Wybrane słowo kluczowe: jaguar f-pace

autogaleria.pl Alfa Romeo Stelvio 2.0 TB 280 KM Q4 First Edition vs. Jaguar F-Pace 25t R-Sport | PORÓWNANIE: Niesztampowi

Jeszcze kilka lat temu nikt nie byłby w stanie wyobrazić sobie takiego zestawienia – Alfa Romeo i Jaguar w jednym porównaniu, do tego aut z segmentu SUV? Nic bardziej mylnego – Stelvio i F-Pace’a wbrew pozorom wiele łączy, a ze względu na specyficzny charakter obydwu aut można traktować je jako bezpośrednich rywali.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2017

testowany model: Alfa Romeo Stelvio 2.0 TB 280 KM Q4 First Edition, Jaguar F-Pace 25t R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo stelvio, jaguar, jaguar f-pace

autogaleria.pl Dobry, nie idealny

Powrót do poważnej gry wymagał radykalnych decyzji. Trzeba było skończyć z klasycznym designem oraz archaicznymi technologiami. Trzeba było rozpocząć eksplorację nieznanych tej marce segmentów, które mogły być przysłowiową “dojną krową” dla tej marki. Przed Wami F-Pace, czyli pierwszy SUV w historii Jaguara.

przejdź do artykułu » data: 30.07.2017

testowany model: Jaguar F-Pace 25t R-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

motocollection.pl Test – Jaguar F-Pace 3.0 TDV6

Jaguar do budowy pierwszego w historii SUV-a podszedł niezwykle poważnie. Efektem prac jest chyba najlepiej prowadzący się samochód tej klasy, z bardzo mocnym i całkiem oszczędnym turbodieslem. Jedynie cena może okazać się problemem trudnym do przeskoczenia, bo prezentowany model kosztuje blisko 562 tysiące złotych.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TDV6

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

auto-motor-i-sport.pl Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6 - Anglia Europie

Poza rzeczami, które da się zmierzyć, wszystko inne to w zasadzie kwestia subiektywnego odbioru. Na przykład stylizacja i uroda auta – ich nie da się wyrazić w żadnej punktowej walucie. Jednak od czasu do czasu, rzadko – albo nawet rzadziej niż rzadko – pojawia się samochód tak diabelsko i uniwersalnie atrakcyjny, że aż chciałoby się mieć jakąś formę punktacji za styl, już dla samej przyjemności przyznania maksymalnej noty.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TDV 6

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

moto.wp.pl Z duchem czasu: Jaguar F-Pace 3.0 TD V6

Jaguar do tej pory nie przejmował się trendami. Produkował duże i paliwożerne limuzyny. Klienci nie pozostawali dłużni i nie przejmowali się za bardzo Jaguarem. Teraz ma się to zmienić. Po 80 latach od powstania marki, na rynek wjechał pierwszy SUV z drapieżnym kotem na masce. Czy aby nie za późno?

przejdź do artykułu » data: 17.07.2016

testowany model: Jaguar F-Pace 3.0 TD V6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

moto.pl Jaguar F-Pace | Pierwsza jazda | Wyobrażenie

Pierwsza jazda pierwszym crossoverem Jaguara. F-Pace to jedna z ciekawszych premier tego roku. Każdy z nas ma jakieś wyobrażenie o różnych rzeczach. Wiecie, takie własne, wewnętrzne przekonania. Nieważne, czego to dotyczy. Czy mini barku w pięciogwiazdkowym hotelu, który powinien być pełen małych buteleczek różnorakiego alkoholu, czy tego, że jajka od kur z wolnego wybiegu będą miały żółtka tak żółte, że prawie złote, czy też wyobrażenie o tym, że nasza dziewczyna będzie piękna i mądra. Te przeświadczenia dotyczą też marek i samochodów.

przejdź do artykułu » data: 05.05.2016

testowany model: Jaguar F-Pace

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

moto.onet.pl Jaguar F-Pace - kocim krokiem w teren (pierwsza jazda)

Pierwszy SUV w gamie Jaguara jest małym krokiem dla rynku motoryzacyjnego, ale ogromnym dla brytyjskiej marki. Pozwoli producentowi na umocnienie swojej pozycji na rynku, ale także ugruntowanie filozofii budowy współczesnych modeli. Jak spisuje się F-Pace w praktyce? Mieliśmy okazję to sprawdzić w trakcie polskiej prezentacji crossovera.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2016

testowany model: Jaguar F-Pace

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace

superauto24.se.pl TEST Jaguar F-Pace: pierwsza jazda rasowym kocurem w wydaniu crossover

Informacje o tym, że Jaguar zamierza wprowadzić crossovera, nie wywołały takiego trzęsienia ziemi w świecie motoryzacji, jak to było w przypadku Porsche. Gdy Niemcy oficjalnie przyznali się, że chcą sprzedawać auta o piętro wyższe niż do tej pory, moto-świat wywrócił się do góry kołami. Jaguar ujawniając swoje plany wzbudził jedynie ciekawość, która zrodziła poważne oczekiwania. Czy najnowszy produkt Brytyjczyków da rade je spełnić?

przejdź do artykułu » data: 15.04.2016

testowany model: Jaguar F-Pace

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: jaguar, jaguar f-pace