Wybrane słowo kluczowe: hyundai i40

moto.pl Hyundai i40 vs Mazda 6 III. Czy warto postawić na rodzinne auta klasy średniej z Azji?

Dynamiczny rozwój niszowych segmentów skutecznie zepchnął na motoryzacyjny margines wiele klasycznych, znanych od dekad klas pojazdów. Jedną z ofiar jest klasa średnia, która z roku na rok traci udziały w rynku, a kolejni producenci wycofują się z niej. Wśród używanych, obok dopracowanych i wciąż bardzo cenionych propozycji z Europy, znajdziemy także pomijanego Hyundaia i40 i Mazdę 6. Sprawdźmy, czy azjatyckie propozycje są godne zainteresowania.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2021

testowany model: Hyundai i40, Mazda 6 III

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40, mazda, mazda 6

menworld.pl Hyundai i40 wagon – kompan dalekich podróży

Hyundai zaskakuje mnie z każdym autem, którym mam okazję podróżować. Koreańskie przedsiębiorstwo robi z każdym rokiem ogromny krok w przód oferując coraz ciekawsze modele. Jednym z nich jest i40. Pokonałem nim sporo kilometrów, a teraz chciałbym przedstawić Wam moje wrażenia z użytkowania tego modelu.

przejdź do artykułu » data: 04.02.2017

testowany model: Hyundai i40 wagon

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

namasce.pl Hyundai i40 Wagon 1.7 CRDI 7DCT Premium – Komfort i przestrzeń

To auto miało dać Koreańczykom przepustkę do segmentu D. Wprawdzie i wcześniej inżynierowie Hyundaia tworzyli modele, które wielkością wpisywały się w klasę średnią, ale… nie do końca spodobały się w Europie. Kiedy wreszcie firma przeniosła swoje centrum stylistyczno-projektowe do Russelsheim, wyraźnie zmienił się jej wizerunek oraz… kierunek. I właśnie i40, jako następca Sonaty stał się dla Hyundaia przepustką na rynki Starego Kontynentu. Auto sprostało bowiem wymaganiom zblazowanych Europejczyków.

przejdź do artykułu » data: 17.01.2017

testowany model: Hyundai i40 Wagon 1.7 CRDI 7DCT Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

strefakulturalnejjazdy.pl Wagon zwłaszcza na trasę, czyli test Hyundai i40 1.7 CRDI 7-DCT w nadwoziu typu kombi

Hyundai i40 Wagon zadebiutował w 2011 roku, a w 2014 przeszedł facelifting. Najbardziej rzucająca się zmiana to przedni zderzak, a dokładnie grill, który aktualnie posiada sześć kątów tak jak reszta nowych modeli koreańskiej marki. Mimo iż jest to już auto z kilkuletnim designem to wciąż jest świeże i pomimo upływu czasu może się podobać.

przejdź do artykułu » data: 31.12.2016

testowany model: Hyundai i40 1.7 CRDI 7-DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

superauto24.se.pl TEST Hyundai i40 Wagon 1.7 CRDI 7DCT Premium: definicja wygodnego kombi

Obserwacja potrzeb klientów i ściganie się z konkurencją zawsze jest opłacalna. Podglądanie najlepszych rozdmuchuje ambicje, nakręca do działania, przekuwa się w rozwój i finalnie w atrakcyjne produkty. To wszystko doskonale zna z autopsji Hyundai. Dalekowschodni wytwórca tworząc takie auta jak i20, i30 czy Tucson, coraz mocniej daje się we znaki europejskim rywalom, a modelem i40 dokłada ognia do pieca klasy średniej.

przejdź do artykułu » data: 07.06.2016

testowany model: Hyundai i40 Wagon 1.7 CRDI 7DCT Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

motopodprad.pl Hyundai i40 1.7 CRDI Prestige – wykonanie premium, osiągi…

Hyundai i40 w swej najbogatszej wersji pokazuje, że pod względem jakości wykonania i wyposażenia ta marka nie musi się już niczego wstydzić. Niestety, nie wszystko jest tak dobre… I40 to pierwszy poważny – i udany – atak Hyundaia na klasę średnią. Ten konkurent Opla Insigni czy Toyoty Avensis wszedł na rynek w 2011 roku, a nieco ponad rok temu przeszedł face lifting – zmiany są najbardziej widoczne w przedniej części auta, a do oferty wprowadzono także m.in. skrzynię dwusprzegłową.

przejdź do artykułu » data: 01.03.2016

testowany model: Hyundai i40 1.7 CRDI Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

moto.wp.pl Hyundai i40 1.7 CRDi: pogoń za Europą

Koreańczycy od wielu lat mają problem z dogonieniem Europy w segmencie D. Zarówno Hyundai jak i Kia znacznie lepiej pod tym względem wypadają w Stanach Zjednoczonych. Czy lifting i40 coś zmieni w tej kwestii? Auto jest spore, nieźle wygląda, a do tego zostało wyposażone w oszczędne silniki wysokoprężne. W skutecznej walce o klienta kluczowa jest też cena, która w tym przypadku może stanowić sporą przeszkodę.

przejdź do artykułu » data: 06.01.2016

testowany model: Hyundai i40 1.7 CRDi

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

namasce.pl Hyundai i40 2.0 GDI Premium – Po pierwsze, komfort…

Hyundai i40 zastąpił starzejąca się Sonatę. I jak każdy nowy model tej marki, stał się milowym krokiem Koreańczyków stronę Europy, a właściwie europeizacji aut. Samochód powstał w europejskim centrum rozwoju Hyundaia w Russelsheim. Zasadniczo, dla europejskiego klienta. I sprostał wymaganiom zblazowanych nieco mieszkańców Starego Kontynentu. A to jest spory sukces. Japończycy, na zdobycie europejskiego rynku pracowali trzy dziesięciolecia. Koreańczykom, wystarczyło jedno…

przejdź do artykułu » data: 29.12.2015

testowany model: Hyundai i40 2.0 GDI Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40

autokult.pl Hyundai i40 Wagon (2015) 1.7 CRDI 7-DCT – test, opinia, spalanie, cena

Mogłoby się wydawać, że Hyundai i40 to już model stosunkowo stary, atrakcyjna sylwetka trochę się przejadła, a ostatni facelifting był praktycznie bez znaczenia. Nawet jeżeli odnosicie takie wrażenie, to nie znaczy, że Hyundai i40 nie może konkurować w mocno obsadzonej klasie średniej z wieloma nowościami, które zadebiutowały po nim.

przejdź do artykułu » data: 04.12.2015

testowany model: Hyundai i40 Wagon (2015) 1.7 CRDI 7-DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i40