Wybrane słowo kluczowe: ford s-max

premiummoto.pl Ford S-Max Hybrid 2021 – test | Ile pali i dlaczego jest lepszy od diesla?

Ford S-max wśród minivanów jest trochę jak Dolph Lundgren albo Sylvester Stallone wśród aktorów kina wybuchów i mordobicia. Ma już swoje lata i powinien odejść na emeryturę, ale nada świetnie się trzyma, dzięki liftingowi dobrze wygląda, pozostaje całkiem żwawy i pokazuje młodszym kolegom „jak to się robi”. A teraz Ford S-Max dostępny jest również w odmianie hybrydowej.

przejdź do artykułu » data: 16.12.2021

testowany model: Ford S-Max Hybrid 2021

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max

moto-przestrzen.pl Ford S-Max Vignale – rodzinny fenomen

Poszukując rodzinnego samochodu najczęściej kierujemy wzrok na kombi czy SUV-y, ale naszym zdaniem żaden rodzaj nadwozia nie sprawdzi się tak dobrze jak tradycyjny van. Rodzinny samochód ma być przede wszystkim praktyczny, jeśli ma dobre właściwości jezdne to jest to tylko jego zaleta, a jeśli ma bogate wyposażenie i nowinki techniczne to ociera się o ideał. W naszym teście przedstawiamy Wam luksusową wersję Forda S-Max, czyli Vignale będące próbą zbliżenia się Forda do klasy premium. Vignale wiąże się z poważną inwestycją.

przejdź do artykułu » data: 23.10.2017

testowany model: Ford S-Max Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max

motopodprad.pl Minitest: Ford S-max 2.0 TDCi 180 KM AWD Vignale – luksusowy autobus

Jeszcze kilkanaście lat temu klimatyzacja była luksusem, dziś jest absolutnym minimum, jak np. podgrzewane lusterka. Klienta poszukującego luksusowej wersji auta nie zadowoli już nawet skórzana tapicerka. Teraz auto musi być wyjątkowe w każdym calu. Tak jak Ford S-max Vignale.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2017

testowany model: Ford S-max 2.0 TDCi 180 KM AWD Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max

testysamochodowe.pl Ford S-Max Vignale 2.0 TDCI 180 KM AWD PowerShift – TEST

Pomysł, by na bazie popularnego modelu zaproponować klientowi coś ekstra, nie jest niczym nowym. Vignale to próba ataku Forda na segment Premium. Jednak taktyka jest tu inna niż np. w przypadku Citroena, który stworzył submarkę o nazwie DS, z oddzielnymi salonami sprzedaży i linią modelową. Ford podrasowuje istniejące modele nadając im nie tylko bardziej wysmakowane detale czy wyposażenie.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2017

testowany model: Ford S-Max Vignale 2.0 TDCI 180 KM AWD PowerShift

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: ford, ford s-max

arturlawnik.wordpress.com Ford S-Max 2,0 TDCI 180KM AWD Vignale

Przez jedenaście lat mojej „kariery” dziennikarskiej nigdy nie miałem bliższego kontaktu z Fordem S-Max. Słyszałem różne opinie o tym modelu. Począwszy od pełnego zachwytu, kończąc na słowach krytyki, których nie mogę tutaj zacytować. Dlatego też postawiłem osobiście bliżej przyjrzeć się najnowszemu S-Maxowi. Jak to zwykle z „testówkami” bywa, w moje ręce trafiła najbogatsza, najbardziej luksusowa odmiana tego modelu, czyli Vignale.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2017

testowany model: Ford S-Max 2,0 TDCI 180KM AWD Vignale

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: ford, ford s-max