Wybrane słowo kluczowe: isuzu

moto-przestrzen.pl Isuzu D-Max Arctic Truck

Jeśli nigdy nie słyszeliście o firmie Arctic Truck to nie musicie się tym przejmować, bo poza pasjonatami ekstremalnych wypraw raczej nikt o niej nigdy nie słyszał. To islandzka firma, która od blisko trzydziestu lat modyfikuje samochody użytkowe z napędem 4×4, aby spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania jazdy w najtrudniejszych warunkach. Fabryczny Isuzu D-Max to pickup jakich wiele, jednak zmodyfikowana wersja Arctic Truck to już zupełnie inna bajka.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2019

testowany model: Isuzu D-Max Arctic Truck

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

info-ekspert.pl Test Isuzu D-Max 1.9 DC LS+ AT

Istniejąca od ponad 100 lat marka ISUZU należąca do koncernu General Motors ma obecnie w ofercie na polskim rynku jedynie jeden model D-MAX. Jest to pojazd zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych. Pełni on rolę nie tylko samochodu dostawczego przeznaczonego do pracy, ale wyposażony w podwójną kabinę może stać się znakomitym pojazdem na wyprawy w nieznane jak i do codziennego użytku. Nadwozie typu pickup w japońskiej marce zadebiutowało w 1963 roku a model nosił nazwę WASP, dopiero w 2002 kolejna odmiana tego auta otrzymała nazwę D-MAX.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2019

testowany model: Isuzu D-Max 1.9 DC LS+ AT

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

mototrendy.pl Isuzu D-Max Double Cab LSX Fl 1.9 DDI 163 KM – Do zadań specjalnych

Z Ameryki dotarły do nas trzy naprawdę dobre rzeczy: jeansy, guma do żucia i pickupy. Przeszczep na europejski grunt był szybki i bezbolesny! Dość szybko zresztą okazało się, że dobre pikapy to nie tylko Chevrolet, Dodge czy Ford.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2019

testowany model: Isuzu D-Max Double Cab LSX Fl 1.9 DDI 163 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

menworld.pl Isuzu D-Max – roboczy pickup z krwi i kości

Są auta, które najnormalniej w świecie nie kupuje się dla wygody, prestiżu czy innych podobnych czynników. Nabywasz dany samochód, bo jest ci potrzebny do pracy. Jednym z takich wołów roboczych jest Isuzu D-Max, czyli pickup, który nie będzie błyszczał. Będzie ciężko pracował by wspierać właściciela podczas wykonywania codziennych, przeróżnych zadań.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2018

testowany model: Isuzu D-Max

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

autoblog24.pl ISUZU D-MAX 1.9 DIESEL 163 KM LSX (PODWÓJNA KABINA) – TEST

Pickupy kojarzą się stereotypowo z wołami roboczymi – ładownymi, praktycznymi, ale siermiężnymi. Współcześnie producenci jednak sprawiają, że stereotypy rozmijają się z rzeczywistością, czego przykładem jest chociażby Isuzu D-Max. Pickup tej japońskiej marki może być oczywiście skonfigurowany tak, że będzie miał stalowe felgi, biały lakier i czarne zderzaki. Może być on jednak doposażony tak, jak egzemplarz testowy, który wygląda naprawdę efektownie i „bogato”.

przejdź do artykułu » data: 30.10.2018

testowany model: ISUZU D-MAX 1.9 DIESEL 163 KM LSX (PODWÓJNA KABINA)

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max

mototrendy.pl Isuzu D-MAX II 1.9 DDI 163KM 4x4 – Twardy gość…

W 2003 roku D-Max zastąpił T-Maxa. Zrobił to tak skutecznie, że dziś, także, jako Holden i Chevrolet jest produkowany lub montowany w 18 krajach. W 2011roku na polskim rynku zadebiutowała II generacja, a w marcu zeszłego roku do salonów trafił D-Max po liftingu. Zmiany? Owszem, kilka. I to nie tylko stylistycznych czy w wyposażeniu. Zasadnicza, pod maską Isuzu pojawił się nowy silnik diesla…

przejdź do artykułu » data: 02.05.2018

testowany model: Isuzu D-MAX II 1.9 DDI 163KM 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: isuzu, isuzu d-max