Wybrane słowo kluczowe: honda gold wing

scigacz.pl Honda Gold Wing - dodaje skrzydeł [TEST]

Odwieczny król turystyki, długodystansowy mistrz. Prawie 400 kg wagi, 1800 ccm pojemności silnika, wsteczny bieg, automatyczna skrzynia biegów. Czy to może się podobać? Czy można się zachwycić NOWYM Gold Wingiem? Dla kogo Honda stworzyła ten majestatyczny krążownik? Sami odpowiecie na te pytania, po zapoznaniu się z poniższym testem.

przejdź do artykułu » data: 14.10.2018

testowany model: Honda Gold Wing

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda gold wing

motocykl-online.pl Test 4 power criuserów: H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition oraz Triumph Rocket Roadst

Klasa power cruiserów przeżywa ostatnio renesans. Kipiący mocą piec, hektolitry momentu obrotowego i szeroki jak bajceps Burneiki tylny kapeć to nowe patenty na bycie prawdziwym twardzielem.

przejdź do artykułu » data: 16.01.2015

testowany model: H-D V-Rod Muscle, Honda Gold Wing F6C, Suzuki Intruder M 1800 R Black Edition, Triumph Rocket Roadster

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson v-rod, honda, honda gold wing, suzuki, suzuki intruder m1800, triumph, triumph rocket

motocykl-online.pl Porównanie motocykli sześciocylindrowych

Za sześciopak na brzuchu ona na pewno cię doceni, za sześciopak w lodówce wdzięczni będą ci kumple, ale najfajniejszy sześciopak to taki, który ma dwa koła i stoi w garażu. W naszym porównaniu stają Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX i Gold Wing F6B oraz Kawasaki Z 1300.

przejdź do artykułu » data: 04.12.2014

testowany model: Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX, Honda Gold Wing F6B, Kawasaki Z 1300

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: benelli, benelli 750 sei, bmw, bmw k 1600 gt, honda, honda gold wing, horex, horex vr6 roadster, kawasaki, kawasaki z1300

scigacz.pl Honda Gold Wing F6C - Breaking Bad

Oto nowa Honda Valkyrie. W zasadzie Honda Gold Wing F6C, bo taką nazwę nosi ten sprzęt w Europie. Można jednak przyjąć, że to Valkyrie nowych czasów. I tutaj rodzi się problem. Poprzedni model był motocyklem dla ludzi, którzy odchowali swoje dzieci, wnuków i w zasadzie czekali już tylko, aż śmierć uwolni ich od trudów życia na ziemi. Kiedy Honda pokazała nam film promocyjny F6C, gdzie kierowca testowy palił gumę i zostawiał kilkunastometrowe krechy na asfalcie, już wtedy było wiadomo, że ten sprzęt jeszcze nie chce iść na emeryturę.

przejdź do artykułu » data: 01.08.2014

testowany model: Honda Gold Wing F6C - Breaking Bad

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: honda, honda gold wing

motocykl-online.pl Harley-Davidson Street Glide i Honda Gold Wing F6B: Starcie gigantów

Z przodu wyglądają jakby im coś obcięto, z tyłu – jakby oberwały wielkim młotem. Dość dziwnie wyglądające baggery cieszą się za oceanem sporą popularnością. Można zapytać: po co komu taki motocykl? Ja jednak tego nie zrobię. Dlaczego? Bo przecież nikt nie pyta, po co prosta kiera w supersporcie, skoro potem nie ma szans zmieszczenia się za owiewkami. Nikt też nie zastanawia się, po co ktoś buduje choppera ze sztywnym tyłem, a potem jęczy, że ma twardo, albo po co właściciel podróżnego enduro kupuje opony kostki, skoro nigdy nie zjeżdża z asfaltu.

przejdź do artykułu » data: 18.04.2014

testowany model: Harley-Davidson Street Glide, Honda Gold Wing F6B

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson touring, honda, honda gold wing