Wybrane słowo kluczowe: honda

scigacz.pl Honda CB650R Neo Sports Cafe. Test motocykla. Stylowy japoński naked dla każdego

Kiedy Honda zaproponowała mi przetestowanie modelu CB650R podszedłem do tego motocykla z zaciekawieniem, ale też z pewną dozą sceptycyzmu mając w pamięci model CB650F, który zastąpił starego, dobrego Horneta. Po kilku dniach spędzonych ze średnią Neo Sports Cafe byłem jednak bardzo pozytywnie zaskoczony.

przejdź do artykułu » data: 06.05.2022

testowany model: Honda CB650R Neo Sports Cafe

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda cb650

mototrendy.pl Honda CR-V 2,0 i-MMD 184 KM e-CVT – Zaskakująco ekonomiczny

Pojawienie się Hondy CR-V okazało się rynkowym przełomem. Choć nikt tego nie przewidywał, udawana terenówka z samonośnym nadwoziem i napędem na przednią oś odniosła rynkowy sukces. CR-V stał się czymś w rodzaju katalizatora motoryzacyjnie rewolucji. Od 2018 roku w Europie jeździmy piątą generacją „ceerfałki”. Jej debiut był swoistym nowym początkiem. W pewnym sensie, to rewolucja na miarę pierwszej generacji japońskiego SUV-a!

przejdź do artykułu » data: 06.05.2022

testowany model: Honda CR-V 2,0 i-MMD 184 KM e-CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

autokult.pl Test wideo: Honda CR-V – wymyślanie koła na nowo

Kiedy myślisz o japońskim hybrydowym SUV-ie, prawdopodobnie masz przed oczami Toyotę RAV4. Jest jednak na rynku drugi, teoretycznie bardzo podobny samochód – Honda CR-V Hybrid, w którym w dodatku hybryda została stworzona według zupełnie innej koncepcji, niż Toyota. Tylko, czy "inna", znaczy lepsza od Toyoty?

przejdź do artykułu » data: 06.05.2022

testowany model: Honda CR-V

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

wyborkierowcow.pl Fiat 500, Honda e – PORÓWNANIE

Na podbój miasta w wielkim stylu – dwa elektryczne maluchy, czyli Fiat 500 oraz Honda e, w teście porównawczym. Samochody elektryczne odmienia się dziś przez wszystkie przypadki, ale odchodzenie od paliw kopalnych to niejedyna epokowa zmiana, jaka następuje właśnie w motoryzacji. Są jeszcze SUV-y, jest cyfryzacja, no i ceny nowych aut nie przestają rosnąć… Owszem, przyczyniły się do tego pandemia i kryzys półprzewodników, a ostatnio również dramat wojny w Ukrainie.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Fiat 500, Honda e

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 500, honda, honda e

autokult.pl Pierwszy kontakt: Honda Civic e:HEV - rośnie poważny rywal dla Corolli

Po amerykańskiej, a następnie europejskiej premierze online, przyszedł czas, by zobaczyć nową Hondę Civic z bliska. Jest znacznie większa, niż poprzednik, kryje kilka ciekawych rozwiązań, ale gama napędów nie daje szczególnego wyboru. Ale to nie szkodzi, bo szansa na sukces i tak jest duża.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Honda Civic e:HEV

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic

menworld.pl Test Honda CR-V 2022 – ile pali hybrydowy SUV?

Ten artykuł powinien pojawić się na łamach naszego portalu już dawno. Z wielu różnych przyczyn publikuję go teraz. Ważne, że jest, prawda? Aby nie odbiegać od tematu, test Honda CR-V pomoże nam dowiedzieć się, ile pali hybrydowy SUV. Jest to wariant E:HEV, który może jechać po mieście na samym prądzie. Przez chwilę.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Honda CR-V 2022

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

swiatmotocykli.pl KONFRONTACJA: HONDA CRF300L VS HONDA CRF300 RALLY. BLIŹNIACZKI DWUJAJOWE

Takie same w podstawach, dzięki detalom odczuwalnie inne w praktyce. Nie wymagają szczególnego wysiłku marketingowego, ponieważ idealnie wstrzeliły się w aktualne potrzeby rynku, które konkurencja zdaje się póki co ignorować i przesypiać. Oto Hondy CRF300L i CRF300 Rally – czarne konie ostatniego sezonu, a raczej wszechstronne japońskie klacze z oddziałów lekkiej kawalerii.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: HONDA CRF300L, HONDA CRF300 RALLY

kategoria: motocykle serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda crf

swiatmotocykli.pl Honda NT1100. Wakacje z duchami

Motocykle kupuje się sercem – to oklepane zdanie to najczęstsze wytłumaczenie coraz bardziej wymyślnego, agresywnego designu i nieustannej pogoni za ekstremalnymi osiągami, nawet w klasie motocykli przeznaczonych do komfortowego podróżowania na długich dystansach. Honda od dawna rozumiała je nieco inaczej, proponując maszyny turystyczne o bardziej stonowanym wizerunku i rozsądnych parametrach. Pozornie nudne, a w rzeczywistości precyzyjnie trafiające w gusta i potrzeby tysięcy lojalnych klientów.

przejdź do artykułu » data: 08.03.2022

testowany model: Honda NT1100

kategoria: motocykle serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda nt1100

test.auto.pl [TEST] Honda CR-V Hybrid 2.0 i-MMD 184 KM Lifestyle

Jeśli szukasz sporego SUVa z Dieslem to niestety ale takie modele można już powoli liczyć na palcach u jednej ręki. Japońskie SUVy praktycznie już przestały być oferowane z takimi jednostkami, a w zamian tego większość jest oferowana w odmianach hybrydowych. Doskonałym przykładem jest Honda CR-V, która jest oferowana wyłącznie jako benzyna 1.5 VTEC Turbo i 2 litrowa hybryda i-MMD. Tylko czy hybrydowy SUV jest w stanie zastąpić ropniaka?

przejdź do artykułu » data: 15.02.2022

testowany model: Honda CR-V Hybrid 2.0 i-MMD 184 KM Lifestyle

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v