Wybrane słowo kluczowe: honda

motocaina.pl Test Honda Civic 5d 1.0 VTEC Turbo 6MT - sportowe DNA

Dwie generacje temu namieszała na rynku, po raz pierwszy pokazując swoje kosmiczne oblicze. Pomysł był odważny i ryzykowny, ale opłacił się na tyle, że styliści postanowili konsekwentnie windować model Civic na najbardziej awangardowy projekt w swojej gamie. Czy obecnie produkowana generacja tylko wygląd ma “nie z tego świata”, czy może idą za tym właściwości jezdne? Sprawdzamy to w naszym teście.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Honda Civic 5d 1.0 VTEC Turbo 6MT

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic

test.auto.pl [TEST] Honda HR-V Sport 1.5 VTEC Turbo 182 KM

Wraz z rozwojem popularności Crossoverów i SUVów, producenci aut kombinują, prześcigając się z coraz ciekawszymi rozwiązaniami. Honda postanowiła również dodać swoje trzy grosze. Chociaż model HR-V wraz z niewielkimi liftingami jest dostępny na europejskim rynku od 4 lat, Japończycy postanowili tchnąć w ten model nieco więcej świeżości. Efekt świeżości i dynamicznego ducha udało się uzyskać tworząc wersję Sport, do której zapakowali znaną z wersji Civic i CR-V turbodoładowaną jednostkę 1.5 VTEC. W efekcie średnich rozmiarów Crossover zyskał aż 184 KM.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Honda HR-V Sport 1.5 VTEC Turbo 182 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: honda, honda hr-v

motohigh.pl [TEST] Honda CR-V 2WD Elegance 1.5 VTEC Turbo 173 KM – propozycja na wyjazd

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność przetestować kolejnego SUV-a. Nadarzyła się bowiem okazja na test Hondy CR-V w specyfikacji z silnikiem 1.5 VTEC Turbo o mocy 173 KM, manualną 6-biegową skrzynią biegów i napędem na przód (producent oferuje też wersję 4×4). Trzeba przyznać, że nowa odmiana tego modelu prezentuje się już całkiem przyzwoicie, a w dodatku świadomość o dużej ilość miejsca zdecydowanie umili nam szykowanie się do wakacyjnego wyjazdu.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2019

testowany model: Honda CR-V 2WD Elegance 1.5 VTEC Turbo 173 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

magazynmotomi.pl Test Hondy Civic 1,0- kipiący testosteronem styl i… 3-cylindrowy silniczek

Trzeba przyznać, że pogodzenie cech samochodu sportowego i rodzinnego to zadanie na którym polegli konstruktorzy wielu koncernów. Zazwyczaj albo mieliśmy klasyczny samochód rodzinny w którym udziwniono nadwozie, albo przewartościowanie w kierunku sportowego stylu, w którym zapomniano o rodzinnej uniwersalności. W przypadku Hondy Civic jest inaczej…

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Honda Civic 1,0

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic