Wybrane słowo kluczowe: jeep wrangler

autogaleria.pl Jeep Wrangler 4XE - TEST. Rozumiem ten fenomen

Jeep Wrangler 4XE stał się na tyle popularny, że... wyparł w Europie pozostałe wersje silnikowe. Trochę to rozumiem, bo tej hybrydzie nic nie brakuje. O tym, że Jeepa Wranglera, kultową amerykańską terenówkę, kupicie wyłącznie jako hybrydę typu PHEV, pisaliśmy Wam już wcześniej. Wrangler 4XE trafił też na chwilę do Michała, który mógł się z nim zapoznać na pierwszych jazdach. Ja przez tydzień sprawdziłem, gdzie kryje się fenomen tej wersji.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Jeep Wrangler 4XE

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

superauto24.se.pl Hybrydowy Jeep Wrangler 4xe na asfalcie jest rakietą, a w teren wjeżdża bez emisji spalin - TEST, OPINIA

Legendarny Jeep Wrangler nigdy wcześniej nie był tak przyjazny dla środowiska, jak teraz. Paliwożerna terenówka stała się hybrydą typu plug-in, umożliwia podróżowanie przy wykorzystaniu wyłącznie energii elektrycznej i jest kolejnym krokiem w kierunku elektryfikacji całej gamy modelowej marki Jeep. Po tym, jak pojeździłem tym wynalazkiem po drogach publicznych i zabrałem go na krótki off-road, doszedłem do wniosku, że nie jest to Wrangler dla każdego. Zatwardziałych miłośników taplania się w błocie jakoś nie do końca w nim widzę.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2021

testowany model: Jeep Wrangler 4xe

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

menworld.pl JEEP WRANGLER RUBICON JL – ILOŚĆ DŻIPA W DŻIPIE

To całkiem zabawne, a może i nudne, ale… Myślisz – buty sportowe, mówisz – adidasy. Myślisz – terenówka, mówisz – dżip. Amerykańska marka bardzo mocno kojarzona jest z właściwościami terenowymi. Jeździłem trzecią generacją. Słuchałem country i czułem wręcz amerykańską motoryzację. Czwarta generacja, która pojawiła się w 2017 roku przyniosła sporo zmian. Głównie pod kątem nowych technologii. Dlatego też sprawdzam ile dżipa w dżipie posiada Jeep Wrangler Rubicon JL.

przejdź do artykułu » data: 25.09.2020

testowany model: JEEP WRANGLER RUBICON JL

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

autogaleria.pl Land Rover Defender i Jeep Wrangler. Pojedynek nowych wersji klasycznych terenówek - TEST, OPINIA

Piach, błoto i teren są ich naturalnym habitatem. Jeep Wrangler i Land Rover Defender to auta, które w nowym wcieleniu mogą już rozpieszczać komfortem, ale wciąż są rasowymi terenówkami. Sprawdziliśmy je w terenie.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2020

testowany model: Land Rover Defender, Jeep Wrangler

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler, land rover, land rover defender

mototrendy.pl Jeep Wrangler Rubicon 2,2 MultiJet– Legenda...

Jeep Wrangler to prawdziwa ikona stylu. Dla wielu, także synonim pojazdu terenowego. Nic dziwnego, wszak jest w linii prostej spadkobiercą tradycji Bantama/Willysa, Jeepa CJ. W ubiegłym roku doczekaliśmy się IV generacji kultowego offroadera. Jeżeli ktoś spodziewał się ingerencji stylisty w interior to… bardzo się rozczarował. Po prostu, Wrangler ciągle wygląda jak…. Wrangler.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Jeep Wrangler Rubicon 2,2 MultiJet

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

superauto24.se.pl Wierny starej szkole. Jeep Wrangler Unlimited JL Rubicon 2.2 CRD 200 KM Rock-Trac 4x4 - TEST, OPINIA, WIDEO

Choć we Wranglerze próżno szukać przesadnego luksusu, to jest to auto zdecydowanie należące do ekskluzywnego klubu. Dziś, tego typu samochodów nie produkuje się prawie wcale. Jeep na szczęście nie ma z tym problemu i mimo widocznych kompromisów w obecnej generacji Wranglera, model ten wciąż pozostaje wierny starej szkole budowania terenowych aut. Ma jednocześnie masę zalet, za które polubią go także osoby, które nigdy nie wybiorą się na prawdziwy offroad.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2019

testowany model: Jeep Wrangler Unlimited JL Rubicon 2.2 CRD 200 KM Rock-Trac 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler

autogaleria.pl Zrozumiałem, po co istnieje Jeep. Wrangler, Gladiator i cała reszta!

Czy wiesz, po co dzisiaj istnieje marka Jeep? Oczywiście, kultywuje tradycje legendarnego Willysa, którego zna cały świat, który stał się ogólnoświatowym synonimem samochodu terenowego. Nawet dzisiaj, wiele osób nierozpoznających poszczególnych modeli i marek produkujących auta uterenowione, o większym samochodzie z dużym prześwitem, mówi po prostu „dżip”. Ale na Jeep Camp 2019 zrozumiałem coś jeszcze.

przejdź do artykułu » data: 26.09.2019

testowany model: Jeep Wrangler Rubicon, Jeep (Wrangler) Gladiator

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: jeep, jeep wrangler