Wybrane słowo kluczowe: jaguar f-pace

autogaleria.pl Alfa Romeo Stelvio 2.0 TB 280 KM Q4 First Edition vs. Jaguar F-Pace 25t R-Sport | PORÓWNANIE: Niesztampowi

Jeszcze kilka lat temu nikt nie byłby w stanie wyobrazić sobie takiego zestawienia – Alfa Romeo i Jaguar w jednym porównaniu, do tego aut z segmentu SUV? Nic bardziej mylnego – Stelvio i F-Pace’a wbrew pozorom wiele łączy, a ze względu na specyficzny charakter obydwu aut można traktować je jako bezpośrednich rywali.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2017

testowany model: Alfa Romeo Stelvio 2.0 TB 280 KM Q4 First Edition, Jaguar F-Pace 25t R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo stelvio, jaguar, jaguar f-pace

autogaleria.pl Dobry, nie idealny

Powrót do poważnej gry wymagał radykalnych decyzji. Trzeba było skończyć z klasycznym designem oraz archaicznymi technologiami. Trzeba było rozpocząć eksplorację nieznanych tej marce segmentów, które mogły być przysłowiową “dojną krową” dla tej marki. Przed Wami F-Pace, czyli pierwszy SUV w historii Jaguara.

przejdź do artykułu » data: 30.07.2017

testowany model: Jaguar F-Pace 25t R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

motocollection.pl Test – Jaguar F-Pace 3.0 TDV6

Jaguar do budowy pierwszego w historii SUV-a podszedł niezwykle poważnie. Efektem prac jest chyba najlepiej prowadzący się samochód tej klasy, z bardzo mocnym i całkiem oszczędnym turbodieslem. Jedynie cena może okazać się problemem trudnym do przeskoczenia, bo prezentowany model kosztuje blisko 562 tysiące złotych.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TDV6

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

auto-motor-i-sport.pl Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6 - Anglia Europie

Poza rzeczami, które da się zmierzyć, wszystko inne to w zasadzie kwestia subiektywnego odbioru. Na przykład stylizacja i uroda auta – ich nie da się wyrazić w żadnej punktowej walucie. Jednak od czasu do czasu, rzadko – albo nawet rzadziej niż rzadko – pojawia się samochód tak diabelsko i uniwersalnie atrakcyjny, że aż chciałoby się mieć jakąś formę punktacji za styl, już dla samej przyjemności przyznania maksymalnej noty.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

moto.wp.pl Z duchem czasu: Jaguar F-Pace 3.0 TD V6

Jaguar do tej pory nie przejmował się trendami. Produkował duże i paliwożerne limuzyny. Klienci nie pozostawali dłużni i nie przejmowali się za bardzo Jaguarem. Teraz ma się to zmienić. Po 80 latach od powstania marki, na rynek wjechał pierwszy SUV z drapieżnym kotem na masce. Czy aby nie za późno?

przejdź do artykułu » data: 17.07.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TD V6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

moto.pl Jaguar F-Pace | Pierwsza jazda | Wyobrażenie

Pierwsza jazda pierwszym crossoverem Jaguara. F-Pace to jedna z ciekawszych premier tego roku. Każdy z nas ma jakieś wyobrażenie o różnych rzeczach. Wiecie, takie własne, wewnętrzne przekonania. Nieważne, czego to dotyczy. Czy mini barku w pięciogwiazdkowym hotelu, który powinien być pełen małych buteleczek różnorakiego alkoholu, czy tego, że jajka od kur z wolnego wybiegu będą miały żółtka tak żółte, że prawie złote, czy też wyobrażenie o tym, że nasza dziewczyna będzie piękna i mądra. Te przeświadczenia dotyczą też marek i samochodów.

przejdź do artykułu » data: 05.05.2016

testowany model: Jaguar F-Pace

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace