Wybrane słowo kluczowe: ford fusion

menworld.pl FORD FUSION Z USA CZYLI TEST MONDEO OD WUJKA SAMA

Mamy rok 2021. Nowe auta wyposażeniowo przypominają „golasy”, które jeszcze kilka lat temu zamawiane były jako „flotowki”, a Mirek – handlarz sam nie wie ile wołać za używkę w swoim komisie. Czy w takim wypadku jest to idealny czas na zmianę auta? Tak i nie. Wszystko zależy od tego, czy rozważymy wszystkie opcje i podejmiemy ryzyko. Ryzyko, o którym chcę napisać w tym artykule, to kupno auta zza oceanu, bazując na przysłowiowym „co gały widziały”. Przed wami test Ford Fusion z USA po pół roku użytkowania. Jak sprawdza się Ford Mondeo z USA? Sprawdźcie.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2021

testowany model: FORD FUSION

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion

auto-motor-i-sport.pl Ładunek sensu

Klasa „maluch plus jeszcze trochę" jest coraz bardziej liczna i coraz bardziej popularna. Na testowym poligonie Ford Fusion, Nissan Note i Renault Modus spotykają Skodę Roomster. Wytaczając w 2002 roku na scenę model Fusion, Ford stwierdził, że oto dane jest nam oglądać zaczątki nowej klasy, a przynajmniej niszy. Połączył nawet jakieś trzy litery, by ją nazwać - chodziło o coś w rodzaju „pojazdu do jeżdżenia po mieście", czyli o nic.

przejdź do artykułu » data: 23.08.2006

testowany model: Skoda Roomster 1.4 16V Roomster, Nissan Note 1.4 16V Visia, Renault Modus 1.4 16V Confort, Ford Fusion 1.4 Duratec Ambiente

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion, nissan, nissan note, renault, renault modus, skoda, skoda roomster

motofakty.pl Hyundai Matrix kontra Ford Fusion

Europejscy producenci samochodów coraz mocniej czują obecność koreańskiego Hyundaia. Jeżeli najlepszą obroną jest atak, to szykuje się ostra rywalizacja - na technologie, modele, ceny i rabaty. Nie wiadomo, czy Hyundai Matrix osiągnie tak duże powodzenie jak film pod tym tytułem. Jakie szanse ma Matrix w konfrontacji z odmłodzonym Fordem Fusionem? Porównujemy ona pojazdy napędzane silnikami benzynowymi o pojemności 1,6 l i mocy ok. 100 KM.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2006

testowany model: Hyundai Matrix 1.6, Ford Fusion 1.6

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion, hyundai, hyundai matrix

motofakty.pl Fiat Idea kontra Ford Fusion

Ford Fusion i Fiat Idea to przykłady, że suche dane techniczne nie mówią o samochodach wystarczająco dużo. Trzeba obejrzeć, dotknąć i przejechać się, by poznać prawdę. Popularność minivanów zrodzonych z aut segmentu C, rozbudzona przede wszystkim przez pierwszego Renault Scenika, zmusiła wszystkich poważnych producentów do rozszerzenia oferty właśnie w tę stronę. Gdy wszystkie ?średnie? minivany już zbudowano, przyszła kolej ma minivaniki stworzone z aut segmentu B.

przejdź do artykułu » data: 25.07.2005

testowany model: Fiat Idea 1.4, Ford Fusion 1.4

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat idea, ford, ford fusion

motofakty.pl Renault Modus kontra Ford Fusion

Konstrukcja samochodu zmierza w dobrym kierunku, przyjaznym dla użytkownika. Im więcej praktycznych rozwiązań, tym lepiej. Tak jest w najnowszym dziecku Renault - Modusie. Czy Ford Fusion jest już niemodny? Modus wyznacza nowe trendy w klasie aut miejskich. Jeszcze do niedawna Fusion uchodził za pojazd wysoki, tymczasem Modus jest od niego o 6 cm wyższy i ... krótszy aż o 23 cm.

przejdź do artykułu » data: 07.03.2005

testowany model: Renault Modus, Ford Fusion

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion, renault, renault modus

motofakty.pl Ford Fusion 1,4

Fusion określany jest przez Forda jako uniwersalny samochód miejski. Można jednak poruszać się nim także poza aglomeracją. Wygląda na to, że teraz każdy producent musi mieć mały samochód o wysokim nadwoziu, będący mutacją jakiegoś innego modelu. Zgodnie z tą zasadą powstał Fusion, co wcale nie jest jego wadą. Najlepsze wrażenie robi jego benzynowy silnik 1,4 l/80 KM, którego nie oferuje się w Fieście - dawcy organów dla Fusiona. Pokerowa zagrywka.

przejdź do artykułu » data: 10.01.2005

testowany model: Ford Fusion 1,4

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion

motofakty.pl Ford Fusion

Mówią o nim: ?mały Transit?. I rzeczywiście, projektanci postarali się, by Fusion był skromy aż do bólu, co nie przeszkadza mu dobrze jeździć. Fusion powstał na tej samej platformie co Fiesta, a oba pojazdy maja wiele wspólnych mechanizmów. Stworzono więc połączenie auta segmentu B i minivana.

przejdź do artykułu » data: 27.12.2004

testowany model: Ford Fusion

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion

motoryzacja.interia.pl Mały, zwinny i... drogi

W ostatnich latach samochody wyraźnie rosną. Nie tylko wzdłuż i wszerz, ale również na wysokość. Ta tendencja nie musi się podobać, jednak na pewno powoduje, że auto w środku jest większe, a przez to bardziej funkcjonalne. Jest to szczególnie ważne w naszym kraju, gdzie samochody miejskiee pełnią często rolę pojazdów rodzinnych, którymi jeździ się np. na wakacje. Do takich pojazdów należy np. ford fusion. I ten właśnie samochód, napędzany silnikiem 1.6 o mocy trafił do naszej redakcji na testy.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2004

testowany model: Ford Fusion 1.6

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion