Wybrane słowo kluczowe: ford transit

moto.onet.pl Ford Transit Custom Nugget – M2 na kołach

Kampery stają się coraz popularniejsze. W Polsce również przybywa zwolenników takiego sposobu podróżowania i spędzania wolnego czasu. W związku z tym do grona producentów oferujących pojazdy turystyczne dołączył Ford, który skorzystał z bogatego doświadczenia specjalistycznej firmy Westfalia.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2019

testowany model: Ford Transit

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit

dostawczakiem.pl Używany: Ford Transit IV 2.5 D 75 KM – kolega „Rudej” (zdjęcia)

Rdza to największy problem Transita IV generacji. Pomimo korozji produkowany w latach 1994-2000 dostawczy Ford zbiera jednak i dobre opinie. Używany Ford Transit IV generacji to ciągle popularny na polskich drogach pojazd użytkowy. Wytwarzany od 1994 do 2000 roku dostawczak to nieco zmodyfikowana wersja poprzednika, którą z zewnątrz wyróżnia charakterystyczny owalny grill. Dlatego nierzadko ten model nazywany jest Transitem III po faceliftingu. Ja trzymać się będę oficjalnej nomenklatury używanej przez Forda.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Ford Transit IV 2.5 D 75 KM

kategoria: samochody użytkowe serwis: dostawczakiem.pl
słowa kluczowe: ford transit, ford transit używane, używane

autotesty.com.pl Renault Master 165 DCi Energy vs. Ford Transit 2,2 TDCi Trend vs. Iveco Daily Furgon 35S21V 3,0

Każda osoba, z którą rozmawiam, mówi mi, że testowanie aut i możliwość jazdy coraz to innymi modelami to świetna sprawa i idealny wabik na kobiety. O ile z pierwszym stwierdzeniem bez dwóch zdań mogę się zgodzić, o tyle co do drugiego mam pewne wątpliwości. Może i auta są w pewnym sensie wabikiem na kobiety, ale myślę, że tylko te za wyjątkową cenę końcową, oznaczającą rzecz jasna odpowiednio wysoką półkę. Bo chyba nie powiecie mi, że na Renault Master, Forda Transita czy Iveco Daily Furgon, któraś z Pań zwróci uwagę?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2015

testowany model: Renault Master 165 DCi Energy, Ford Transit 2,2 TDCi Trend, Iveco Daily Furgon 35S21V 3,0

kategoria: samochody użytkowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit, iveco, iveco daily, renault, renault master

autokult.pl Nowy Ford Transit 2,2 TDCi Trend L3 H2 350 - test

Choć zbyt często nimi nie jeżdżę to lubię samochody użytkowe w każdej postaci. Ich urok polega na tym, że pozwalają na dużo więcej niż modele typowo osobowe. Kiedyś praca za kierownicą dostawczaka wymagała od kierowcy określonych wyrzeczeń, jednak ostatnimi czasy auta te poza gabarytami mają coraz więcej wspólnego z najzwyklejszymi osobówkami i z każdą kolejną generacją widać to jeszcze wyraźniej, szczególnie w przypadku Forda.

przejdź do artykułu » data: 05.01.2015

testowany model: Ford Transit 2,2 TDCi Trend L3 H2 350

kategoria: samochody użytkowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit

40ton.net Ford Transit Connect L2 210 Trend 1.6 TDCi – test 40ton.net – samochód użytkowy, czy może jednak nie?

Opisując pod koniec lipca dużego Forda Transita L3H2 (TUTAJ) wyraziłem swoje ogromne zdziwienie, że jeździ się nim jak przerośniętym samochodem osobowym, który ma dodatkowo typowo osobowe wnętrze. Transit ważył co prawda dwie tony, miał 6 metrów długości i bardoz praktyczną, czteropaletową ładownię, co jednak nie zmieniało faktu, że jeździło się nim niczym przerośniętym vanem, którym każda gospodyni domowa z uśmiechem na twarzy udałaby się po dzieci do przedszkola.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2014

testowany model: Ford Transit Connect L2 210 Trend 1.6 TDCi

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: ford, ford transit

40ton.net Ford Transit 2.2 TDCI 125 KM L3H2 – test 40ton.net – wozisz jak Transitem, jeździsz jak Focusem

Nowy Ford Transit to bardzo długo oczekiwana nowość, która wzbudza w branży ogromne zainteresowanie. Dlatego też tego artykułu nie zacznę od żadnej anegdotki, czy innej formy stanowczo zbyt długiego wstępu, lecz przejdę od razu do konkretu. Jest nim zaś stwierdzenie, że Ford zrobił auto, które wyjątkowo skutecznie łączy w sobie cechy samochodu dostawczego z właściwościami samochodów osobowych. Czy jest to jednak słuszna droga i jak w ogóle Ford zdołał na nią wkroczyć?

przejdź do artykułu » data: 27.07.2014

testowany model: Ford Transit 2.2 TDCI 125 KM L3H2

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: ford, ford transit

v10.pl Nowy Ford Transit - Symbol samochodu dostawczego - pierwsza jazda

Ford Transit to taki Volkswagen Golf wśród samochodów użytkowych. Od momentu premiery pierwszej generacji Transita, zaprezentowanej w 1965 roku, dostawczy Ford pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów na rynku. Co więcej, każda kolejna generacja cieszy się dużą popularnością i szybko staje się stałym elementem europejskich ulic.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2014

testowany model: Ford Transit

kategoria: samochody użytkowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit

40ton.net Test 40ton.net – Ford Transit Custom L2H2 125KM – w oczekiwaniu na większego brata

Już za kilka tygodni na drogi wyjedzie nowy Ford Transit, która ma stawić czoła konkurentom z Francji, Włoch oraz Niemiec. Co więcej, już za kilka dni w mediach zaczną pojawiać się relacje z pierwszych jazd tym pojazdem, które polscy dziennikarze (w tym również i ja, lecz niestety reprezentując inny portal internetowy) odbędą się jutro w słonecznej Barcelonie. Nowy model będzie zapewne blisko spokrewniony z modelem Transit Custom, który jest nowym, jednotonowym wariantem dostawczaka spod znaku niebieskiego owalu.

przejdź do artykułu » data: 10.02.2014

testowany model: Ford Transit Custom L2H2 125KM

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: ford, ford transit

autowizja.pl Nowoczesny robotnik

Transit custom Najszybsze pojazdy na polskich drogach? Oczywiście, przedstawiciele handlowi w swoich malutkich osobówkach i kierowcy aut dostawczych typu bus. Kurierzy, dostawcy, taksówkarze – wszystkich łączy jedna cecha: czas to pieniądz. Dlatego też większość swojego życia spędzają w swoich samochodach. Dlaczego nie dać by im odrobinę luksusu i wygody? Ford stworzył dla nich idealne narzędzie, model Transit Custom.

przejdź do artykułu » data: 11.10.2013

testowany model: Ford Transit Custom Van 2.2 TDCi 125 KM Limited

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit