Wybrane słowo kluczowe: hyundai i30

menworld.pl HYUNDAI I30 FASTBACK N-LINE: KOMPAKT ZE STYLOWYM PLECAKIEM

Plecaki mają to do siebie, że są brzydkie, ale praktyczne. Trudno dobrać je do eleganckiego ubioru, ale pomieszczą wszystkie Twoje graty. W przypadku Hyundaia i30 Fastback w wersji N-Line jest odwrotnie – plecak wygląda świetnie, ale w sumie nie jest on do niczego potrzebny.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2021

testowany model: HYUNDAI I30 FASTBACK N-LINE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

menadzerfloty.pl Hyundai i30 Fastback Hybrid – pełny energii

Kompaktowe coupe koreańskiego producenta wyróżnia się elegancką, opadającą linią dachu, niższą, opływową sylwetką i bardziej sportowym wyglądem. Po modernizacji Hyundai i30 Fastback N Line stał się jeszcze ładniejszy, lepiej wyposażony, a ponadto dostępny jest w wersji hybrydowej.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2021

testowany model: Hyundai i30

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

moto-przestrzen.pl Hyundai i30 1.6 CRDI 6 MT 115 KM Comfort

W ostatnich latach silniki wysokoprężne nie mają najlepszej prasy, chociaż nowoczesne jednostki są ekologiczne i ekonomiczne to ze względu na obecne uwarunkowania są powoli wypierane przez układy hybrydowe. Niedawno na rynku pojawił się odświeżony Hyundai i30, który trafił do naszej redakcji w wariancie z silnikiem wysokoprężnym. Czy zakup rodzinnego kombi z taką jednostką napędową ma jeszcze sens?

przejdź do artykułu » data: 15.02.2021

testowany model: Hyundai i30 1.6 CRDI 6 MT 115 KM Comfort

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

namasce.pl Hyundai i30 Wagon 1.6 CRDI Comfort oferuje praktyczność i oszczędność. Czy to najlepsze kombi dla Kowalskiego? (TEST)

Jeszcze dwie dekady temu nikt nie pomyślałby, że koreański kompakt może rywalizować z takimi tuzami, jak Golf, Focus czy Megane. Dziś to ich pełnoprawny konkurent, któremu zdarza się przodować w niektórych kategoriach.

przejdź do artykułu » data: 14.12.2020

testowany model: Hyundai i30 Wagon 1.6 CRDI Comfort

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

autogaleria.pl Hyundai i30 po faceliftingu na dwa sposoby. Oba są bardzo fajne - TEST, OPINIA

Hyundai i30 po faceliftingu w naszym teście ma dwie twarze. Pierwsza to hatchback z bazową "benzyną", a drugi to kombi z dieslem. Wypadły naprawdę dobrze. Choć Hyundai i30 FL po faceliftingu zyskał nieco charakteru, jeśli chodzi o wygląd, to umówmy się, że nie jest to samochód pierwszego wyboru, jeśli myślimy o emocjach. Trudno jednak zarzucić mu, że wygląda źle. Co najwyżej trochę nijako. Zwłaszcza, że oba samochody w teście są w tej samej, zupełnie "bezbarwnej" konfiguracji beżowo-brązowego nadwozia i średniej wersji wyposażenia.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2020

testowany model: Hyundai i30

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

motocaina.pl Test Hyundai i30 N Project C - odkrył tajemnicę skutecznej diety

Hot hatch niemal doskonały – tak z pełną odpowiedzialnością mogę określić Hyundaia i30 N Performance. Auto charakteryzujące się jednym z najtwardszych zawiasów, jakich miałam okazję doświadczyć, doczekało się jeszcze bardziej sportowej edycji. Czym jest i30 N Project C i co czyni go wyjątkowym?

przejdź do artykułu » data: 29.06.2020

testowany model: Hyundai i30 N Project C

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

moto-przestrzen.pl Hyundai i30 1.4 T-GDI N Line

Rasowe hot hatche kosztują krocie a ich codziennie użytkownie wcale nie jest takie przyjemne jak mogłoby się niektórym wydawać. Nie każdego na taki samochód stać i nie każdy oczekuje od samochodu wybitnie sportowych osiągów a także zawieszenia wybijającego plomby na każdej nierówności. Dla takich klientów producenci stworzyli specjalne warianty wyposażenia, które mają nadać autom nieco sportowego sznytu, ale w dużej mierze mają się ograniczać jedynie do pakietów stylistycznych lub niewielkich modyfikacji w zawieszeniu czy oprogramowaniu.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2020

testowany model: Hyundai i30 1.4 T-GDI N Line

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30