Wybrane słowo kluczowe: ford kuga

motopodprad.pl Test: Ford Kuga FHEV – zwykła hybryda najlepsza

Jeżdżąc co chwilę hybrydami plug-in doszedłem do wniosku, że trzeba spełniać sporo warunków, by takie auto miało w czyimś garażu sens. Stąd też mocniej doceniam zwykłe hybrydy, bo niczego nie wymagają, a jednym z ostatnich takich aut w moich rękach był Ford Kuga FHEV. Jak się sprawdził?

przejdź do artykułu » data: 16.12.2021

testowany model: Ford Kuga FHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

info-ekspert.pl Test Ford Kuga 2.5 Plug-in Hybrid ST-Line

Prezentowany Ford Kuga to kompaktowy SUV zaliczany do klasy średniej. Produkowany jest nieprzerwanie przez amerykański koncern od 2008 roku. Obecna trzecia generacja pojazdu zaprezentowana została w kwietniu 2019 roku podczas specjalnej konferencji poświęconej zmianom w gamie aut marki. Konstrukcja pojazdu oparta została na płycie podłogowej czwartej generacji modelu Ford Focus. Auto znacznie urosło w porównaniu z poprzednikiem, co spowodowało, że pozycjonowany został w segmencie SUV-ów klasy średniej.

przejdź do artykułu » data: 16.12.2021

testowany model: Ford Kuga 2.5 Plug-in Hybrid ST-Line

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

moto-przestrzen.pl Ford Kuga 2.0 EcoBlue 190 KM AWD

Doczekaliśmy się wreszcie trzeciej generacji Forda Kuga, czyli jednego z najpopularniejszych modeli marki. Nowa Kuga została zaprojektowana zgodnie z najnowszą linią stylistyczną Forda, dlatego widać wiele podobieństw do najnowszego Focusa, ale to akurat bardzo dobra wiadomość. Kuga jest teraz nowocześniejsza, przestronniejsza i ofertowana w szerokiej gamie napędów. Do naszego testu trafił topowy diesel, który w standardzie posiada automatyczną skrzynię biegów oraz napęd AWD.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Ford Kuga 2.0 EcoBlue 190 KM AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

autogaleria.pl Ford Kuga FHEV to dobra hybryda i najlepsza propozycja w gamie tego modelu - TEST, OPINIA

Ford Kuga FHEV dołącza do naprawdę dużej gamy wariantów tego modelu. Obok diesla, benzyny i hybrydy plug-in jest to czwarty rodzaj napędu, który możemy wybrać. Debiutuje jako ostatni, ale tak naprawdę to właśnie na nim powinno skupić się największą uwagę.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Ford Kuga FHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

motofakty.pl Ford Kuga. Najbardziej zelektryfikowany model Forda

Jesienią ubiegłego roku zaprezentowano nowego Forda Kuga. Początkowo były to jedynie samochody wyposażone w napędy konwencjonalne tzn. z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Te ostatnie także z tzw. miękką hybrydą. Na początku tego roku do salonów dilerskich wjechały pierwsze egzemplarze Kugi z hybrydami plug-in (PHEV), a ostatnio ruszyła produkcja także wariantów ze „zwykłymi” hybrydami (FHEV). W ten sposób kompaktowy SUV Forda może się pochwalić niezwykle szeroką (kto wie czy nie najszerszą) gamą napędów do wyboru.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga

superauto24.se.pl Ford Kuga - benzyna czy diesel? TEST WIDEO pomoże Ci podjąć decyzję!

Ford Kuga jest dostępny z silnikami diesla, hybrydą i jednostką benzynową. Jak przystało na nowoczesnego SUV-a, wybór jest szeroki, ale która jednostka będzie najlepsza? Wzięliśmy pod lupę wysokoprężny wariant EcoBlue i porównaliśmy go do benzynowego EcoBoost. Która Kuga lepiej sprawdza się w mieście? Czy brak czwartego cylindra cokolwiek zmienia? Czy diesel jest dobrze wyciszony? Wszystkiego dowiecie się z testu wideo.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Ford Kuga

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford kuga