Wybrane słowo kluczowe: honda nsx

auto-motor-i-sport.pl Honda NSX - na cztery fajery

Honda dała sobie sporo czasu na skonstruowanie następcy NSX-a z lat 90. Ale wreszcie jest – z czterema silnikami o łącznej mocy 581 KM i z napędem 4x4. Japończycy nie zaszczycają nas zbyt często ekstremalnie sportowymi autami, ale jeśli już się jakieś pojawi, robi sporo zamieszania. Tak jest teraz z Hondą NSX drugiej generacji. Litery w nazwie należy czytać jako „New Sportscar Experience” – słowa „nowe doświadczenie” mają budzić szczególne oczekiwania, jakby i tak nie były wielkie od czasów, gdy w latach 90.

przejdź do artykułu » data: 11.11.2016

testowany model: Honda NSX

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: honda, honda nsx

moto.onet.pl Honda NSX: wielki powrót "japońskiego Ferrari" (pierwsza jazda)

Honda NSX powróciła! Te trzy słowa przyprawiają o szybsze bicie serca każdego motoryzacyjnego maniaka. W pamięci mamy debiutującą ćwierć wieku temu pierwszą generację, która wtedy zawróciła wszystkim w głowach i do teraz pozostaje obiektem kultu. Czy nowa Honda NSX ma to, czym poprzedniczka podbijała serca i rozpalała umysły? Po jednym, bardzo intensywnym dniu spędzonym za kierownicą japońskiego superauta, znam odpowiedź.

przejdź do artykułu » data: 29.07.2016

testowany model: Honda NSX

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: honda, honda nsx

forzamagazine.pl Banzai! – HONDA CIVIC TYPE-R vs. HONDA NSX

Budzisz się z myślą, że chcesz kupić uniwersalne auto do jazdy na co dzień i weekendowych uciech. Budżet odgrywa sporą rolę, ale i charakter auta ma istotne znaczenie. Co począć? Historia motoryzacji rzadko kiedy kreśli taki rys na swych kartach. Oto przed wami trzy, konkurencyjne konstrukcje z trzech zupełnie innych półek. Być może należą do zbliżonej klasy (szeroko pojęte GT), ale już przeznaczenie, sposób dawkowania emocji, no i cena – to zupełnie inne bajki.

przejdź do artykułu » data: 16.06.2016

testowany model: HONDA CIVIC TYPE-R, HONDA NSX

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic, honda nsx

exoticcars.pl Honda NSX

Utarło się, że niskie, czerwone auto z centralnie umieszczonym silnikiem to Ferrari. Albo... Honda. Wyobraźcie sobie, jak dziwnym okresem w historii motoryzacyjnej Japonii musiał być przełom lat '80 i '90. Podczas gdy po ulicach snują się setki tysięcy identycznie wyciosanych samochodów, które tak na prawdę różnią się od siebie tylko znaczkami, w zaciszach laboratoriów inżynierowie popuszczają wodze fantazji i przygotowują prawdziwe drogowe potwory.

przejdź do artykułu » data: 30.04.2010

testowany model: Honda NSX

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: honda, honda nsx