Wybrane słowo kluczowe: honda accord używane

moto.onet.pl Używana Honda Accord VIII – solidna japońska robota!

To jedno z lepszych kilkuletnich aut w klasie średniej. Honda Accord VIII daje dużo zadowolenia z jazdy, a przy tym ma solidną budowę. Accorda od lat zalicza się do najmniej kłopotliwych aut klasy średniej – ma wierną klientelę i cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym. Nie inaczej jest z 8. generacją modelu, która zadebiutowała w 2008 r. To dopracowany pod wieloma względami samochód – atrakcyjnie wygląda, ma świetne podwozie, a przede wszystkim wyróżnia się trwałą mechaniką.

przejdź do artykułu » data: 17.12.2016

testowany model: Honda Accord VIII

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, używane

moto.onet.pl Honda Accord VII vs. Toyota Avensis T25 - czy nadal są równi?

Jeszcze kilka lat temu japońskie auta segmentu D miały równie nudną karoserię, równie nużące wnętrze i były prawie tak samo trwałe. Czasy jednak zmieniły się. Miejsce nudy stylistycznej zajęła awangarda, a do kabiny zajrzała nowoczesność. Co z bezawaryjnością Accorda VII i Avensisa T25? O tej kwestii szerzej powiem za chwilę.

przejdź do artykułu » data: 22.12.2015

testowany model: Honda Accord VII, Toyota Avensis T25

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, toyota, toyota avensis, toyota avensis używane, używane

motofakty.pl Używana Honda Accord VI (1998-2002). Czy warto kupić?

Accord jest jednym z najpopularniejszych japońskich samochodów segmentu „D”. W Polsce auto nie jest tak popularne jak choćby Volkswagen Passat, Opel Vectra, Ford Mondeo czy Audi A6. Przewaga niemieckich konkurentów kończy się jednak wyłącznie na wynikach sprzedaży. Accord chociaż mniej popularny, niczym im nie ustępuje.

przejdź do artykułu » data: 26.06.2015

testowany model: Honda Accord VI (1998-2002)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, używane

moto.onet.pl Honda Accord VII - ostatni bastion bezawaryjności

Na początku nowego millenium Japończycy wyraźnie zmienili receptę na limuzynę segmentu D. Postawili na nowocześniejszą stylistykę, przestronną kabinę i połączyli to wszystko ze znaną dotychczas technologią. Jaki wyszedł mariaż? Świetnie! Charakterystyczna dla Hondy precyzja sprawiła, że nawet na rynku wtórnym w Accordzie ciężko doszukać się wad.

przejdź do artykułu » data: 23.05.2014

testowany model: Honda Accord VII

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: honda accord, honda accord używane, honda legend, honda legend używane, używane

motogazeta.mojeauto.pl Czy warto kupić: Honda Accord VI (1998-2002)

Samochody japońskie w naszym kraju od lat "jadą" na opinii bezawaryjnych. Jeżeli dobrą renomę połączymy z designem pod rynek europejski - wyjdzie nam Honda Accord szóstej generacji. Sprawdzamy, jak, niemal dekadę po zakończeniu produkcji, auto sprawdza się na naszych drogach.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2011

testowany model: Honda Accord VI (1998-2002)

kategoria: samochody osobowe serwis: motogazeta.mojeauto.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, używane

motofakty.pl Honda Accord (1998 - 2004)

Model Accord zawsze był nowoczesnym i zaawansowanym technicznie samochodem. Ale to tylko jeden z wielu jego atutów. Charakterystyczną cechą Accorda szóstej generacji jest jego europeizacja. Model zaprojektowano w Europie, z myślą o mieszkańcach Starego Kontynentu, a produkcję powierzono europejskim zakładom (Swindon w Wielkiej Brytanii). Premiera Accorda IV odbiła się szerokim echem w świecie motoryzacji, ze względu na pewną niezwykle oryginalną cechę.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2011

testowany model: Honda Accord (1998 - 2004)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, używane

moto.pl Auto za 5 tys. zł

Czy w cenie dużej lodówki albo telewizora można kupić wygodny, a przede wszystkim godny zaufania samochód? Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia da się znaleźć nie tylko zwyczajny środek transportu, ale nawet coś ze sportową nutą. Należy jednak pamiętać, że starsze samochody niosą za sobą ryzyko nieopłacalnych w naprawie awarii, a ząb czasu objawia się nie tylko zużyciem elementów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim korozją nadwozia.

przejdź do artykułu » data: 16.03.2010

testowany model: Opel Calibra, Honda Accord, Daewoo Tico, Ford Probe, BMW seria 5 (E34), Mercedes 190 (W201), Mazda 323F, Chrysler Voyager, Opel Omega, Nissan Micra

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 5, bmw seria 5 używane, chrysler, chrysler voyager, chrysler voyager używane, daewoo, daewoo tico, daewoo tico używane, ford, ford probe, ford probe używane, honda, honda accord, honda accord używane, mazda, mazda 323f, mazda 323f używane, mercedes, mercedes 190, mercedes 190 używane, nissan, nissan micra, nissan micra używane, opel, opel calibra, opel calibra używane, opel omega, opel omega używane, używane

autokrata.pl Auto używane: Honda Accord (1993-1998)

Limuzyna o sportowym charakterze. Hondy Accord zawsze przyciągały kierowców ze sportową żyłką. Było to auto idealne dla osób, które poszukiwały kompromisu między rodziną limuzyną a samochodem dającym frajdę z jazdy. Japońska technologia i bogate wyposażenie nadal przemawiają za jego kupnem.

przejdź do artykułu » data: 09.05.2009

testowany model: Honda Accord

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: honda, honda accord, honda accord używane, używane