Wybrane słowo kluczowe: gilera runner

sqtery.com Gilera Runner 125

O ile dobrze pamiętam jakieś dwa tygodnie temu obiecałem przeprowadzić test mojego nowego wodzidełka, a dokładnie Gilery Runner VX 125. Runner, jako zwykła pięćdziesiątka jest rollerem bardzo popularnym w Polsce, dlatego każdy mniej/więcej zna jego plusy i musy, lecz wersja VX 125 jest już rzadziej spotykana, dlatego postaram się opisać ja jak najdokładniej? wiec zaczynam, nie ma na co czekać;-)

przejdź do artykułu » data: 04.01.2007

testowany model: Gilera Runner 125

kategoria: skutery serwis: sqtery.com
słowa kluczowe: gilera, gilera runner

motoforum.pl Małe ale jare

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami rozpoczynamy cykl testów pojazdów dwukołowych, jednośladowych, zwanych potocznie motocyklami. W pierwszej kolejności przyjrzeliśmy się najmniejszej, ale za to jakże wdzięcznej maszynce. Pisząc ?najmniejszej? mamy na myśli pojemność skokową silnika, gdyż gabaryty i trakcja plasują ten skuter w klasie wyższej.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2006

testowany model: Gilera C36 Runner 50 kat

kategoria: skutery serwis: motoforum.pl
słowa kluczowe: gilera, gilera runner

jednoslad.pl Gilera Runner

Skuter Gilera Runner jest dla wielu najpiękniejszy, dla innych nie do przyjęcia. Niemniej chcieliśmy się sami przekonać o użyteczności tego pojazdu. Podczas testu przejechaliśmy na w pełni odblokowanym skuterze 950 km. Testowaliśmy go w różnych warunkach pogodowych i w różnym środowisku. Wybraliśmy się nim nawet w trasę z Warszawy do Olsztyna i z powrotem (łącznie w obie strony 440 km).

przejdź do artykułu » data: 20.10.2006

testowany model: Gilera Runner

kategoria: skutery serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: gilera, gilera runner

skutery.friko.pl Wielkie porównanie najlepszych skuterów!

Podkreślam, że porównanie jest wg mnie obiektywne mimo wszystko Ty wiesz co się dla Ciebie bardziej liczy, czy komfort czy prędkość albo przyśpieszenie. Na podstawie mojej punktacji wytypuj swojego zwycięsce porównania.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2004

testowany model: Gilera Runner, Peugeot Speedfight 2, Piaggio NRG, Suzuki Katana, Yamaha Aerox

kategoria: skutery serwis: skutery.friko.pl
słowa kluczowe: gilera, gilera runner, peugeot, peugeot speedfight, piaggio, piaggio nrg, suzuki, suzuki katana, yamaha, yamaha aerox