oferty. Mowa nie tylko o rodzajach nadwozia, ale i wersji wyposażenia: od sportowej ST po „terenową” Active. Teraz do palety wkroczyła wyczekiwana odmiana sedan. Jak się prezentuje w bardzo popularnej odmianie z silnikiem 1.0 EcoBoost o mocy 125 KM z manualną przekładnią?

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: Ford Focus Sedan 1.0 EcoBoost 125 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford fiesta, ford focus

superauto24.se.pl Ford Fiesta ST-Line vs. Ford Puma ST-Line X - TEST, OPINIA, PORÓWNANIE. Zwinny maluch czy modny crossover?

Auta miejskie to mało zagrożony segment, jednak pojawienie się na rynku ich podwyższonych odpowiedników, znanych też jako mikro SUV-y sprawiło, że potencjalny klient sam do końca nie wie, czego mu do szczęścia potrzeba. Postanowiłem postawić obok siebie jednego z najczęściej wybieranych maluchów i zupełnie nowego crossovera. Obydwa auta bazują na tych samych rozwiązaniach i technologiach, ale który tak na prawdę ma większy sens? Zwinna Fiesta, czy modna Puma?

przejdź do artykułu » data: 13.05.2020

testowany model: Ford Fiesta ST-Line, Ford Puma ST-Line X

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta, ford puma

projectautomotive.pl Ford Fiesta Active 1.5 TDCi 120 KM – test

Ford Fiesta już parokrotnie zdążył przypaść nam do gustu. Nie ukrywamy, że głównie miało to miejsce za sprawą odmiany ST, ale i w standardowej wersji potrafił nas pozytywnie zaskoczyć. Tym razem na warsztat bierzemy wariant Active, który ma uczynić z małego Forda… crossovera.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2020

testowany model: Ford Fiesta Active 1.5 TDCi 120 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta

mototrendy.pl Ford Fiesta Active 1,5 TDCi 120 KM MT6 – Nowy standard

Fiesta zadebiutowała w 1976 roku. Jest dla koncernu Forda równie ważna, jak Focus czy Mondeo. Jak na 43 latka, trzyma się nad zwyczaj dobrze. Można wręcz powiedzieć, że z wiekiem młodnieje. W 2017 roku na salony wjechała Fiesta Mk VII. Ford poddał auto głębokim zmianom. Nie tylko stylistycznym. Zmieniła się mechanika, infotainment, motory. Dodatkowo pojawiła się nowa, ciekawa odmiana tego modelu.

przejdź do artykułu » data: 02.01.2020

testowany model: Ford Fiesta Active 1,5 TDCi 120 KM MT6

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta

pablosgarage.pl 2019 Ford Fiesta ST 1.5 EcoBoost 200 KM – Fistaszek na dopingu

Pamiętam sytuację, gdzieś z końca 2017 roku. Byłem u kolegi w salonie Forda i poruszyliśmy temat nadchodzącej nowej Fiesty ST. W czasie rozmowy wybuchnąłem śmiechem z powodu informacji o silniku, który miał znaleźć się w aucie. Pamiętam, co powiedziałem – 1.5 i jeszcze 3 cylindry, jak oni mogli to zrobić? To ma nazywać się sportowym autem? W dodatku hot hatchem? To chyba jest jakiś żart!

przejdź do artykułu » data: 27.08.2019

testowany model: Ford Fiesta ST 1.5 EcoBoost 200 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta

carsmag.pl TEST - FORD FIESTA ST

We współczesnym świecie przepełnionym uregulowaniami prawnymi szybkie hatchbacki z silnikami kipiącymi mocą zdają się przypominać legalne używki. Bo z tzw. hot-hatchami jest trochę jak z alkoholem: niby wolno, niby „wszystko jest dla ludzi” ale… Jeśli na moment zapomnimy o naszych naturalnych, wewnętrznych ograniczeniach, bardzo łatwo genialna zabawa może się przerodzić w coś strasznego. I to jest właśnie piękne!

przejdź do artykułu » data: 31.07.2019

testowany model: FORD FIESTA ST

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: ford, ford fiesta