Wybrany serwis: furai.com.pl

furai.com.pl Ford Galaxy 2.0 TDCI AWD – Test

Ktoś kiedyś powiedział, że bardzo lubi dzieci. Ale nie swoje i maksymalnie na godzinę. Póki co też się z tym zgadzam. Ciągle wrzaski, jęczenie, płacz, pieluchy, kupa, pielucha, płacz, kupa, kupa, kupa, kupa.. Mój brat ma syna i powiem Ci, że dzieciak to niezłe wyzwanie. Czasem masz dość i wtedy ten mały potworek przychodzi do Ciebie, wiesza się na szyi mówiąc: „kocham Cię wujku”. Człowieku.. kolana miękną i wszystkie nerwy i złość znikają. Z tym, że ja widzę dzieciaka raz w tygodniu, a niektórzy mają to na co dzień. I nie jedno dziecko.

przejdź do artykułu » data: 28.01.2016

testowany model: Ford Galaxy 2.0 TDCI AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford galaxy

furai.com.pl Renault Clio RS Trophy, czyli petarda do kwadratu!

Jak ktoś mówi o Renault Clio to zbiera mi się na wspomnienia. Myślę wtedy o jednym z moich dawnych samochodów, czyli Renault Clio II Sport. Jakiś czas później miejsce Renault, zastąpiła Mazda RX-8 i całkowicie zapomniałem o tym ile dawniej Clio sprawiało mi radości z jazdy. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem… Przednio napędowe Renault Clio RS Trophy, sprawiło mi najwięcej zabawy i przyjemności z jazdy od czasu RX’a!

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Renault Clio RS Trophy

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

furai.com.pl Renault Grand Scenic – Majówkowy Test

Majówka to idealny czas, żeby przetestować samochód w mieście, trasie i większą załogą – jednocześnie. Wybrałem się ze znajomymi do Międzybrodzia Bialskiego, koło Żywca. Trasa wynosząca prawie 400 kilometrów, 4 osoby na pokładzie i bagażnik wypełniony po brzegi. Dodam tylko, że 3 z tych 4 osób to piękne kobiety: Kaja, Magda i Kasia. Wszystkie trzy testowały Renault Grand Scenic razem ze mną, a jak wiecie, kobiety często zwracają uwagę na zupełnie inne rzeczy niż faceci.. co z tego testowania wyszło sprawdźcie poniżej.

przejdź do artykułu » data: 01.06.2015

testowany model: Renault Grand Scenic

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: renault, renault grand scenic

furai.com.pl Citroën C4 Picasso – drogowy statek kosmiczny! – TEST

Kiedy ustaliliśmy termin testu nowego Citroëna C4 Picasso, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. O ile z zewnątrz nawet na zdjęciach robił wrażenie o tyle na żywo widzieliśmy go tylko kilka razy i to z daleka przez co mieliśmy mieszane uczucia. Na pewno nie był nudny i się wyróżniał, choćby tym pięknym kolorem. Czy wnętrze nas zachwyciło? Czy słynny francuski komfort pojawił się również w tej Cytrynie? I jak za dotknięciem guzika na podsufitce pogadać z Assistance dowiedzie się z naszego testu. Zapraszamy!

przejdź do artykułu » data: 25.03.2015

testowany model: Citroën C4 Picasso

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4 picasso

furai.com.pl Mitsubishi Space Star, Król Parkingów – Test

Mitsubishi w zeszłym roku wprowadziło następcę Colta, ale żeby nie było tak łatwo, pojawił się pod nazwą nieprodukowanego już modelu z lat 1998-2005 – Space Star. Tamten model był minivanem, a Colt miejskim hatchbackiem. Czym zatem jest nowy Space Star i dlaczego moja Babcia byłaby nim zachwycona? Sprawdźmy!

przejdź do artykułu » data: 22.03.2015

testowany model: Mitsubishi Space Star

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi space star

furai.com.pl Nowy Nissan Note, czy zdobędzie segment B? – Test

Jest to druga generacja modelu Note zaprezentowana na świecie w 2012 roku podczas tokijskich targów motoryzacyjnych. Na europejskie salony to autko wjechało rok później przy okazji kolejnych targów – Geneva Motor Show. Wypuszczony w trzech wariantach silnikowych z czego nasz testowy model napędzany jest silnikiem benzynowym DIG-S o pojemności 1,2 litra, generującym szalone 98 koni mechanicznych. Wersja wyposażenia na bogato – Tekna. Moglibyśmy tutaj pięknie opisać tabelki producenta, ale nie tak będziemy testować auta. Powalczymy trochę słowami i subiektywnymi opiniami.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2015

testowany model: Nissan Note

kategoria: samochody osobowe serwis: furai.com.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan note